‘s-Hertogenbosch, 20 februari 2012-
RES Software, specialist in dynamische desktopoplossingen, heeft vijf partners in het zonnetje gezet tijdens de RES PartnerFocus, het jaarlijkse evenement waar RES Software haar partners informeert over de resultaten van het afgelopen jaar en de plannen voor het komende jaar. De RES Partner Awards werden dit jaar voor het eerst uitgereikt. Naast drie Partner Awards zijn twee Dr. Werkplek Awards uitgereikt.
Datad Automatisering won de “RES Rising Star of the Year Award 2011”. Cam IT Solutions kreeg de “RES Business Partner of the Year Award 2011” uitgereikt.
De “RES Most Valuable Professional Award of the Year 2011” is toegekend aan een individu. Het CTO Office van RES Software, dat onder andere bestaat uit medeoprichter en CTO Bob Janssen koos Kees Baggerman uit drie genomineerden als winnaar. De twee andere genomineerden waren Patrick Kaak en Jeroen Speetjens. Mensen als Kees Baggerman, werkzaam bij RES reseller Inter Access zijn onmisbaar voor een bedrijf als RES Software. Zijn betrokkenheid en kennis van de RES Softwareoplossingen is zo groot, dat moet beloond worden, aldus Bob Janssen.
De twee Dr. Werkplek Awards zijn uitgereikt aan PQR en Aragorn. Deze partners hebben de meeste punten behaald met de RES Software incentive. ‘Iedereen de werkplek die het beste werkt’, is wat RES Software nastreeft. Dr. Werkplek is daarom als fictieve aanjager in het leven geroepen om partners te belonendie zich actief bezighouden met RES Software.
Wilfred Noordam, Sr. Channel Manager bij RES Software: “Met deze award-uitreiking willen we onze waardering laten blijken voor de geweldige prestaties van onze partners. Het feit dat 2011 zo’n succesvol jaar was, illustreert waarom RES Software zo sterk gelooft in de kracht van partnerschap.”
Meer dan 170 partners woonden de RES PartnerFocus in de Verkade Fabriek in ’s-Hertogenbosch bij. Deze bestond onder meer uit diepgaande strategie-updates, live productdemonstraties, kennissessies en de prestigieuze Partner Award uitreiking. Ook was er ruimte voor ontspanning. Cabaretier Coen Jutte had de lachers op zijn hand met een op maat gemaakt cabaretprogramma. De avond werd al swingend afgesloten met Gospelformatie Joy en de lokale Bossche DJ Kit-T.
2012 Belooft een spannend jaar te worden aldus Bob Janssen. De ‘Follow-me-IT-trend’ wordt op de agenda gezet. IT-diensten conformeren zich meer en meer aan zaken als locatie, tijd, werkstijl en de rol van de medewerker. Maar ook trends uit 2011 zetten door. Cloud computing, appstores en de veranderende infrastructuur, opslagmogelijkheden en applicaties in de ‘Bring Your Own device- ontwikkeling’ zijn niet meer weg te denken. Werknemers die meer vrijheid eisen, zorgen bij veel IT-organisaties nog voor problemen, omdat IT-afdelingen niet zijn ingericht op het ondersteunen van persoonlijke apparaten. RES Software en zijn partners stellen zich voor IT in 2012 als doel dat de IT-consument zo optimaal mogelijk ondersteund wordt, door hem centraal te stellen, te kijken naar de context en hem, met behulp van service intelligentie, van de gewenste diensten te voorzien.
Voor meer informatie over RES Software kunt u terecht op:
- RES Software oplossingen op het web
- RES Software op onze Blog
- RES Software op Twitter
- RES Software op Facebook
Over RES Software
Met de oplossingen van RES Software kan de IT afdeling dagelijkse, tijdrovende IT taken eenvoudig automatiseren. Zo kan de IT afdeling een steeds complexer wordende IT infrastructuur op een eenvoudige manier beheren en tegelijkertijd een betere service leveren aan de rest van de organisatie. Daarnaast is het mogelijk aan iedere gebruiker een voor hen persoonlijk ingerichte desktop, een zogenoemde user workspace, te leveren die dynamisch is en zich automatisch aanpast aan iedere nieuwe situatie waarin hij of zij zich bevindt. Thuis, op kantoor of onderweg. Hierdoor hebben gebruikers altijd en overal toegang tot de juiste applicaties, data en persoonlijke settings die nodig zijn om productief te kunnen werken.
RES Software is in 1999 opgericht in ’s-Hertogenbosch en heeft inmiddels 160 medewerkers in zes landen.
# # #
Voor meer informatie, interviewverzoeken en beeldmateriaal (niet voor publicatie):
Pride PR
Ivette van der Elst / Gijs Roeloffzen
T: +31 (0) 71 568 00 28
E: ressoftware@pridepr.nl