www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:

Mproof biedt IT servicemanagement aan in BRIC-land Brazilië

Wassenaar, 15 december 2011Mproof, leverancier van Clientele software voor IT servicemanagement (ITSM), customer support en self service software, kondigt haar partnership aan met MS Sequoia in Brazilië. Deze reseller en specialist op het gebied van Globalweb Data Services heeft Clientele ITSM van Mproof toegevoegd aan haar portfolio voor de Braziliaanse markt.

Gerben van Kesteren, Business Director van Mproof: “We zetten Mproof met dit partnership nu ook in Brazilië op de kaart. MS Sequoia voldeed aan ons ideale profiel voor een sterke partner in dit, wat ITSM betreft, min of meer onontgonnen land. Het productaanbod van MS Sequoia is volledig gebaseerd op het Microsoft-platform en biedt oplossingen voor productiviteit, projectmanagement, CRM en datastorage voor de midmarket. De gedegen expertise van MS Sequioa op het gebied van inzicht in en controle over processen, aangevuld met kennis over software-as-a-service, sluit naadloos aan op wat wij klanten met ons ITSM-platform willen bieden.”

“In de huidige, complexe markt, kun je als bedrijf nauwelijks nog aan alle wensen en behoeften van je klanten voldoen”, aldus Waldemar Magelhaes, COO van MS Sequoia. “Door het partnership met Mproof en de kennis en skills die we daarmee combineren, bereiken we synergie en kunnen we ons portfolio en de service aan onze klanten verder uitbreiden. Dit zal bijdragen aan meer tevreden klanten en groei van onze business.”

In Nederland werkt Mproof samen met zusterorganisatie Mproof Nederland voor de distributie en verkoop van Clientele software.



Over Mproof
Mproof is een Nederlands softwarehuis dat werd opgericht in 1997. Mproof ontwikkelt en levert Clientele software voor onder meer (IT) service management, klantensupport en self service, en heeft verkooppartners en klanten in meer dan 43 landen. Voor productontwikkeling, verkoop, implementatie en support werkt Mproof op internationaal niveau nauw samen met Epicor, dat het Mproof-product Clientele ITSM onder de naam Epicor ITSM en via een eigen partnerkanaal op de markt brengt. Mproof is Microsoft Gold Certified partner. Voor meer informatie: www.mproof.com.

Over Clientele ITSM
Clientele ITSM is zeer uitgebreide, out of the box software voor servicemanagement met ondersteuning voor de belangrijkste in ITIL vastgelegde IT-processen. Het stelt ondernemingen in staat tijdige en deskundige IT-services aan te bieden, met een hoog persoonlijk detailniveau en maakt gedetailleerd beheer van incidenten, problemen, wijzigingen, configuraties, kosten en het gewenste serviceniveau mogelijk. Uitgebreide rapportage, trendanalyse en performance management functionaliteiten maken de software suite compleet. Clientele software is gebouwd op basis van Microsoft.NET, volledig webbased en speciaal geschikt voor gebruik met SQL Server. De service oriented architecture (SOA) en web services maken eenvoudige en flexibele integratie mogelijk. Clientele ITSM is ITIL gecertificeerd (PinkVerify) op het hoogst mogelijke niveau.

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E mproof@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 170 dagen
Mproof contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR