ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 165 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

CRI Service door Red Hat benoemd tot Advanced Business Partner

Mijdrecht, 10 december 2012CRI Service, kennispartner op het gebied van Unix, Linux, middleware en applicatiebeheer, is door Red Hat benoemd tot Advanced Business Partner. CRI Service heeft deze status verkregen door de grote hoeveelheid certificeringen op het gebied van RHCE (Red Hat Certified Engineer), RHCA (Red Hat Certified Architect) en JBOSS (JavaBeans Open Source Software). Met deze kennis ondersteunt CRI Service bedrijven waar de hoogste eisen worden gesteld aan de beschikbaarheid en betrouwbaarheid van IT-infrastructuur en -applicaties.

De vraag vanuit de markt naar gecertificeerde IT’ers groeit, evenals de vraag naar een goed beveiligde en betrouwbare IT-infrastructuur. Door het behalen van de Red Hat certificeringen is CRI Service in staat te voorzien in de behoeften van de markt en alle zorgen voor bedrijven uit handen nemen als het gaat om strategische IT-vraagstukken.

Remco de Vries, algemeen directeur van CRI Service: “Onze benoeming tot Red Hat Advanced Business Partner is voor ons een bevestiging dat we tot de vooraanstaande kennisleveranciers op dit gebied behoren. We zijn dan ook enorm trots om van de marktleider op het gebied van open source softwareoplossingen deze status te krijgen. CRI Service hecht veel waarde aan opleiding en certificering. Ook in de toekomst zullen we blijven werken aan uitbreiding van onze Red Hat kennis en certificeringsgraad, zodat we dit business partnership op een goede wijze invulling kunnen geven.”

------------------------

Over CRI Service
CRI Service is kennispartner op het gebied van Unix, Linux, middleware en applicatiebeheer. Als full service dienstverlener neemt CRI Service alle zorgen voor bedrijven uit handen als het gaat om strategische IT-vraagstukken. Met ruim 65 ervaren professionals behoort CRI Service tot de grootste Unix, Linux en middleware-specialisten in Nederland en is hierdoor in staat om complexe enterprise IT-applicatie infrastructuren te ontwikkelen, implementeren, beheren en optimaliseren. CRI Service werkt aan IT-projecten voor organisaties in de top van het Nederlandse bedrijfsleven, het midden- en kleinbedrijf en de overheid, waar de hoogste eisen worden gesteld aan de beschikbaarheid van de IT-infrastructuur en -applicaties. CRI Service is drie jaar op rij genomineerd voor de FD Gazelle Award en behoort tot de snelst groeiende bedrijven in Nederland. Meer informatie is te vinden op www.cri-service.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Ingeborg Schrijver
T: 035-5822730
E: cri-service@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 165 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Conclusion Xfo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu