ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 103 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Peter Bos wordt Distribution Manager ZyXEL Benelux

Hoofddorp, 30 oktober 2012 – ZyXEL Communications, leverancier van oplossingen voor breedbandtoegang, heeft Peter Bos aangesteld als Distribution Manager Benelux. Peter Bos gaat samen met distributeurs de netwerk- en wireless oplossingen van ZyXEL sterker positioneren in de retail en zakelijke markt. Met de invulling van deze functie onderstreept ZyXEL het belang van de samenwerking met zijn business partners. ZyXEL heeft een 100 procent indirect verkoopmodel.

Peter Bos heeft jarenlange ervaring in het distributiekanaal. Hij werkte eerder bij Canon, HALO en Grundig. Bos heeft ruime kennis op het gebied van business development, channel management, accountmanagement, retail trade marketing en distributie. Bos gaat voor ZyXEL het distributiekanaal verder versterken. “Ik ga samen met de distributeurs meer volume creëren met de verkoop van ZyXEL producten. Dat doe ik met broadline distributeurs en value added distributeurs (vad).”

Door de nauwe samenwerking met channel partners verwacht Peter Bos meer hoogwaardige ZyXEL netwerkoplossingen en netwerkprojecten aan klanten kunnen verkopen. “Doordat ZyXEL goede netwerkproducten met enterprise functies biedt tegen scherpe prijzen, zoals de nieuwe ZyXEL Smart Managed Switches serie. Deze serie is speciaal ontworpen voor het MKB met de modernste netwerkfuncties die eenvoudig te beheren zijn tegen lage kosten. Daarnaast biedt ZyXEL interessante branche-specifieke oplossingen, waaronder een mobiele PIN-terminal en een sterk beveiligde draadloze netwerkoplossing voor hotels.”

Jerry Gopal, Country Sales Manager van ZyXEL Communications Benelux is verheugd met de komst van Peter Bos. “ZyXEL blijft investeren in nieuwe producten en in zijn channel partners die actief zijn in de consumenten- en zakelijke markt. De aanstelling van Peter Bos past in de verdere groeiambitie van ZyXEL waarbij partners een cruciale rol spelen. Dankzij het brede netwerk en de ervaring van Peter Bos is hij in staat ervoor te zorgen dat de samenwerking  tussen ZyXEL, distributeurs en resellers uitstekend verloopt. Klanten profiteren hiervan doordat ze een brede keuze aan hoogwaardige draadloze en vaste netwerkapparatuur hebben tegen de beste prijs."

Channel partners kunnen met Peter Bos kennismaken tijdens de InfoSecurity Beurs op de ZyXEL stand (01B120) in de Jaarbeurs in Utrecht op 31 oktober en 1 november aanstaande.

Over ZyXEL
ZyXEL Communications BV, opgericht in 1989, is een wereldwijde leverancier van netwerkproducten met als doel het internet toegankelijker te maken met oplossingen die informatie-uitwisseling versnellen en productiviteit van mensen en organisaties verhogen. ZyXEL biedt een compleet netwerkportfolio aan de zakelijke markt, telco’s, het mkb en thuisgebruikers. ZyXEL is marktleider op het gebied van ontwikkeling en productie van netwerkapparatuur. Voor telecomaanbieders biedt ZyXEL oplossingen zoals Central Office Equipments, Customer Premises Equipments, Wired en Wireless Access Network Devices en Carrier Switches. ZyXEL Communications BV levert deze producten in de Benelux onder andere aan Telfort (KPN) en Luxemburg Online. Voor de zakelijke markt en het mkb biedt ZyXEL Unified Security Gateways, LAN Switches, WLAN en IP Telephony. Voor thuisgebruikers biedt ZyXEL Digital Home solutions zoals Network Connectivity Devices en Multimedia oplossingen. Daarnaast loopt ZyXEL voorop bij nieuwe ontwikkelingen zoals Metro Ethernet Networking (MAN) en Fibre to the X en is zij deelnemer in het FttH platform Nederland. Het bedrijf biedt uitgebreide technische ondersteuning en klantenservice aan Internet Service Providers, telecomaanbieders en het IT-verkoopkanaal. In Nederland worden de producten van ZyXEL gedistribueerd door Copaco, Ingram Micro, TechAccess, TopIT en Valadis. In België en Luxemburg gebeurt dit door Copaco, Deltalink en Valadis. Voor meer informatie over ZyXEL bezoekt u www.ZyXEL.nl.

Contact:

Peter Keijzer
L&DJ PR
T:+31 (0) 20 421 05 65
Email: peter@l-dj.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 103 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Zyxel contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR