www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 1 dag geleden)
Bedrijf:

Compello ingericht op toekomst

Compello is al meer dan 15 jaar een stabiele en betrouwbare ICT-organisatie in Nederland. Gestart in 1997 in Zwolle en in 2008 uitgeroepen tot ondernemer van het jaar.

Compello bestaat uit een cluster van ICT-bedrijven met een missie. “Innovatieve ICT-technologie inzetten om bedrijfsprocessen efficiënter te laten verlopen”. Iedere onderneming onder de Compello paraplu heeft een scherpe focus op haar eigen expertisegebied. Ze vullen elkaar aan en staan garant voor hoogwaardige ICT-kennis, ICT-capaciteit en ICT-beheer.

Compello Cloud richt zich op Cloud Oriented Infrastructure en levert gestandaardiseerde, schaalbare en beveiligde clouddiensten.

Pointeast is met een ervaren team gespecialiseerd in complexe SharePointvraagstukken. Met een trackrecord van meer dan 10 jaar.

Be4Care focust zich op het verbeteren en optimaal inzetten van ICT binnen de gezondheidszorg. Het opstellen van ICT-beleidsplannen, het geven van onafhankelijk advies bij software-selectietrajecten en het beveiligen en monitoren van informatie (NEN-normering) behoren tot de expertise.

Met een tweetal faciliterende Compello-bedrijven wordt de borging verzorgd van de SLA afspraken met klanten. Compello Customer Service Center is het shared servicecenter waar 24 uur per dag 7 dagen per week de ICT-omgeving van klanten pro-actief wordt beheerd. Compello Customer Relation Center is het shared sales & marketingcenter waar alle klantcontacten naar wens van de kant worden ingevuld. Eén aanspreekpunt en toch alle deskundigheid binnen handbereik.

Compello heeft ook een belang in Eco2DC. Eco2DC richt zich op het realiseren van een keten van duurzame, regionale datacenters.

Met locaties in Utrecht en  Zwolle heeft Compello een landelijke dekking. Met kennis en kunde en de absolute drive om topprestaties te leveren is Compello een toekomstbestendige ICT partner.

Vacatures
Na aanleiding van bovenstaande is Compello op zoek naar nieuwe medewerkers. Wil jij meegroeien met een enthousiaste jonge organisatie bezoek onze website (www.compello.nl/vacatures) dan eens. Wellicht spreekt de vacature Accountmanager, Medewerker binnendienst, Citrix specialist of Support Engineer je aan.

Verstreken tijd: 14 jaar en 1 dag
Compello contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl