SRC heeft een overeenkomst gesloten met PGZ International. PGZ International gaat SRC-PDM gebruiken om productinformatie te beheren en met afnemers te delen via de GS1 DAS datapool. SRC-PDM is gericht op het efficiënt centraal beheren van productinformatie, verminderen van fouten en eenvoudige synchronisatie met doelsystemen.
In de Doe-Het-Zelf sector groeit de vraag naar artikelinformatie vanwege procesoptimalisatie en e-commerce initiatieven. PGZ International is logistiek dienstverlener en ontwikkelaar van consumentgerichte concepten. PGZ Retail Concept en zustermaatschappij Feeder One focussen op de Nederlandse en Belgische markt.
De goede referenties en professionele indruk van SRC zijn voor PGZ International een belangrijke reden geweest om voor SRC-PDM te kiezen. ‘SRC-PDM steekt met kop en schouders boven andere software uit, onder andere vanwege de interface opties en de uitbreidingsmogelijkheden’, zegt Huug Seelig van PGZ International.
Arjan Sloot, directeur SRC System Integrators BV: ‘SRC is verheugd dat een toonaangevende speler in de Doe-Het-Zelf sector kiest voor SRC-PDM. SRC-PDM vindt gretig aftrek bij bedrijven die waarde hechten aan datakwaliteit. Zij onderkennen de commerciële kracht van goede productinformatie in de hele keten. We zijn blij daar een positieve bijdrage aan te leveren`.
SRC-PDM is de meest gebruikte software voor productinformatiebeheer en datasynchronisatie in Nederland. SRC-PDM ondersteunt de GS1 standaard en biedt een Product Informatie Management systeem en veel functionaliteit, zoals verschillende gebruikersrollen, autorisatie, mass update en monitoring. SRC-PDM is beschikbaar als licentie en als Software-as-a-Service (SaaS). Deze Cloud Computing variant wordt gehost door SRC.
* * *E I N D E P E R S B E R I C H T * * *
Noot voor de redactie
Voor meer informatie:
SRC System Integrators BV
Fiene van de Graaf
Nieuwe Steen 25 101
1625 HV Hoorn
Telefoon: 0229-233154
fiene.van.de.graaf@src.nl
www.src.nl
Over SRC-PDM
SRC-PDM stelt retailers, fabrikanten en distributeurs in staat artikelgegevens centraal te beheren en te synchroniseren. SRC-PDM draagt zorg voor integrale datasynchronisatie met datapools en handelspartners door het bieden van assortimentsbeheer en procesondersteuning. Leveranciers en retailers die SRC-PDM gebruiken, realiseren wezenlijke return-on-investment door het verbeteren van de datakwaliteit, efficiënter te werken, een betere time-to-market en het verhogen van de service aan klanten. SRC is marktleider op het gebied van product datasynchronisatie.
Over SRC
SRC is een service en solution provider en biedt B2B-connect EDI outsourcing voor B2B EDI integratie en SRC-PDM voor Product Informatie Management en datasynchronisatie. Het realiseren van verbetering van zakelijke processen tussen alle handelspartners in de keten staat centraal. De producten en diensten van SRC zijn alle via Cloud Computing toe te passen, op basis van een maandabonnement.
Over PGZ International
PGZ International B.V. is opgericht in 2006 en fungeert als holdingmaatschappij voor PGZ Retail Concept en Feeder One.
PGZ International is gericht op de internationale DIY-markt en heeft ambities om het bedrijf op Europese schaal uit te bouwen. De huidige groep heeft nu een sterke positie in de Benelux markt met circa 175 miljoen euro omzet en 340 medewerkers.
Het hoofdkantoor is gevestigd te Houten. Naast Houten (8.000 m²) heeft het bedrijf ook distributiecentra in Roden (16.000 m²) en Wommelgem, België (23.000 m²).