www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 128 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Drukkerij Copy Company kiest voor printsystemen van Konica Minolta

Drukkerij Copy Company, een regionale reproservice in Roosendaal, heeft onlangs gekozen voor Konica Minolta als leverancier van hun printsystemen. Drukkerij Copy Company verzorgt divers druk- en digitaal printwerk voor uiteenlopende doeleinden en doelgroepen.

Drukkerij Copy Company was op zoek naar een totaaloplossing voor hun printsystemen. Na een uitgebreid selectietraject kozen zij voor drie systemen van Konica Minolta; een productieprinter kleur, een productieprinter zwart-wit en een kleurenmultifunctional. De productieprinters werken snel en met een scherpe kwaliteit. De kleuren productieprinter bizhub C8000 print bijvoorbeeld tot 80 pagina’s per minuut, zonder verlies van snelheid bij zwaardere papiersoorten. De meegeleverde EFI Fiery software zorgt voor een professionele en gebruiksvriendelijke aansturing.

De heer Meewisse, algemeen directeur van Drukkerij Copy Company, noemt de samenwerking met Konica Minolta zeer prettig: “Konica Minolta is een professioneel bedrijf met enthousiaste medewerkers. Ze denken mee over onzebedrijfsprocessen en eindproducten en hoe wij deze kunnen optimaliseren. Zo was de Colormanagement training zeer waardevol.” Ruud van Soest, Marketing Manager bij Konica Minolta, beaamt dit: “Het was heel prettig samenwerken. Doordat Drukkerij Copy Company ons de gelegenheid gaf om mee te denken over hun eindproducten, konden wij ons advies afstemmen op hun wensen en behoeften.”

Voor meer informatie over de dienstverlening van Drukkerij Copy Company kijk op: www.copycompany.nl

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Konica Minolta Business Solutions Nederland
Konica Minolta biedt totaaloplossingen voor het optimaliseren van informatie- en documentstromen. Het productaanbod omvat een breed scala aan hard- en software producten en aanvullende diensten. Konica Minolta is hiermee wereldwijd een toonaangevend bedrijf op het gebied van ‘imaging’: het vastleggen en verwerken van beeldinformatie. De producten zijn innovatief en kwalitatief hoogwaardig. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland is te vinden op bsnl.konicaminolta.nl

Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland B.V. kunt u contact opnemen met Ruud van Soest
Ruud van Soest
Marketing Manager
Telefoon: 020-6584141
Email: ruud.vansoest@konicaminolta.nl

Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail: konicaminolta@octanepr.com
Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: www.konicaminolta-images.com/

Verstreken tijd: 15 jaar en 128 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu