ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 81 dagen geleden)
Bedrijf:

Winvision wint Microsoft Education Partner Award 2013

Voor het tweede jaar op rij System Integrator of the Year

Nieuwegein, 29 april 2013 Winvision, ICT-dienstverlener gespecialiseerd in Microsoft-technologie, heeft net als vorig jaar de Microsoft Education Partner Award gewonnen in de categorie System Integrator. Volgens Microsoft heeft Winvision weer bewezen het verschil te maken in het onderwijs voor Microsoft. De tweede editie van deze jaarlijkse prijsuitreiking werd dinsdagavond 23 april gehouden in de Brabanthallen in Den Bosch.

Met de Microsoft Education Partner Awards eert Microsoft sinds 2012 de Nederlandse partners die in het afgelopen jaar bijzondere of innovatieve oplossingen voor het onderwijs hebben ontwikkeld. Winvision ontving de award in de categorie System Integrator of the Year, net als bij de eerste editie van het evenement in 2012. Volgens het juryrapport maakt Winvision het verschil in onderwijs. Of het nu gaat om het organiseren van goedbezochte onderwijs ‘roundtables’ over Unified Communication, virtualisatie, studentendossiers of CRM in het onderwijs.

Marcel Lucker, directeur Sales & Marketing van Winvision, is verheugd over de waardering van Microsoft, voor het tweede jaar op rij. “Winvision heeft met geïntegreerde IT-oplossingen op basis van het Microsoft-platform een leidende positie in de onderwijswereld. Samen met de onderwijsinstellingen kiezen we nadrukkelijk voor een integrale strategie en we merken dat die aanpak werkt. Met innovatieve oplossingen helpen we instellingen in MBO, HBO en WO een stap verder in digitalisering om zo hun doelstellingen sneller en kostenefficiënter te bereiken. Dat die strategie door Microsoft weer herkend en erkend wordt, is voor ons als Microsoft-specialist waardevol.“

Winvision is gespecialiseerd in ICT-dienstverlening voor zorg, onderwijs en goede doelen- en ledenorganisaties. Voor haar activiteiten in de zorgmarkt won Winvision in de drie afgelopen jaren de Microsoft Health Partner Award als System Integrator of the Year en in 2012 de Microsoft Health Innovator Award. Voor haar algemene activiteiten werd Winvision in juni 2012 door Microsoft onderscheiden als Microsoft Country Partner of the Year 2012 in Nederland.

Over Winvision
ICT-dienstverlener Winvision richt zich op het adviseren, ontwikkelen, implementeren en beheren van oplossingen gebaseerd op het Microsoft-platform. Door de inzet van innovatieve ICT-oplossingen ontsluit Winvision de waarde van het Microsoft-platform voor zijn klanten. Als Microsoft Partner met 4 Gold en 12 Silver competenties behoort Winvision wereldwijd tot de top. Deze competenties onderbouwen de kracht die Winvision toekent aan het geïntegreerde Microsoft-platform als fundament voor bedrijfsbrede oplossingen in kennisintensieve organisaties. Winvision is sinds 2002 actief en inmiddels uitgegroeid tot een organisatie van ruim 100 medewerkers. Winvision is gevestigd in Nieuwegein. Voor meer informatie: www.winvision.nl.

Vragen voor de pers:
Yellow Communications, Marjolein Jonker, telefoon 023-555 34 24 of e-mail marjolein@yellow-communications.com


Verstreken tijd: 13 jaar en 81 dagen
Winvision contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR