www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

UC4 benoemt nieuwe Sales Manager en pre-sales engineer

Margerieth Visser en Olaf Minnema versterken salesteam

Amsterdam, 7 mei 2012 – UC4, de grootste onafhankelijke leverancier van IT-procesautomatiseringssoftware, breidt zijn salesteam uit met Margerieth Visser, Sales Manager, en Olaf Minnema, Pre-Sales Engineer. Olaf Minnema gaat in zijn nieuwe functie de UC4-organisatie ondersteunen bij technische vragen en demonstraties. Margerieth Visser is ondersteunt de ICT-leverancier bij nieuwe en lopende salesactiviteiten. Reden voor de uitbreiding is de groei die UC4 op dit moment doormaakt.

Margerieth Visser was voorheen tien jaar werkzaam als Senior Accountmanager Large Accounts bij glasvezelexploitant Eurofiber. Daarvoor was zij Marketing en Business Manager bij ICT-serviceprovider Comparex Software Consulting Services. Visser heeft diverse marketingopleidingen gevolgd.

Vóór hij het salesteam van UC4 kwam versterken, was Olaf Minnema werkzaam als accountmanager en consultant bij de Nederlandse softwarebedrijven Lucanet Benelux, Nocore en Assistance Software. Minnema studeerde Bedrijfskundige Informatica aan de Hogeschool voor Economische Studies (HES) in Amsterdam.

"We zijn heel blij met deze versterking van ons salesteam”, zegt Lennaert de Jong, Regional Sales Manager Benelux bij UC4. “UC4 groeit sterk, ook internationaal, en daarvoor hebben wij mensen met een grote kennis en ervaring op het gebied van sales, marketing en informatietechnologie nodig. Olaf Minnema en Margerieth Visser brengen dat mee. Zij hebben beiden veel enthousiasme en energie om de uitdagingen aan te gaan, waar de ICT-sector in het algemeen en UC4 in het bijzonder voor staan.”

  

Over UC4 Software
UC4 Software is de grootste onafhankelijke leverancier van software voor IT-procesautomatisering ter wereld. Het ONE Automation-platform biedt IT-procesautomatisering voor organisaties die te maken hebben met steeds dynamischer applicaties en infrastructuren en die willen migreren naar servicemodellen van de volgende generatie, zoals cloud, DevOps en Big Data. ONE Automation combineert workload, applicatiereleases, applicatieprocessen, run-book, dataoverdracht en automatisering van virtuele machines. Dit doet de oplossing met voorspellende analyses die zijn gebaseerd op technologie voor complexe eventverwerking. Unified procesautomatisering helpt IT-afdelingen bij het vergroten van de controle, het verbeteren van servicelevering en kostenbesparingen.

UC4 heeft 25 jaar ervaring en automatiseert dagelijks tientallen miljoenen activiteiten voor ruim tweeduizend klanten in de gehele wereld. Meer informatie is te vinden op www.UC4.com.

Contactgegevens voor de pers:

LVTPR
Nienke Geudeker
Tel.: 030 6565 070
E-mail: uc4benelux@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 73 dagen
Automic contact  

+43.(0)2233.7788.0
office@UC4.com
automic.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl