www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 86 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

FlexPod eerste gecertificeerde datacenterinfrastructuur voor privé-cloud System Center 2012

Gebruikers profiteren van verbeterde snelheid en flexibiliteit met Microsoft Private Cloud Fast Track 2.0

Schiphol-Rijk, 24 april 2012 – Cisco en NetApp hebben aangekondigd dat de gedeelde FlexPod-infrastructuur de eerste datacenterinfrastructuur is die is geselecteerd door Microsoft, voor de update van Microsoft Private Cloud Fast Track 2.0. Cisco en NetApp hebben samen met Microsoft gekeken hoe klanten de benodigde tijd voor het uitrollen van de infrastructuur en applicaties kunnen verkorten en hoe ze beter gebruik kunnen maken van fysieke en virtuele resources.

Daarnaast hebben Cisco en NetApp een nieuwe ontwerparchitectuur geïntroduceerd die draait op Microsoft Private Cloud met Citrix XenDesktop-software, op de gedeelde FlexPod-infrastructuur. Desktops, applicaties en data worden geleverd zoals in de cloud met XenDesktop. Hierdoor kunnen organisaties bestaande en nieuwe applicaties snel ondersteunen, migreren naar nieuwe besturingssystemen en bedrijfsmiddelen aanbieden aan de vele nieuwe apparaten op kantoor.

Belangrijkste feiten:

FlexPod en Microsoft Private Cloud-oplossing ondersteunt nieuwe System Center 2012

  • FlexPod met Microsoft Private Cloud bouwt voort op Windows Server 2008 R2 en System Center 2012. Deze infrastructuur is de eerste die door Microsoft is geselecteerd voor de update van het Microsoft Private Cloud Fast Track-programma.
  • Met de Cisco UCS Management-oplossingen en de NetApp OnCommand-plugin voor System Center 2012 kunnen klanten FlexPod en andere applicaties monitoren en beheren.
  • De Cisco UCS PowerTool biedt volledig infrastructuurbeheer waarmee gebruikers storage- en computingcomponenten en softwareapplicaties eenvoudig kunnen beheren.
  • Het nieuwe design combineert Microsoft System Center 2012 met NetApp FlexClone-technologie en Windows PowerShell, waardoor virtuele desktops tot 25 keer sneller werken dan traditionele storagetechnologieën.
  • Citrix XenDesktop, dat draait op Windows Server Hyper-V, is de eerste workload die door Cisco en NetApp is gevalideerd voor FlexPod met Microsoft Private Cloud. De gecombineerde oplossing maakt het mogelijk om een mobiele werkomgeving te creëren voor werknemers, waardoor ze op iedere locatie en op ieder gewenst moment toegang hebben tot Windows-desktops, applicaties en data.

Over FlexPod:

  • De FlexPod-oplossing omvat het Cisco UCS-computingplatform, Cisco-netwerkswitches en NetApp Unified Storage-systemen die draaien op ONTAP-software.
  • FlexPod is een architectuurontwerp dat netwerken, computing en storage combineert in een gedeelde IT-infrastructuur. Hiermee versnellen organisaties de uitroltijd, worden risico’s verkleind en wordt de Total Cost of Ownership verlaagd.
  • FlexPod ondersteunt verschillende applicaties en workloads waarmee klanten en partners de overstap naar de cloud kunnen vereenvoudigen. De flexibele en schaalbare infrastructuur garandeert lage risico’s tijdens de uitrol, verbeterde datacenterefficiency en een flexibele gedeelde IT-infrastructuur.
  • Cisco en NetApp werken samen met partners voor het versnellen van FlexPod door het verzorgen van trainingen. Dit helpt klanten met het uitbreiden van hun business, verhogen van de winst en het ondersteunen van hun klanten.  

BERICHT VOOR DE REDACTIE
 
Over Cisco
Cisco (NASDAQ: CSCO) is wereldwijd marktleider op het gebied van netwerken die de manier waarop mensen contact maken, communiceren en samenwerken verandert. Informatie over Cisco is te vinden op http://www.cisco.com. Voor doorlopend nieuws bezoekt u newsroom.cisco.com.

Over NetApp
NetApp biedt innovatieve oplossingen voor storage- en datamanagement, die u helpen om buitengewone doorbraken en kostenbesparingen te realiseren. Het nastreven van onze kernwaarden en het feit dat we benoemd zijn als ‘fantastische plek om te werken’ zijn fundamenteel voor onze groei op lange termijn en succes, evenals het succes van onze partners en klanten. Ontdek onze passie om uw business vooruit te helpen. Go further, faster op www.netapp.com/nl.

Voor verdere persinformatie, fotomateriaal of een interview kunt u kijken op http://bit.ly/Idem55 of contact opnemen met Sander van Buuren van LEWIS PR:
Tel.: +31 (0)40 235 4600
E-mail: sander.vanbuuren@lewispr.com
www.lewispr.com

Voor meer informatie over NetApp kunt u contact opnemen met Robert Jan Dullaart van NetApp:
Tel.: +31 (0)20 503 9600                     
E-mail: robertjan.dullaart@netapp.com
NetApp op Twitter: www.twitter.com/netapp_nl

Recent van NetApp  
NetApp lanceert StorageGRID 12.1 voor AI-workloads op grote schaal

NetApp en Cisco bundelen krachten voor snelle, veilige AI-innovatie

NetApp versterkt samenwerking met Red Hat voor betere databeveiliging en schaalbaarheid van Red Hat OpenShift-implementaties

Verstreken tijd: 14 jaar en 86 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
NetApp contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl