www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 16 dagen geleden)
Bedrijf:

Conrad.nl lanceert goedkope 3D-printer voor thuisgebruik

Conrad.nl - Europa's grootste webwinkel op het gebied van elektronica en techniek - doorbreekt het grootste nadeel van 3D-printen: de prijzige apparatuur. Met de toevoeging van de Velleman K8200 3D-printer (€699) aan het assortiment kan iedereen nu thuis printen in 3D. Elke ontwerper kan zijn creativiteit letterlijk zelf uitprinten.

Tot nu toe is de techniek van 3D-printen voor weinigen weggelegd. Dit kon vooral gedaan worden bij gespecialiseerde bedrijven of universiteiten. Modellen voor thuisgebruik zijn al te koop maar zijn vooral erg prijzig (vaak vele duizenden euro's).

De nieuwste aanwinst in het assortiment van Conrad.nl is de Velleman K8200 3D-printer. Deze wordt geleverd als bouwpakket, welke eenvoudig in elkaar is te zetten. Hierdoor is deze 3D-printer de eerste echt betaalbare 3D-printer met goede printresultaten. Elke hobbyist of professional kan er zelf direct mee aan de slag.

"De techniek van 3D-printen sluit precies aan bij de creativiteit van onze klanten. Hiermee kunnen zij nu zelf hun ontwerpen thuis uitprinten. We hebben dan ook hoge verwachtingen van deze betaalbare Velleman 3D-printer", aldus een enthousiaste Frank de Groot (Managing Director). "Dit is typisch een product dat je verwacht in ons assortiment van meer dan 200.000 elektronica-producten. Bovendien benadrukt het wederom hoe we continu bezig zijn met het uitbreiden van ons assortiment met nieuwe en innovatieve producten."

Technische specificaties 3D-printer K8200
De Velleman K8200 3D-printer kan objecten printen met een afmeting tot wel 20 x 20 x 20 cm. Hiervoor wordt een kunststof-filament met een dikte van 3mm gebruikt, welke op een verwarmd oppervlak wordt aangebracht. Het materiaal kan zelf gekozen worden en bestaat uit ABS (stevige, duurzame kunststof) of PLA (biologisch afbreekbare kunststof).

* Lineaire kogellagers 8 en 10mm
* FFF techniek (Fused Filament Fabrication) voor PLA en ABS
* FTDI USB 2.0 to serial (Arduino compatible)
* Typ. printsnelheid: 120 mm/s
* Max. printsnelheid: 150 tot 300 mm/s (afhankelijk van het object)
* Nominale mechanische resolutie:
  X en Y 0,015mm (kleinste beweging in X- en Y-richting)
  Z: 0,781 μm (kleinste beweging in Z-richting)
* Nominale printresolutie:
  - Wanddikte (X,Y): 0,5mm
  - Laagdikte (Z): 0,20-0,25mm
* Stroomverbruik: 3A
* Prijs: €699
* Verwachte levertijd: eind juli 2013

Over Conrad.nl
Conrad Electronic Benelux (Conrad.nl) is een dochter van Conrad Electronic SE Duitsland en is gevestigd in Oldenzaal. Conrad is met een assortiment van meer dan 200.000 artikelen Europa's grootste webwinkel in elektronica en techniek. De deskundige medewerkers en de ervaren technische dienst zetten zich dagelijks in om de verwachting van klanten te overtreffen. Alles draait namelijk om de tevredenheid van de klant. Niet voor niets geeft men Conrad gemiddeld een 8,2 als beoordeling (Net Promotor Score).

http://www.conrad.nl

Voor meer informatie, beeldmateriaal, het aanvragen van een interview met Frank de Groot (Managing Director) of het testen van producten kunt u contact opnemen met de afdeling Communicatie van Conrad Electronic Benelux BV.

Verstreken tijd: 13 jaar en 16 dagen
Conrad.nl contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR