www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Gemeente Groningen en Ten Boer kiezen voor innovatieve Burgerzakenoplossing van PinkRoccade Local Government

Eindhoven/Groningen, 27 maart 2013 – Gemeente Groningen en gemeente Ten Boer kiezen voor PinkRoccade Local Government. Deze gemeenten behoren hiermee tot de groep van 25 kwartiermakergemeenten van PinkRoccade, die een voortrekkersrol spelen in het mGBA-programma  van de overheid en gezamenlijk de nieuwe iBurgerzaken-oplossing ontwikkelen en implementeren.

Innovatieve dienstverlening en selfservice
Gemeente Groningen en gemeente Ten Boer tellen samen meer dan 200.000 inwoners. Vanzelfsprekend willen de gemeenten al deze burgers voorzien van klantvriendelijke en moderne dienstverlening. Anno 2013 is digitale dienstverlening voor de lokale overheid onmisbaar. In de huidige 24-uurseconomie kunnen we op elk gewenst moment en vanaf iedere locatie onze bankzaken regelen, boodschappen bestellen of vakanties boeken. Burgers hebben in toenemende mate dezelfde verwachting van de gemeentelijke dienstverlening. Niet verplicht naar het gemeentehuis en geen onnodige wachtrijen, maar aanvragen indienen én afhandelen op het moment dat het schikt en vanaf elke locatie. Kortom, gemeente Groningen en Ten Boer willen betere dienstverlening bieden voor de burger.

Business innovation en kostenbesparing
Onder het motto ‘De burger is de goedkoopste ambtenaar’  draagt selfservice-afhandeling door de burger ook in grote mate bij aan kostenbesparing op de bedrijfsvoering.

De gemeenten blijven de regie houden maar het werk wordt gedaan door de burger. Hierdoor is er meer ruimte voor servicedifferentiatie naar doelgroepen. Ambtenaren besteden immers minder tijd aan de afhandeling van relatief eenvoudige aanvragen en houden daardoor meer tijd over voor specialistische dienstverlening. En wie wil dat niet!

Inpasbaar in gekozen oplossingen en toekomstplannen
Een andere belangrijke reden voor gemeente Groningen is dat de iBurgerzaken-oplossing inpasbaar is in de keuzes die Groningen al gemaakt heeft op het gebied van architectuur. Hiermee worden desinvesteringen voorkomen, niet onbelangrijk.

Daarnaast speelt de oplossing in op de toekomstige beleidsontwikkelingen van de gemeente en biedt het een solide basis voor bredere dienstverlening, verdere kostenbesparingen én samenwerkingen. Deze samenwerkingen gaan zelfs verder dan gemeentelijke samenwerkingen zoals met gemeente Ten Boer. Het solide platform is gebaseerd op wereldwijde open source-oplossingen, het concept Basisgemeente van KING (Kwaliteits Instituut Nederlandse Gemeenten) en de Nederlandse open overheidstandaarden zoals NORA (Nederlandse Overheid Referentie Architectuur), GEMMA en StUF (Standaard Uitwisselings Formaat). Heeft de gemeente al gekozen voor een KCC- of zaaksysteem, dan sluit iBurgerzaken daar naadloos op aan en geeft zelfs een extra impuls aan zaakgericht werken.

Innovatief en co-creatie
“Na een uitgebreide marktverkenning is de keuze op PinkRoccade Local Government gevallen” zegt Jack Kleefman, hoofd burgerzaken gemeente Groningen. “Naast bovengenoemde voordelen is een van de voornaamste reden dat PinkRoccade de enige leverancier is die echt vernieuwt en hierbij de klanten betrekt. Zo is er sprake van een gebruiksvriendelijke userinterface, kunnen we processen flexibeler inrichten en integreren we social media. Kortom, een verrijking van werkomgeving en dienstverlening voor zowel ambtenaren als burgers. Onze architecten hebben vooral gekeken naar de inpasbaarheid in onze bestaande omgevingen en toekomstplannen. Ook zij waren overtuigd van de juiste keuze.”

“PinkRoccade Local Government is één jaar geleden een strategische investering gestart in de nieuwe applicaties voor burgerzaken die worden ondersteund vanuit de Pink Private Cloud”, zegt Han Knooren, algemeen directeur van PinkRoccade Local Government. “Onze klanten krijgen een nieuwe generatie oplossingen en daar hoeven ze niet extra voor te betalen. Het nieuwe PinkRoccade Local Government wil meer bieden voor minder geld. Dat is één van de doelstellingen waar de klanten van onze organisatie ons aan kunnen houden.”

Over PinkRoccade Local Government
Al meer dan dertig jaar ondersteunt PinkRoccade Local Government met een uitgebreid portfolio van oplossingen en diensten op het gebied van advies en infrastructuur de lokale overheid bij de uitvoering van haar wettelijke taken en bij de optimalisering van haar bedrijfsvoering. PinkRoccade Local Government vertaalt zijn uitgebreide kennis en expertise voortdurend in nieuwe bedrijfssoftwareproducten en -diensten. Het zijn innovatieve producten die zich in de praktijk hebben bewezen. Zo biedt PinkRoccade Local Government op basis van zijn unieke competenties de lokale overheid de continuïteit, betrouwbaarheid en zekerheid die zij zoekt. PinkRoccade Local Government is onderdeel van Total Specific Solutions (TSS). TSS is met ruim 1.800 medewerkers en dertien vestigingen een van de grootste niet-beursgenoteerde IT-ondernemingen van Nederland.

Voor meer informatie:

PinkRoccade Local Government
Sanne van der Zanden
E-mail: sanne.vanderzanden@pinkroccade.nl
Tel.: 040 – 207 4900

LVTPR
Nienke Geudeker / Gijs van Beek
E-mail: prlg@lvtpr.nl
Tel.: 030 – 65 65 070

v.l.n.r. burgemeester gemeente Groningen Peter Rehwinkel, algemeen directeur PinkRoccade Local Government Han  Knooren, burgemeester gemeente Ten Boer André van de Nadort | Fotografie © Henk Tammens

v.l.n.r.: Han  Knooren (algemeen directeur PinkRoccade Local Government), Hans van Put (GBA-auditor/expert gemeente Groningen), Jack Kleefman (hoofd burgerzaken gemeente Groningen), Klaas van de Wal (concerndirecteur gemeente Groningen), Peter Rehwinkel (burgemeester gemeente Groningen) en André van de Nadort (burgemeester gemeente Ten Boer) | Fotografie © Henk Tammens

Verstreken tijd: 13 jaar en 49 dagen
PinkRoccade Lo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR