www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:

Personeelsplanningssoftware Paralax klaar voor vernieuwde vakantiewetgeving

Maarssen, 3 januari 2012 – De personeelsplanningssoftware Rostar CAS van Paralax Planning Solutions wordt volledig aangepast aan de nieuwe vakantiewetgeving, die vanaf 1 januari op drie punten ingrijpend is veranderd. Paralax introduceert een nieuwe versie van Rostar CAS waarin een aantal aanpassingen is doorgevoerd om in te spelen op deze veranderingen.

In de nieuwe vakantiewet gaat de vervaltermijn van vakantiedagen omlaag en bouwen zieke medewerkers net zo veel vakantiedagen op als niet-zieke werknemers. Het doel van de aanpassingen in Rostar CAS is om gevolgen van de nieuwe regeling zo eenvoudig mogelijk te maken: zowel voor de medewerker die verlof aanvraagt als voor de planner die de verlofaanvragen verwerkt.

In het kort komen de wijzigingen in Rostar CAS neer op de volgende punten:

  1. Er zullen in Rostar CAS minimaal drie verlofpotjes bestaan met elk een eigen vervaldatum:
    •    Opgespaarde vakantie opgebouwd voor 1 januari 2012
    •    Wettelijke vakantie opgebouwd na 1 januari 2012
    •    Bovenwettelijke vakantie opgebouwd na 1 januari 2012
  2. Medewerker en planner hoeven niet zelf te kiezen uit welke pot het verlof wordt opgenomen. Rostar CAS bepaalt automatisch van welke verlofpot de uren moeten worden afgeboekt. Dat kan betekenen dat eerst de wettelijke vakantie van 2012 wordt opgemaakt, voordat het ‘oude’ vakantiesaldo van vóór 2012 wordt aangesproken.
  3. Medewerkers, planners en leidinggevenden krijgen inzicht in het totaal verlof, de afzonderlijke saldi en de bijbehorende vervaldatum.

Meer over de wetswijzigingen is hier te lezen.

BERICHT VOOR DE REDACTIE 

Over Paralax Planning Solutions
Paralax is een van de meest vooraanstaande en innovatieve aanbieders van softwareoplossingen en dienstverlening op het gebied van personeelsplanning, roosteren en workforce management. Paralax’ missie is het optimaliseren van de inzet en efficiency van uw personeel en bedrijfsmiddelen. 

Een optimale planning resulteert in tevreden en gemotiveerde medewerkers, tevreden en loyale opdrachtgevers en heeft een directe invloed op de bedrijfsresultaten.

Sinds 1981 ontwikkelt en implementeert Paralax software voor personeelsplanning, roosters en workforce management. Ruim 600 klanten in meer dan 20 marktsegmenten, in zowel binnen- als buitenland, maken dagelijks met succes gebruik van onze software. Klanten zijn onder meer Adecco, Manpower, Trigion, het Antonie van Leeuwenhoek ziekenhuis, GGZ Oost-Brabant, Pathe, SGS Life Sciences, Admiraal de Ruyter Ziekenhuis, de Koninklijke Marechaussee, Gemeente Spijkenisse, Koning Willem I College, Brandweer Leidschendam-Voorburg, en Stadstoezicht Rotterdam.

Naast het leveren en implementeren van oplossingen voor operationele en strategische personeelsplanning, helpt Paralax haar klanten op het gebied van business consultancy en training.

Volg Paralax ook online:

Twitter: @ParalaxPlanning
Blog: www.paralax.nl/blog

Contactgegevens

Voor meer informatie over Paralax Planning Solutions kunt u contact opnemen met:
Paralax Planning Solutions
Gabrielle Zonneveld Piek
Tel: +31 (0)346 707 100
E-mail: Gabrielle.ZonneveldPiek@paralax.nl

Voor verdere informatie, beeldmateriaal of het aanvragen van interviews kunt u contact opnemen met:
Anne ter Braak van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 46 00                              
Fax: +31 (0)40 235 46 01
E-mail: anne.terbraak@lewispr.com


Verstreken tijd: 14 jaar en 133 dagen
Paralax B.V. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl