ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 73 dagen geleden)
Bedrijf:

GREEN DATA SYSTEMS EN CORAID SLUITEN PARTNERSHIP

Green Data Systems levert Coraid Ethernet gebaseerde SAN-en NAS oplossingen in België, Duitsland, Luxemburg en Nederland

Amsterdam, Brussel, 26 februari 2012 — Coraid , aanbieder van Ethernet gebaseerde SAN-en NAS oplossingen, en Green Data Systems, gespecialiseerd distributeur in duurzame cloud-, storage- en Data Center oplossingen, zijn een distributieovereenkomst aangegaan voor de verkoop van Coraid-oplossingen. De overeenkomst is van toepassing op de BeNeLux en Duitse markt. CoRaid heeft wereldwijd meer dan 1500 klanten in 45 landen. Er zijn verschillende Technology alliances waaronder recent met Veeam Software.

"Green Data Systems was op zoek naar een beproefde leverancier van Ethernet gebaseerde SAN-en NAS oplossingen. Het product dat Coraid levert zijn zogenoemde EtherDrive storagetoepassingen en heeft al diverse prijzen in de wacht gesleept. Deze toepassingen bieden een goede en eenvoudige oplossing voor eindgebruikers die een gedeelde storage-infrastructuur zoeken. Coraid is met haar open en veelzijdige oplossingen een welkome aanvulling op onze portfolio,” zegt Frank Niens, Technical Manager bij Green Data Systems. “Met Coraid kunnen wij hoogstaande en betrouwbare oplossingen aan onze klanten bieden.”

Green Data Systems (GDS) is een vooraanstaande speler op het gebied van storage-, cloud- en virtualisatie-oplossingen en -diensten. GDS heeft jarenlange ervaring in de gespecialiseerde distributie van deze oplossingen. Met een portfolio aan slimme en duurzame oplossingen en diensten helpt GDS klanten bij het optimaliseren van IT Infrastructuren om daarmee kosten te besparen en productiviteit te verhogen.

Door de toevoeging van de high performance dataopslagsystemen van Coraid is het productportfolio van Green Data Systems gecompleteerd”, zegt Wessel Graatsma, CEO van Green Data Systems. “Hierdoor kunnen we onze resellers beter van dienst zijn. Zij kunnen op hun beurt klanten oplossingen bieden die gebaseerd zijn op EtherDrive storagetoepassingen. Deze toepassingen bieden een goede en eenvoudige oplossing voor eindgebruikers die een gedeelde storage-infrastructuur zoeken..
Doelgroepen voor de deze storagetoepassingen zijn onder meer overheidsorganisaties, universiteiten, en andere organisaties die virtualisatie, cloudcomputing, hoge rekenkracht en video-omgevingen willen ondersteunen”.

Voor meer informatie: www.greendatasystems.com of info@greendatasystems.com.

###

Over GREEN DATA SYSTEMS
Green Data Systems, is gespecialiseerd in het leveren van optimale Cloud- en Data Center oplossingen en streeft naar energie-efficiëntie in Cloud- en datacenter omgevingen en biedt klanten optimale datacenter capaciteit, koeling, managed services, SAN, beveiliging, server, software en technologie voor gegevensopslag, alsmede infrastructuur diensten voor klanten in Europa.

Alle Green Data Systems -oplossingen worden geboden door een selectieve Green Partner netwerk.

Green Data Systems heeft vestigingen in Nederland, Belgie en Duitsland. Voor meer informatie, bezoek de Green Data Systems website www.greendatasystems.com of neem contact op het bedrijf op info@greendatasystems.com.

Media Contact:

Mrs. Ilona Smid, Green Data Systems Netherlands
+31 570 528 700, ISmid@GreenDataSystems.com

Mr. Alain Labye, Green Data Systems Belgium/Luxembourg
+32 475 933 951, ALabye@GreenDataSystems.com

Mr. Rainer Hilsenbeck, Green Data Systems Germany
+49 172 6868 219, RHilsenbeck@GreenDataSystems.com


Over Coraid
Coraid Inc. levert Ethernet gebaseerde SAN-en NAS oplossingen. Het product dat Coraid levert zijn zogenoemde EtherDrive storagetoepassingen en heeft al diverse prijzen in de wacht gesleept. Deze toepassingen bieden een goede en eenvoudige oplossing voor eindgebruikers die een gedeelde storage-infrastructuur zoeken.

www.coraid.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 73 dagen
GREEN DATA SYS.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu