www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Aqualectra en Imtech leveren e-installatie voor Campus 2020 van TU Eindhoven

Heerhugowaard, 19 november 2012Aqualectra, producent en leverancier van totaaloplossingen voor onder andere energiedistributie, heeft in opdracht van technisch dienstverlener Imtech de elektrische hoofdverdelers en onderverdelers voor het eerste gebouw van Campus 2020 ontworpen en geleverd. Het huisvestingsplan Campus 2020 van de Technische Universiteit in Eindhoven behelst in totaal vier nieuwe gebouwen. Aqualectra en Imtech installeerden de panelen, trafo’s en verdeelkasten om het nieuwe gebouw voor centrale studentenvoorzieningen en voor de faculteit Informatica & Wiskunde, Metaforum genaamd, 24/7 van energie te voorzien. Gezien het grote aantal mensen dat zich dagelijks in het gebouw bevindt en de hoeveelheid data waarmee wordt gewerkt, was de keuze voor een critical power installatie van essentieel belang voor dit gebouw.

De basis van het door Ector Hoogstad Architecten uit Rotterdam ontworpen gebouw is een monumentaal pand (de oude W-hal met een karakteristiek hoog-laagdak) dat bewaard moest blijven. Bovenop dit oude gebouw is een nieuw gebouw gerealiseerd voor de faculteit. Het leverde direct een extra complexiteitsfactor op voor de elektrische infrastructuur, omdat het dak van dat pand uit hoog- en laagdaken bestaat. De leidingen en bekabeling moesten het dak volgen en worden weggewerkt in de raam- en dakconstructies. Ook de beveiliging van het multifunctionele gebouw en de in het pand geherbergde bibliotheek vormde een uitdaging, net als de uitgebreide sprinklerinstallatie, de databekabeling van ruim 140 kilometer, de energieterugwinning, en de kortsluit-vastheid van 100KA die in het bestek werd gevraagd.

Tom Stringer, directeur van Aqualectra: “De vraag naar critical power installaties beperkt zich niet meer tot ziekenhuizen en datacenters alleen. Overal waar veel mensen en data samenkomen, is het van cruciaal belang dat de energievoorziening gewaarborgd wordt. Samen met Imtech hebben we een volgens de AWR 2005 aanbestedingsrichtlijnen gelijkwaardige totaaloplossing geboden om dit nieuwe gebouw van de TU/e continu van energie te voorzien.” Jan Smolenaers, projectleider bij Imtech Building Services: “Het Campus 2020 bouwproject is behoorlijk vooruitstrevend en ook wat het elektrische distributienet betreft, was de aanbesteder veeleisend. Met Aqualectra als één van onze partners zijn we er in geslaagd aan alle eisen te voldoen en een toekomstvaste oplossing neer te zetten.”

-------------------------

Over Aqualectra

Aqualectra is producent van hoogwaardige elektrische panelen en onafhankelijk leverancier van kennis, diensten en totaaloplossingen voor energiedistributie, besturingstechniek, maritiem & (petro)chemie en automatisering voor industrie en gebouwen in Europa. Aqualectra draagt met haar expertise, producten en diensten bij aan het succes en de continuïteit van haar relaties, waarbij verantwoord en milieubewust ondernemen centraal staat. Aqualectra is gevestigd in Heerhugowaard en heeft een satelliet vestiging in Emmen, waar dagelijks met meer dan 145 technici aan innovatieve oplossingen en concepten wordt gewerkt. Kijk voor meer informatie op www.aqualectra.nl

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E aqualectra@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 164 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Aqualectra contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu