www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

GFI Software sticht onafhankelijk bedrijf met focus op ontwikkeling van geavanceerde security-oplossingen

Amsterdam, 19 maart 2013 – GFI Software heeft bekend gemaakt haar security business unit te willen afsplitsen. Deze divisie behelst het VIPRE®-portfolio met antivirusproducten en de antimalware intelligence-oplossingen Sandbox en ThreatTrack. Het nieuwe bedrijf zal ThreatTrack Security Inc. gaan heten. Dit biedt GFI Software de mogelijkheid om de focus te versterken op haar collaboration-oplossingen, IT-infrastructuur-, managed service provider- en cloud-diensten voor kleine en middelgrote ondernemingen. ThreatTrack Security investeert in de ontwikkeling en marketing ter ondersteuning van haar high-end antimalware-oplossingen voor consumenten en bedrijven.

De CEO van ThreatTrack Security wordt Julian Waits. Hij is momenteel general manager van de security business unit. Het bedrijf zal gevestigd blijven in Clearwater, Florida in de Verenigde Staten.

“De strategische scheiding van onze VIPRE-, SandBox- en ThreatTrack-producten creëert meer bandbreedte en flexibiliteit voor GFI. Hierdoor kan GFI zich focussen op onze kernmarkt en het leveren van hoogstaande IT-oplossingen voor kleine en middelgrote bedrijven”, stelt Walter Scott, CEO van GFI Software. GFI blijft de VIPRE-technologie leveren via de merken GFI MAX, GFI MailEssentials en GFI WebMonitor.

“Wij kijken er als een onafhankelijk bedrijf naar uit om onze business verder te versterken en onze bestaande klanten te blijven ondersteunen. Deze stap stelt ons in staat om sneller in te spelen op de continue veranderingen in de security-industrie”, zegt Julian Waits. “Dit is een geweldige kans voor onze security business, onze klanten en onze partners.”

Voor meer informatie: http://www.gfi.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 47 dagen
GFI Software contact  

+31 (0)20 708 4857
press@gfi.com
www.gfi.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl