Hoofddorp, 14 oktober 2011 – Leasemaatschappij
ALD Automotive heeft gisteren de ALD Mobility Award uitgereikt aan
Mn Services. Mn Services werd in het juryrapport geroemd om haar brede totaalpakket van innovatieve maatregelen. De award werd dit jaar voor het eerst uitgereikt tijdens ALD’s jaarlijkse congres Route ’11 in Naarden. Mn Services mocht naast de award ook een elektrische fiets van Suzuki in ontvangst nemen.
Met de ALD Mobility Award wil de leasemaatschappij aandacht geven aan bedrijven die toekomstgericht naar mobiliteit kijken. Daarnaast heeft de award als doel om andere bedrijven te inspireren die bezig zijn of willen starten met een eigen mobiliteitsbeleid.
De afgelopen weken beoordeelde de vakjury, bestaande uit mobiliteitsmakelaar Tim Wille, trendwatcher en urbanist Kai van Hasselt, Giuliano Mingardo van de Mobility Management Academy en Carel Bal, algemeen directeur bij ALD Automotive, de inschrijvingen. Op basis van innovatie, borging in de organisatie, geformuleerde doelstellingen, behaalde resultaten en duurzaamheid, nomineerde de jury de volgende drie organisaties:
- Weleda Benelux: een goed voorbeeld van integratie van Het Nieuwe Werken en mobiliteit. Het beleid is gericht op schoon en gezond reizen. Hierbij wordt gelet op het verduurzamen van kilometers, maar ook op het zo gezond mogelijk afleggen ervan.
- Mn Services: een zeer uitgebreid pakket aan vernieuwende mobiliteitsmaatregelen gericht op duurzaamheid en aantrekkelijk werkgeverschap. Alternatieve mobiliteitsvormen worden aangeboden tezamen met een mobiliteitsbudget.
- CMS Derks Star Busmann: voor de nieuwe kantoorvestiging implementeerde de organisatie een vernieuwend parkeerbeleid. Dit heeft ertoe geleid dat het totaal aantal verkeersbewegingen op het bedrijventerrein met tien procent is afgenomen. Ook hebben zij een aanzienlijke kostenbesparing gerealiseerd.
De jury verkoos pensioenuitvoerder en vermogensbeheerder Mn Services uiteindelijk tot winnaar van de ALD Mobility Award. De jury was onder de indruk van het brede totaalpakket dat Mn Services haar werknemers begin 2012 gaat aanbieden. “Het mobiliteitsaanbod bestaat uit innovatieve maatregelen die goed op elkaar zijn afgestemd en zowel de werkgever als de werknemer voordelen biedt”, licht Tim Wille namens de jury toe. “Het gebruik van alternatieve en nieuwe vervoersmiddelen, zoals e-scooters en e-bikes, wordt gestimuleerd en daarnaast biedt Mn Services haar werknemers een mobiliteitsbudget. Met al deze maatregelen onderstreept zij het belang van een duurzaam mobiliteitsbeleid.”
“We zijn erg blij met de toekenning van de ALD Mobility Award”, zegt Eric Boer, directeur Human Resources Management bij Mn Services. “Het geeft ons erkenning voor de geplande implementatie van ons mobiliteitsbeleid. Uit eerste peilingen onder onze werknemers blijkt al dat het gebruik van fiets en openbaar vervoer flink toeneemt. Dit en de erkenning van de ALD Mobility Award geeft ons alle vertrouwen dat wij met de gekozen maatregelen goed op weg zijn om ons mobiliteitsbeleid zowel aantrekkelijk als duurzaam te maken.”
“Voor de award hebben wij met name gekeken naar organisaties met een innovatief mobiliteitsbeleid”, zegt Carel Bal, algemeen directeur bij ALD Automotive. “Naast het inspireren van bedrijven, willen wij dat de award als een platform dient voor het uitwisselen van best practices. Mobiliteit staat bij veel bedrijven op de agenda en organisaties kunnen onderling nog veel van elkaar leren. Wij hopen hier met deze award aan bij te kunnen dragen.”
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over ALD Automotive
ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management. Met 841.000 voertuigen en 4.000 werknemers in 38 landen, behoort ALD Automotive tot de top drie van grootste autoleasemaatschappijen binnen Europa. ALD Automotive is onderdeel van de Franse bankiersgroep Société Générale.
Over Mn Services N.V.
Mn Services is een toonaangevende pensioenuitvoerder en fiduciair manager in Europa. Mn Services voert de pensioenadministratie uit voor meer dan 1,9 miljoen mensen en circa 36.000 werkgevers, verenigd in verschillende Nederlandse pensioenfondsen. Als fiduciair manager beheert Mn Services een vermogen van meer dan € 70 miljard (2010) voor Nederlandse en Britse pensioenregelingen. Meer informatie:
www.mn.nl.
Voor verdere persinformatie, fotografie of een interview kunt u contact opnemen met Suzanne Caron van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00
Email:
ald@lewispr.com