ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Influx PR & Communicatie

OpenText: I.R.I.S. eerste partner in Nederland voor Content Server 10 en BPM

Meerssen, 25 juli 2011 – Na vele succesvolle implementaties van de OpenText ECM Suite is I.R.I.S. – gespecialiseerd in Intelligente Documentherkenning (IDR), Enterprise Content Management (ECM) en complexe infrastructuur voor Informatie- en Communicatietechnologie (ICT) – nu ook de eerste partner in Nederland die de implementatie verzorgt van Content Server 10 in combinatie met BPM (Business Process Management).

I.R.I.S. en OpenText werken al jarenlang intensief samen. Toen Open TextTM– toonaangevend leverancier van ECM-softwareoplossingen – eind 2010 de ECM Suite 2010 op de markt bracht, ondernam I.R.I.S. meteen actie. Alle implementatieconsultants volgden een (her)certificeringstraining en slaagden daarvoor met vlag en wimpel. Verder werden alle add-on-modules van I.R.I.S. voor de OpenText ECM Suite geüpgraded naar de nieuwe versie.
Op dit moment werkt I.R.I.S. aan de implementatie van Content Server 10 inclusief BPM bij een van de grootste kredietverstrekkers in Nederland. Deze software is de spil binnen een groter BPM-programma, waarvan enkele honderden medewerkers gebruik zullen maken. Daarnaast zijn de voorbereidingen voor implementaties bij andere organisaties in volle gang.

Ingrid Bosman, Country Manager Benelux bij OpenText: “Ik ken I.R.I.S. als een bedrijf dat altijd voorop loopt en ook wil blijven lopen. De actie die zij ondernomen hebben toen de nieuwe versie van Content Server uitkwam, bevestigt dat beeld. Wij zijn natuurlijk trots op zo’n proactieve partner, die onze producten met veel kennis en ervaring succesvol weet te implementeren bij uiteenlopende bedrijven.”

Rick Gruijters, Business Development Manager bij I.R.I.S. Nederland: “I.R.I.S. wil projecten altijd op een zo hoog mogelijk niveau uitvoeren; dat geldt ook voor opdrachten van onze partners. We waren dan ook zeer verheugd toen OpenText bevestigde dat wij de enige partner in Nederland zijn die Content Server 10 inclusief BPM volledig gecertificeerd mogen implementeren.”

I.R.I.S. Nederland BV – Markt 10 – 6231 LS Meerssen
Tel: +31 (0) 43 408 6600 – Fax: + 31 (0) 43 408 6609 –
e-mail:
info@iriscorporate.com internet: www.ecm.irislink.com - www.iriscorporate.com.

Over OpenText
OpenText, toonaangevend leverancier van Enterprise Content Management (ECM) softwareoplossingen, helpt organisaties bij het beheren van hun zakelijke content en het genereren van meerwaarde hieruit. OpenText beschikt over twee decennia aan expertise ter ondersteuning van 100 miljoen gebruikers in 114 landen. In samenwerking met onze klanten en partners brengen wij toonaangevende Content ExpertsTM bijeen om organisaties te helpen bij het vastleggen en behouden van corporate geheugen, verhoging van de merkwaarde, automatiseren van processen, beperken van risico's, compliance beheer en verbetering van het concurrentievermogen. Meer informatie is te vinden op www.opentext.com.

Over I.R.I.S.
I.R.I.S. heeft als missie de productiviteit en knowhow van haar klanten te verhogen door hen te helpen hun documenten, gegevens en informatie beter te beheren.
I.R.I.S. Products & Technologies ontwikkelt technologieën en producten op het gebied van Intelligente Documentherkenning en commercialiseert haar productportefeuille op wereldwijde schaal aan de hand van krachtige partnerships.
I.R.I.S. Professional Solutions biedt ondernemingen en overheden de kans binnen één enkele onderneming innoverende knowhow en spitstechnologie te vinden voor een doeltreffend beheer van hun documenten, informatiestromen en informatica-infrastructuur.

Bij I.R.I.S. zijn meer dan 500 personen werkzaam, verdeeld over vestigingen in Louvain-la-Neuve, Vilvoorde en Brasschaat (België), Orly (Frankrijk), Windhof (Luxemburg), Amstelveen en Meerssen (Nederland), Aken (Duitsland), Delray Beach (Florida, Verenigde Staten), Hong Kong (China), Oslo (Noorwegen) en Kopenhagen (Denemarken).
Meer informatie op www.ecm.irislink.com en www.iriscorporate.com.

Voor redactionele informatie:
Influx PR - Jakob Brons / Corrie Lalkens - Stoomwezenstraat 33, 7331 AE Apeldoorn.
Tel.: 055 366 3034, e-mail: jakob@influx-pr.com / corrie@influx-pr.com.

Verstreken tijd: 15 jaar en 37 dagen
PR contact  

Logo Influx PR & Communicatie
I.R.I.S. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo DXC Technology
Logo Schneider Electric
Logo Arval
Logo Databricks
Logo SAS Nederland
Logo EPAM Systems
Logo Trend Micro
Logo ManageEngine
Logo ilionx
Logo Kraken
Logo Zscaler
Logo Pegasystems
Logo Reverse IT
Logo Zscaler
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103738 persberichten
7035 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17466 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR