www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 174 dagen geleden)
Bedrijf:

Frost & Sullivan wijst opnieuw Interactive Intelligence aan als Company of the Year

Amsterdam, 11 november 2011 – Voor de tweede keer op rij heeft Frost & Sullivan de Company of the Year, Contact Center Systems North America, 2011 award toegekend aan Interactive Intelligence.

“Interactive Intelligence is de enige topleverancier in de contact center industrie die in 2010 is gegroeid in alle zes segmenten van de markt,” zegt Michael DeSalles, principal analist bij Frost & Sullivan, in een video-interview. “En het is nog indrukwekkender dat het bedrijf groei heeft gerealiseerd op onderdelen van de markt waar veel ervaren concurrenten actief zijn. Dat maakt Interactive Intelligence met recht een topspeler.”

De Frost & Sullivan contact center award wordt jaarlijks toegekend aan één leverancier op basis van de volgende criteria: uitmuntende groeistrategie, uitmuntende groei in de praktijk, mate van innovatie in producten en technologie, leiderschap in klantwaarde en leiderschap in marktpenetratie.

Om een objectieve analyse te kunnen maken van de prestaties van alle bedrijven ten opzichte van hun belangrijkste concurrenten gebruiken de research- en consultingteams van Frost & Sullivan de ‘decision support matrix’ methodiek, speciaal gericht op de contact center award.
Interactive Intelligence kreeg een totaalscore van 8.4 en stak daarmee met kop en schouders uit boven de twee volgende concurrenten in de ranglijst met respectievelijk een score van 7.6 en 7.4.

“Interactive Intelligence is een bedrijf met een lange en consistente geschiedenis van zinvolle innovatie: het is nooit technologie puur om de technologie,” geeft DeSalles aan. “In tegendeel, ze luisteren eerst naar de behoefte in de markt en reageren daarop met hun ontwikkelingen.”

Don Brown, CEO van Interactive Intelligence: “We zijn vooral blij met deze Frost & Sullivan award als erkenning dat het ontwikkelen op basis van behoeften in de markt en bij de klant heeft geleid tot deze prachtige groei. Interactive Intelligence heeft meer dan 4000 organisaties als klant, verspreid over ongeveer 90 verschillende landen.

“Interactive Intelligence is een geduchte concurrent geworden van de grotere en meer gevestigde leveranciers. Steeds grotere deals worden gerealiseerd net als een steeds grotere naamsbekendheid,” concludeert DeSalles. “Dit komt voort uit een sterk productportfolio, continue verbeteringen aan dat portfolio, de hechte integraties tussen de verschillende applicaties en het feit dat de oplossingen een goede TCO en ROI genereren.”

Voor het volledige rapport van Frost & Sullivan kunt u hier terecht: www.inin.com/ProductSolutions/Documents/Frost-and-Sullivan-Award.pdf.

De video waarin Frost & Sullivan analist Michael DeSalles zijn mening geeft over de Interactive Intelligence Company of the Year, Contact Center Systems North America, 2011 award, staat hier: www.inin.com/ProductSolutions/Pages/Frost-and-Sullivan-video.aspx.



Over Interactive Intelligence
Interactive Intelligence Group Inc. (Nasdaq: ININ) levert zeer innovatieve software en services voor contact centers, zakelijke IP-telefonie en business process automation. De oplossingen zijn zowel geschikt voor toepassing op de eigen lokatie als via een hosted model. Het bedrijf is gestart in 1994, heeft wereldwijd meer dan 4000 klanten, waarvan ruim 140 in Nederland en staat gepositioneerd in de top 500 van Global Software en Service leveranciers. Interactive Intelligence heeft zo’n 1000 werknemers en een hoofdkantoor in Indianapolis, USA. Er zijn 19 internationale kantoren in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, het Midden Oosten, Afrika, Azië en Australië. Het Benelux-kantoor is gevestigd in Amsterdam. www.inin.com/nl

Contacts:
Ingrid Wong, PR consultant, WongWorks, ingrid@wongworks.nl, +31 6 147 67 539
Linda Hilberdink, Field Marketing Manager EMEA, Interactive Intelligence,
linda.hilberdink@inin.com, +31 6 216 73 883

Volg Interactive Intelligence:
Twitter: @ININ_NL
YouTube: www.inin.com/YouTube

Verstreken tijd: 14 jaar en 174 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl