www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (13 jaar en 95 dagen geleden)
Bedrijf:

SkySQL start in Nederland met eerste bijeenkomst voor MySQL en MariaDB gebruikers

Visie van Monty Widenius, best practices en SkySQL-strategie toegelicht tijdens kick off meeting in Amsterdam

Amsterdam, 21 maart 2013 -  SkySQL AB, de betrouwbare aanbieder van open source database oplossingen, start zijn activiteiten nu ook in Nederland om MySQL database en MariaDB gebruikers kosteneffectieve diensten, software en ondersteuning te bieden. Het bedrijf blijft zijn bereik uitbreiden nadat het vorig jaar 6 miljoen euro startkapitaal incasseerde.

SkySQL is, met de hoofdvestiging in Finland, in 2010 opgericht door voormalige managers, medewerkers en investeerders van MySQL AB. Met opgeteld meer dan 250 jaar authentieke MySQL ervaring, beschikt SkySQL over de meest getalenteerde MySQL kennispool, ondersteund door de scheppers van MySQL en MariaDB onder wie Monty Widenius, de geestelijk vader van MySQL database.

SkySQL bevordert de innovatie binnen de MySQL community en besteedt een substantieel deel van zijn abonnementsinkomsten aan de verdere ontwikkeling van MariaDB, de drop-in vervanger van MySQL server.

Donderdag 21 maart jl. organiseerde SkySQL samen met MariaD een gratis toegankelijke bijeenkomst voor iedereen die meer wil weten over SkySQL, de MySQL database en verwante technologieën.
Monty Widenius van Monty Program onthulde zijn visie op de toekomst van de MySQL database via MariaDB. Daarnaast waren er sprekers van Codership / Galera, Booking.com en experts van SkySQL.

Olivier Beutels is aangesteld als Sales Manager Benelux. Beutels vervulde eerder leidinggevende sales- en marketingfuncties bij Sun Microsystems en MySQL AB. Zijn primaire doel is om bekendheid te geven aan de diensten van SkySQL in de Benelux. Olivier Beutels over zijn rol: “Dit is zowel een spannende persoonlijke kans als een interessante zakelijke uitdaging. Het MySQL ecosysteem is ingesteld op een waarde van 664 miljoen dollar wereldwijd in 2015. SkySQL heeft, met zijn ongeëvenaarde kennis van de technologie, een grote voorsprong in deze snelgroeiende markt. Onze concurrenten begrijpen de toenemende noodzaak van open source in het bedrijfsleven niet en ik geloof daarom heilig dat SkySQL een hoge vlucht zal nemen”.

SkySQL heeft al een toenemend aantal klanten in de Benelux, waaronder Nimbuzz in Nederland, de in België gevestigde tour operator Jetair en Fondation Restena in Luxemburg.

Gericht op groeiend marktaandeel in de booming SQL markt, zet SkySQL zijn omvang en eigen ‘agility’ in om innovatieve oplossingen te leveren, iets wat de concurrentie nauwelijks kan. Bewijs daarvoor zijn de 350 nieuwe klanten die SkySQL, zelfs onder deze lastige economische omstandigheden, tot nu toe wist te behalen.

Handige links

Over SkySQL
SkySQL is de betrouwbare leverancier van open source database oplossingen voor MySQL en MariaDB gebruikers. Met in de bedrijfs- en cloudomgeving meer dan 300 zakelijke afnemers, waaronder ATOS Worldline, Canal+, La Poste en Virgin Mobile, voor database prestatieverhogende oplossingen.

Met meer dan 250 jaar authentieke MySQL ervaring, beschikt SkySQL over de grootste MySQL talentpool, ondersteund door de scheppers van MySQL & MariaDB.
Het bedrijf heeft tevens cloudgebaseerde database management oplossingen ontwikkeld die naast gebruiksgemak hogere database productiviteit bieden, zowel in de cloud- als bedrijfsomgeving.


NOOT VOOR DE REDACTIE
MySQL is a registered trademark of Oracle and/or its affiliates. MariaDB is a registered trademark of Monty Program AB.
SkySQL and the SkySQL logo are trademarks of SkySQL Inc. or SkySQL AB. SkySQL is not affiliated with MySQL. All other company and product names may be trademarks or service marks of their respective owners.

Voor meer informatie, illustratiemateriaal etc. kunt u contact opnemen met:
Presscom PR & Marketing B.V.
Theo Vrugt,  theovrugt@presscom.nl, +31 6 54 35 31 09
Amsterdamseweg 34, +31 88 55 75 522
1421 AD UITHOORN
www.presscom.nl


Verstreken tijd: 13 jaar en 95 dagen
SkySQL contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl