www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 76 dagen geleden)
Bedrijf:

Erik Eising aangesteld als algemeen directeur Infopact

Rotterdam, 19 maart 2012 – Infopact, leverancier van IP-communicatieoplossingen voor de zakelijke markt, heeft Erik Eising (43) aangesteld als algemeen directeur. Erik zal zich bij Infopact vooral richten op de professionalisering en de verdere groei van de onderneming.

Erik is zijn hele loopbaan actief geweest in de ICT-sector. Hij startte zijn carrière bij Randstad Interim Techniek en daarna heeft hij bij KPN verschillende commerciële en technische functies vervuld; zo begon hij als sales manager, is hij daarna lijnmanager ICT geweest en was hij in zijn laatste functie directeur innovatie. De afgelopen twee jaar werkte Erik bij Huawei als Director Project Management Office bij verschillende bedrijfsonderdelen.

Erik over zijn aanstelling: “Het ontwikkelen en bouwen aan organisaties is mijn passie. Infopact is een organisatie die de afgelopen tien jaar een geweldige prestatie heeft neergezet door in een concurrerende markt te groeien en nieuwe oplossingen zoals Allesin1 te introduceren. Ik heb veel ervaring aan zowel de operator- als aan de leverancierskant in verschillende managementfuncties. Infopact is een organisatie met een gezonde ambitie en in mijn nieuwe rol als algemeen directeur komt mijn ervaring samen met mijn passie. Mijn doel is om de organisatie verder te laten groeien, zonder daarbij concessies te moeten doen aan de klantgerichtheid en de flexibiliteit in maatwerk waar wij om bekend staan.”


Erik Eising.

Over Infopact
Infopact Network Solutions is leverancier van AII-IP communicatieoplossingen voor de zakelijke markt, waarbij in één netwerk spraak-, data- en internetdiensten op maat worden gebundeld. Infopact zorgt dat haar klanten klaar zijn voor de toekomst met een snel, efficiënt en veilig netwerk. Infopact Allesin1 biedt efficiënte totaaloplossingen aan de klein- en midzakelijke markt en is ook beschikbaar met afgekocht belverkeer. Infopact maakt voor haar dienstverlening gebruik van ADSL, SDSL, VDSL en glasvezelnetwerken. Zij is door Currence gecertificeerd voor pinnen over IP en door NCP Certificatie voor alarm over IP. Verder is Infopact door Nictiz gecertificeerd als Zorg Service Provider. De Infopact Allesin1 diensten op het gebied van pinnen worden inmiddels door diverse banken aangeboden aan hun klanten. Kijk voor meer informatie op www.infopact.nl.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit
Carola Rijnbeek
Tel. 035 – 582 2730
infopact@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 76 dagen
Infopact contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu