www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 120 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

LeanApps als Nederlandse leverancier gepositioneerd in ‘challengers’ kwadrant van het Magic Quadrant Polismanagementsystemen voor Levensverzekeringen

SaaS leverancier met flexibiliteit, korte implementatietijd, kostenefficiency, gebruiksvriendelijkheid, snelle groei

Naarden, 6 oktober 2011LeanApps, Nederlandse leverancier op het gebied van polismanagement software voor levens- pensioen- en overlijdensverzekeringen, is door Gartner, Inc. met negen Europese bedrijven gepositioneerd in het ‘challengers’ kwadrant van het Magic Quadrant*. In totaal werden veertig softwareleveranciers doorgelicht, waarvan er vijftien zijn geselecteerd voor het Magic Quadrant. LeanApps werd geplaatst vanwege haar executievermogen en de compleetheid van haar visie.

“LeanApps heeft in tien jaar tijd een solide en groeiende basis in Nederland gelegd. Wij willen op korte termijn ook internationaal voet aan de grond zetten, want ook in het buitenland is vraag naar onze web-based polismanagement oplossingen”, aldus Ron van den Broek, Directeur LeanApps. “De opname in het ‘challengers’ kwadrant zie ik als een sterke bevestiging voor de klanten die op dit moment onze oplossingen inzetten om realtime overzicht te bieden voor verzekeraar, intermediair, werkgever en werknemer.”

*Gartner Magic Quadrant for European Life Insurance Policy Administration Systems by Juergen Weiss, 15 September 2011

###

Over Magic Quadrant
De Magic Quadrant valt onder het copyright van Gartner, Inc. van 2011, en kan met toestemming gebruikt worden. De Magic Quadrant is een grafische voorstelling van een markt op een bepaald moment en voor een bepaalde periode. Het geeft Gartner’s analyse weer van hoe bepaalde leveranciers ten opzichte van elkaar staan, op basis van criteria voor de desbetreffende markt zoals door Gartner gedefinieerd. Gartner beveelt geen van de leveranciers, producten of services die in het Magic Quadrant staan, aan. Ook adviseert Gartner technologiegebruikers niet alleen die leveranciers te kiezen die in het ‘Leaders’ quadrant staan. The Magic Quadrant is uitsluitend bedoeld als een research tool en is geen specifieke richtlijn voor actie. Gartner geeft geen garanties, expliciet of impliciet, betreffende dit onderzoek. Ook niet over de verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel.

Over LeanApps
LeanApps is een Nederlandse organisatie die state-of-the art polismanagement software ontwikkelt, verkoopt en implementeert bij grote nationale en internationale levensverzekeraars en pensioenfondsen. De web-based standaard software LeanApps Life stelt klanten in staat om de polisadministratie snel in te laten spelen op veranderende marktomstandigheden en nieuwe wet- en regelgeving. Het bedrijf is opgericht in 2001 en telt ruim 135 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Naarden. De software wordt voor meer dan 5,5 miljoen polissen gebruikt door klanten als Achmea, Allianz, Axent, Interpolis, Legal & General, Loyalis, Nationale Nederlanden en Yarden.

Voor meer informatie
Maarten Doornik, t 0652640280, e maarten.doornik@leanapps.com, of kijk op: www.leanapps.com

Perscontact:
Carolijn Peelen, t 0653280936, e carolijn@peelen.nu

Verstreken tijd: 15 jaar en 120 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
LeanApps contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu