ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 118 dagen geleden)
Bedrijf:

Database met 6,5 miljoen consumentenadressen voor automotive branche heeft nieuwe naam

dNAP lijkt te veel op Stichting NAP en wordt AutomotiveBase

Utrecht, 15 november 2011 EDMDATA heeft de naamgeving van de in augustus geïntroduceerde Nationale Automotive Prospectbase (dNAP) veranderd in AutomotiveBase. Reden van de naamswijziging is het feit dat Stichting NAP (Nationale Auto Pas) en dNAP te veel op elkaar lijken en er hierdoor verwarring kan ontstaan in de automotive branche. De naamswijziging is in goed overleg met Stichting NAP tot stand gekomen. 

“Onze doelstelling met de AutomotiveBase is juist om de automotive branche te faciliteren. Wij willen zeker geen verwarring scheppen met betrekking tot de naamgeving en zijn daarom blij dat we tot een goed alternatief zijn gekomen,” aldus Frank de Beun, Managing Partner EDMDATA.

“Wij zijn verheugd dat EDMDATA zo flexibel was om de naamgeving van dNAP te veranderen in AutomotiveBase. Ook wij zijn actief in de automotive branche, als je dan ook nog eens vergelijkbare naamgeving toepast, wordt het erg onoverzichtelijk en rijden we elkaar onnodig in de wielen,” zegt Martin Huisman van Directeur Stichting NAP.

Over de AutomotiveBase
In antwoord op de grote vraag naar een nieuwe prospectdatabase in de automotive industrie, heeft EDMDATA de AutomotiveBase geïntroduceerd in augustus 2011. Hiermee kan de automotive branche weer beschikken over 6,5 miljoen consumenten(e-mail)adressen. Na maart 2007 was dit niet meer mogelijk omdat de Rijksdienst voor het Wegverkeer het kenteken én de bijbehorende persoonsgegevens van iedere aan- en verkoop niet meer op persoonsniveau levert. De database is uitermate geschikt voor auto-importeurs, grootdealer bedrijven en de automotive aftersales markt.

Totstandkoming
De AutomotiveBase is tot stand gekomen door persoons- en socio-demografische gegevens van EDMDATA te combineren met statistische voertuiggegevens van VWE.

Selectiemogelijkheden
De AutomotiveBase biedt verschillende selectiemogelijkheden zoals merk, model, type, segment, bouwjaar, eerste of volgende eigenaren, consumentenprijs, APK, brandstof enz. Er kan echter ook geselecteerd worden op andere socio-demografische kenmerken (sekse, leeftijd, welstandsklasse, koop-/huurwoning, type woning, gezinsfase). Dit betekent dat de branche weer volop direct mails kan gaan versturen waarbij de selectiemogelijkheden ruimer en daardoor scherper zijn dan voorheen het geval was.

Noot voor de redactie
Voor meer informatie:
EDMDATA – Frank de Beun 06 222 148 40
EDMDATA – Justin Karten 06 451 060 57

Voor het aanvragen van interviews met Frank de Beun kunt u contact opnemen met: Mirja van Baggem, mirja@pridepr.nl (071-568 00 28)

Verstreken tijd: 15 jaar en 118 dagen
EDM contact  

+31 (0)23 553 05 00
mail@edm.nl
www.edm.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl