ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 72 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Tear kiest totaaloplossing voor goede-doelenorganisaties Ctac Charity

’s-Hertogenbosch, 28 juni 2012 – Tear, een christelijke hulporganisatie die strijdt tegen armoede en onrecht, kiest voor Ctac Charity, de onlangs gelanceerde industriespecifieke totaaloplossing van Ctac voor charitatieve instellingen. De software wordt momenteel geïmplementeerd en zorgt ervoor dat Tear zijn bedrijfsprocessen kan optimaliseren, inzicht heeft in alle financiële stromen binnen de organisatie en overzichtelijke rapportages kan maken van alle werkzaamheden. De software is gebaseerd op Microsoft Dynamics NAV en CRM.

“De implementatie van Ctac Charity verloopt uiterst voorspoedig. We zien er erg naar uit om met deze totaaloplossing aan de slag te gaan. De verwachting is dat we een flinke efficiëntieslag kunnen maken en zo meer tijd hebben om de dingen te doen, waar het echt om gaat: mensen helpen, die leven in armoede en onrecht, want dat is en blijft onze grootste ambitie”, zegt Marco van der Graaf, adjunct-directeur van Tear.

Ctac Charity ondersteunt Tear bij zaken als donorwerving, budgettaire planning en financiële afwikkeling. De goede verantwoordingsmogelijkheden vormen een belangrijk aspect van het softwarepakket. Andere oplossingen richten zich puur op CRM aan de wervingskant, of juist op de financiële aspecten van projecten. Ctac Charity biedt een alles-in-éénpakket: een geïntegreerd zicht op de werving van de fondsen en de bestedingen ervan.

Doordat Tear als charitatieve instelling door externen gefinancierd wordt, is de organisatie verplicht haar uitgaven zowel intern als extern gedetailleerd te overleggen. Ctac Charity biedt hier de volledige functionaliteit voor en brengt de financiële huishouding nauwkeurig in beeld. Dit vanuit verschillende invalshoeken, bijvoorbeeld per sponsor, per project of per projectonderdeel. Daarnaast is het mogelijk om sponsoren een-op-een te koppelen aan een project. De communicatie verloopt grotendeels via geautomatiseerde workflowregels. Denk aan het versturen van (algemene) nieuwsbrieven aan sponsoren of van berichten over de projectvoortgang.

“De implementatie van Ctac Charity bij Tear levert veel praktische en strategische voordelen op. De efficiëntieslag die de organisatie hiermee maakt, is al bewezen bij Plan Nederland die sinds januari 2012 met de oplossing werkt”, zegt Geert Heijmans, directeur Dynamics bij Ctac.

/ / / / / / / / /

Over Tear
Tear is een christelijke organisatie met een passie voor God en voor mensen. De organisatie gelooft in de kracht van de lokale kerk in de strijd tegen armoede en onrecht. Daarmee kan zij op een duurzame manier wereldwijd mensenlevens veranderen. Tear steunt hulp- en ontwikkelingsprojecten van lokale kerken en christelijke organisaties in Afrika, Azië en Latijns-Amerika, en biedt mensen en kerken in Nederland mogelijkheden om zich hiermee te verbinden. Daarnaast daagt Tear Nederlandse christenen en kerken uit om na te denken over hun levensstijl en de gevolgen daarvan voor kwetsbare gemeenschappen. Dat doet de organisatie met behulp van campagnes en actiemodellen. Tear onderschrijft de Code of Conduct of the Red Cross and Red Crescent Movement and NGO’s in Disaster Relief, een internationale gedragscode voor hulporganisaties. Meer informatie: www.tear.nl.

Over Ctac
Ctac is een van de grootste SAP Gold Partners in de Benelux en Gold Partner van Microsoft. In 2012 is Ctac al 20 jaar actief als ICT Solution Provider. Ctac bouwt op basis van marktleidende software en jarenlange ervaring van haar consultants op maat gemaakte templates voor specifieke industries. Deze voorgeconfigureerde oplossingen zijn daardoor snel in gebruik te nemen en bieden binnen korte tijd rendement. Ctac levert maatoplossingen voor verschillende industries, zoals de retail, wholesale, real estate en healthcare. Daarnaast biedt het bedrijf een breed spectrum van ICT-oplossingen voor middelgrote en grote organisaties voor onder meer business intelligence, warehousemanagement, portaloplossingen en customer relationship management. Het bedrijf completeert deze oplossingen met een uitgebreid portfolio van hosting en beheer, E-business- en consultancydiensten, trainingen en detachering.

Ctac is genoteerd aan Euronext Amsterdam (ticker: CTAC). Bij het bedrijf werken per ultimo maart 2012 480 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in ’s-Hertogenbosch. Ctac is daarnaast ook actief in België en Frankrijk. Voor meer informatie: www.ctac.nl.

Voor meer informatie:

Ctac N.V.
Meerendonkweg 11
Postbus 773
5201 AT ’s-Hertogenbosch
www.ctac.nl

Henny Hilgerdenaar – CEO
Douwe van der Werf - CFO
T. 073-692 0692
E. info@ctac.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 72 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Ctac contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Sooda internetbureau
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Msafe
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Proofpoint
Logo PA Consulting
Logo Dutch IT Channel
Logo HCC
Logo Wuunder
Logo Arval
Logo Web Wings
Logo Odin Groep
Logo Exact
Logo Dynatrace
Logo Red Hat
Logo QuiX Quantum
Logo Geotab
Logo HeadFirst Group
Logo SAS Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103353 persberichten
7011 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17225 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl