ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 147 dagen geleden)
Bedrijf:

ICT-manager heeft moeite met het realiseren van ambities

Succesvolle TRIGO Maturity Scan biedt helpende hand

APELDOORN – De uitdagingen van 2012: kostenreductie, efficiency, productiviteit, het effectief managen van risico’s en tegelijkertijd blijven leveren wat de business vraagt vallen de ICT-manager zwaar. Uit onderzoek van ICT-Partners blijkt dat de Nederlandse ICT-manager daarom moeite heeft om anno 2011 zijn ambities voor de
ICT-organisatie te realiseren.

“ICT-management biedt maar moeizaam het hoofd aan de druk vanuit de business en alle technologische veranderingen. Gevolg is dat zij de samenhang binnen het werkveld verliezen en er steeds minder aansluiting is met de business. Ambities realiseren komt op de laatste plaats en verdwijnt langzaam helemaal naar de achtergrond ”, vertelt Pascal Verberkt, Directeur Marketing en Sales van ICT-Partners. “De resultaten van de TRIGO Maturity Scan bevestigen dit beeld.”

Continuïteit, stabiliteit en zekerheid
Pascal Verberkt: “In ons huidige dynamische klimaat draait het allemaal om continuïteit, stabiliteit en zekerheid. Dit bereik je echter alleen als je om kunt gaan met veranderende omstandigheden en daar de juiste balans in weet te vinden.” ICT-Partners ontwikkelde daarom de TRIGO Maturity Scan, een basis assessment gebaseerd op best practices (CMMI, CobiT en Gartner).

Deze gratis, online tool geeft inzicht in de samenhang van de totale ICT-organisatie, geeft een beeld van het verschil tussen huidige situatie en ambitie en maakt bovendien de probleemgebieden inzichtelijk. “De scan geeft antwoord op essentiële vragen als: Waar staan we op dit moment? Sluit ICT nog wel goed aan op alle veranderende businessbehoeften?”

De scan is inmiddels al vele malen ingevuld. De resultaten laten zien dat ambities moeilijk te realiseren zijn, omdat enerzijds rekening gehouden moet worden met de verwachtingen en eisen vanuit de business en anderzijds technologische ontwikkelingen elkaar in rap tempo opvolgen.

Pijnpunten
ICT-managers geven aan dat het helder krijgen van hetgeen de business verwacht én nodig heeft een hele toer is. Lastiger nog is het maken van de juiste keuzes om tot een gepaste ICT-oplossing te komen. Pijnpunten bevinden zich vooral in de voortdurend wijzigende IT-infrastructuur, waardoor de druk om op een gecontroleerde manier wijzigingen uit te voeren erg hoog is. Ook de benodigde personele capaciteit, de kennis en kunde (en dan met name een tekort of het ontbreken ervan) vraagt het nodige balanceren. Bovendien geeft de ICT-manager aan dat hij moeite heeft met het realiseren van kostenefficiency.

“De TRIGO Maturity Scan geeft ICT-managers, CIO’s, CTO’s en COO’s een eerste aanzet om weer regie en balans terug te brengen binnen de ICT-organisatie, zodat er weer op effectieve en doeltreffende wijze ICT-diensten geleverd kunnen worden en ambities gerealiseerd kunnen worden”, vertelt Pascal Verberkt.

Herkent u de pijnpunten en uitdagingen? Vul dan online de gratis TRIGO Maturity Scan in op: www.trigoscan.nl

Realiseer uw ambities in 2012
Zet de eerste stap op weg naar balans en regie en kom op 2 februari 2012 naar ‘IT’s a Challenge’ van
ICT-Partners. In deze sessie krijgt u inzicht in de benodigde balans tussen wat u nu doet en wat u zou moeten doen om uw ambities te realiseren.

‘IT’s a Challenge’ is een interactieve sessie waarbij we samen antwoorden zoeken op vragen als:
  • Heeft mijn ICT-organisatie nog voldoende aansluiting met de business?
  • Is de vraag/aanbodverhouding wel juist?
  • Voer ik de discussies wel op het juiste niveau (strategisch, tactisch, operationeel)?
  • Welke voorwaardelijke zaken moet ik inregelen om mijn ambities waar te maken?
U bent van harte welkom! Meer info of aanmelden? Kijk op www.ict-eventkalender.nl

Voor meer informatie over de inhoud van dit persbericht kunt u contact opnemen met:

ICT-Partners
P.J.P. Verberkt, Directeur Marketing en Sales
Vosselmanstraat 2
7311 CL Apeldoorn
T 055 528 22 22
E p.verberkt@ict-partners.nl

Of kijk op onze website: www.ict-partners.nl

Aanverwante artikelen:
  • ICT-Partners introduceert gratis tool om volwassenheid van ICT-organisatie te meten. (goo.gl/wGcSR)
  • IT’s a Challenge: Ambities realiseren in 2012. (goo.gl/2KkOk)

Verstreken tijd: 15 jaar en 147 dagen
ICT-Partners contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl