Met meer dan 400 supermarkten is C1000 de tweede supermarktketen van Nederland. Het hoofdkantoor in Amersfoort ondersteunt de dagelijkse bedrijfsvoering. Op het hoofdkantoor worden 85.000 facturen per jaar handmatig verwerkt.
C1000 maakt gebruik van Oracle e-Business Suite (EBS) voor de ondersteuning van een groot gedeelte van haar financiële bedrijfsproces. De handmatige verwerking van de facturen in het EBS systeem zorgt voor hoge kosten. De diversiteit van deze facturen vraagt een goede herkenning van de software om zo de geautomatiseerde verwerking en workflow optimaal te laten verlopen. De software van ReadSoft voldoet hier zeer goed aan en draagt op deze wijze bij aan efficiency verbetering van de administratieve verwerking.
Het doel van C1000 is door middel van digitalisering de factuurstroom van de niet handelsgoederen (kostenfacturen) te optimaliseren en een verbeterde kwaliteit te leveren aan de verwerking van deze facturen. Op jaarbasis betreft dit 85.000 facturen.
Met de oplossing van ReadSoft & 4apps worden de elektronische facturen online aangeboden aan ReadSoft PROCESSIT. Deze applicatie zorgt ervoor dat de gescande factuur wordt ingelezen in Oracle Crediteuren. PROCESSIT voert controles en validaties uit en laadt de gegevens in de open interface van Oracle crediteuren. Wanneer de factuur is aangemaakt in Oracle, wordt het digitale beeld automatisch gekoppeld aan de factuur in Oracle.
Bert Sterkenburg , Hoofd Financial Service Center:“
Na een aantal, zowel technische als functionele assessments, met een viertal potentiële leveranciers, heeft C1000 gekozen voor de software van ReadSoft. Doorslaggevend voor onze keuze was de ruime ervaring van ReadSoft, de (technische) flexibiliteit van de software, de performance en de naadloze integratie met ons Oracle ERP systeem”
Over ReadSoft
ReadSoft is een toonaangevende en wereldwijde aanbieder van software oplossingen voor Document Automatisering. ReadSoft software stelt bedrijven in staat documentprocessen te automatiseren zoals: de invoering van gegevens, classificatie, ERP-matching (SAP en Oracle), workflows, e-invoicing ed. De resultaten zijn: snellere documentverwerking, kostenbesparing en meer controle. ReadSoft is veruit de nummer 1 in factuur automatiseringsoplossingen. Sinds de start in 1991 is ReadSoft uitgegroeid tot een wereldwijde speler met vestigingen in 16 landen op vijf continenten en heeft een netwerk van lokale en internationale partners. Het hoofdkantoor is gevestigd in Helsingborg, Zweden en het ReadSoft aandeel wordt verhandeld op de Nasdaq OMX Nordic Exchange Small Cap List. Voor meer informatie over ReadSoft, gaat u naar
www.readsoft.nl.
Over 4apps Group
De 4apps Group is een van de grootste en beste Oracle E-Business Suite dienstverleners van Nederland. De 4apps Group is gespecialiseerd in functioneel applicatiebeheer, (proces)optimalisatie- en implementatievraagstukken en Business Intelligence oplossingen voor gebruikers van de Oracle E-Business Suite. Voor meer informatie over de 4apps Group gaat u naar
www.4appsgroup.nl.
Voor meer informatie
Gert-Jan de Vries, Managing Director ReadSoft Benelux
Telefoon: +31 33 468 14 14
Marc Plug, Sales Directeur 4apps Group
Telefoon: +31 20 667 38 00