www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 102 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: En Serio

IGEL Technology bevestigt groeiambities met opening Nederlandse vestiging

IGEL Technology wil het Nederlandse partnernetwerk uitbreiden, het marktaandeel vergroten en dichter bij klanten zitten

Utrecht, 10 oktober 2012IGEL Technology, één van de grootste fabrikanten van thin clients ter wereld en marktleider in Duitsland, bevestigt zijn groeiambities in Nederland met de opening van een kantoor in Utrecht. De organisatie wil in ons land zijn marktaandeel verhogen, het netwerk van partners verder ontwikkelen en het klantcontact verstevigen. IGEL Nederland bestaat op dit moment uit drie personen. Edwin de Ron, sales manager Nederland, die zijn sporen ruimschoots heeft verdiend bij Citrix, pre sales engineer Martijn van Tricht en key accountmanager Zorg Marc Greiffenhagen.

“Er zijn diverse redenen waarom wij onze aanwezigheid in Nederland versterken”, zegt Edwin de Ron, Regional Sales Manager bij IGEL Technology. "Lokale aanwezigheid is noodzakelijk vanwege de sterke, reeds gevestigde concurrenten in ons land. In Nederland nemen we de derde plaats in onder de thin client fabrikanten, maar we zien nog ruimte voor verder groei. Bovendien is Nederland qua aantallen thin clients de derde markt binnen Europa, die het afgelopen jaar ook nog eens groeide met 25%, volgens International Data Corporation (IDC). Ons kantoor in Utrecht helpt onze internationale groeiambities waar te maken.”

De verkoopstrategie van IGEL is gebaseerd op een indirect model met partners en resellers. Door de lokale aanwezigheid kan de organisatie gemakkelijker een sterk netwerk van gekwalificeerde partners ontwikkelen en hiermee zijn klanten beter ondersteunen. “We breiden in de komende tijd het kanaal verder uit met gekwalificeerde en technisch hoogwaardige partners. Als Authorized IGEL Partner (AIP) zijn onze partners in staat zowel bestaande als nieuwe klanten met kennis en kunde te adviseren en te begeleiden. Vanaf de initiële selectie van onze hard- en softwaregebaseerde technologie tot en met implementaties van IGEL thin client-oplossingen in alle server-gebaseerde en VDI-omgevingen op basis van Citrix, VMware, Microsoft en andere aanbieders,” zegt De Ron.

IGEL werkt hard om het merk en de thin client-producten en oplossingen meer bekendheid te geven. “IGEL thin clients zijn universeel inzetbaar, gemakkelijk uitbreidbaar, erg snel en werken samen met alle gangbare infrastructuren,” vervolgt De Ron. “Maar waar wij ons onderscheiden, is met onze uitgebreide garantie op onze thin clients tot wel vijf jaar. Daarnaast bieden wij Universal Management Suite (UMS)-software voor beheer op afstand. Deze oplossing is geavanceerd, maar zeer eenvoudig in het gebruik voor de beheerders. Bovendien is het geheel gratis.”

Thin clients van diverse andere fabrikanten of nog niet afgeschreven PC’s kunnen met de Universal Desktop Connector (UDC) worden geconverteerd naar IGEL thin client-achtige apparaten. Na conversie zijn ze op afstand te beheren met UMS, net als ‘echte’ IGEL thin clients. “UDC maakt het voor bedrijven mogelijk sneller en soepeler te migreren naar de cloud,” concludeert De Ron. “Of het nu gaat om gehoste shared desktops op basis van Citrix XenApp of Microsoft Remote Desktop Services, of om desktopvirtualisatie-oplossingen, we zijn er zeker van dat steeds meer organisaties in Nederland zullen kiezen voor de oplossingen van IGEL.”

Over IGEL Technology
IGEL Technology is een van 's werelds grootste fabrikanten van thin client hardware en software en is marktleider in Duitsland. IGEL ontwikkelt, maakt en verkoopt Linux-en Microsoft Windows-gebaseerde terminals in diverse uitvoeringen, waaronder conventionele desktopgebaseerde thin clients en thin clients geïntegreerd in LCD-schermen. IGEL levert ook software om oudere pc’s en thin clients veilig toegang te geven tot gecentraliseerde IT-infrastructuren en virtuele desktops.

IGEL Technology is onderdeel van de wereldwijde Melchers Group en lid van BITKOM. Naast het hoofdkantoor in Bremen (Duitsland) en een R&D-afdeling in Augsburg (Duitsland), is IGEL vertegenwoordigd via een dochteronderneming in Groot-Brittannië en zijn er kantoren in Hong Kong, Singapore, Shanghai en Peking. Verder is IGEL ook actief via partnerorganisaties, distributeurs en Authorized IGEL Partners (AIP) in de Verenigde Staten en meer dan 50 andere landen.

Meer informatie is beschikbaar op het internet op http://www.igel.com/nl/

NOOT VOOR REDACTIE
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

The Communication Force
Nanda Bechtholt
T +31 (0)23 - 56 56 850
nandab@communicationforce.com
Recent van IGEL  
IGEL en Zscaler introduceren security blueprints voor zorg op afstand

Onderzoek van IGEL toont kostenbesparing van 62 procent op endpoint IT dankzij Adaptive Secure Endpoint Platform

Verstreken tijd: 14 jaar en 102 dagen
IGEL contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl