ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 130 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Pieter van Woerden nieuwe eigenaar HPS Industrial

HPS Industrial, specialist in industriële computers, heeft sinds oktober een nieuwe eigenaar. Pieter van Woerden heeft het roer overgenomen en zet de huidige werkzaamheden en strategie van het bedrijf verder voort. HPS Industrial is in 1993 door Taco Scheper opgericht en in 19 jaar tijd uitgegroeid tot een succesvolle organisatie met 20 werknemers en een breed klantenbestand en partnerportfolio.

Voor klanten van HPS Industrial brengt de overname geen grote veranderingen met zich mee. De levering, ontwikkeling en implementatie van rack-servers, industriële computers, mini-PC’s en panel PC’s blijven de belangrijkste werkzaamheden van het bedrijf. De focus ligt op de betrouwbaarheid van producten, kennis en een afspraak-is-afspraak mentaliteit.

“Sinds de oprichting van HPS Industrial is het bedrijf sterk gegroeid”, zegt Taco Scheper, oprichter van HPS Industrial. “Ik denk dat er veel kansen voor het bedrijf zijn om de komende jaren een verdere ontwikkeling door te maken, bijvoorbeeld een uitbreiding binnen Europa en het vinden van de juiste product/marktcombinaties. Ik ben ervan overtuigd dat Pieter van Woerden deze rol uitstekend zal invullen.”

“Werken bij HPS geeft veel energie”, aldus Pieter van Woerden. “Het bedrijf heeft een sterke positie verworven in de technologische markt. De strategie van Taco Scheper wordt voortgezet, zodat de organisatie succesvol blijft en verder kan groeien. Belangrijke uitgangspunten hiervoor zijn kennis van zaken met betrekking tot industriële automatisering, een loyaal team en betrouwbaarheid.”

Pieter van Woerden was de laatste twee jaar actief met interim management bij 3CM en is bijna dertig jaar werkzaam geweest als sales- en marketing director bij IT-bedrijven, waaronder HP en Apollo Computer. Hij heeft veel kennis van channel-, verander- en salesmanagement.   

BERICHT VOOR DE REDACTIE 
Altijd als eerste de laatste persberichten van HPS Industrial via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/rss.php?client=28  

Over HPS Industrial 
HPS Industrial is specialist op het gebied van industriële computers en rack servers. Het bedrijf levert systemen in Nederland en België die volgens klantspecificatie worden samengesteld. Hierbij werken ze nauw samen met verschillende productspecialisten. HPS is distributeur van Arbor Technology (industrial PC hardware), Lexcom embedded mini- en panel-PC’s, Artila Electronics en Chenbro (19" en server chassis). Hiermee richten ze zich uitsluitend op de zakelijke markt. HPS Industrial is in 1993 opgericht, telt twintig medewerkers en is officieel Microsoft Certified Partner en Intel Processor Integrator (IPI). Klanten van HPS zijn onder andere Alphatron Marine, Van Oord, Honeywell, Bosch, Rijkswaterstaat en diverse regionale politiekorpsen. Kijk voor meer informatie op: http://www.hpsindustrial.nl. HPS Industrial heeft ook een Facebookpagina: http://www.facebook.com/hpsindustrial 

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of het aanvragen van een test kunt u contact opnemen met OCTANE PR: 

Tel: +31 (0)40 266 1130 
E-mail: hps@octanepr.com   
http://www.octanepr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 130 dagen
HPS Industrial.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR