www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 63 dagen geleden)
Bedrijf:

DutchView kiest wederom voor Sennheiser

Vervanging van volledig park aan draadloze microfoons

Hilversum / Almere / Zellik, juli 2011.

Na een uitgebreid aanbestedingsproces heeft DutchView opnieuw gekozen om het volledige park aan draadloze microfoon systemen toe te vertrouwen aan Sennheiser. Met deze forse strategische investering verlengen beide partijen hun jarenlange intensieve samenwerking. Beiden zijn content met de positieve uitkomst van dit complexe maar professionele proces. “DutchView is marktleider in het realiseren van televisie- en multimediale producties en daarmee voor Sennheiser, als premium leverancier van onder andere (draadloze) multichannel microfoonsystemen, een uiterst belangrijke partner”, aldus Managing Director Hans Kortenhorst. “Een partner met een unieke en belangrijke uitstraling richting de gehele Nederlandse audio-industrie, en dus de perfecte referentie voor ons merk en ons als ambitieuze speler in deze markt.” De kwaliteit van de Sennheiser producten, de service, de expertise, de prijs en de jarenlange samenwerking zijn van doorslaggevend belang geweest in dit keuzeproces.

Het gaat in totaal om ruim 84 kanalen voor draadloze microfoon en in-ear-monitoring systemen. Georgette Schlick, CEO van DutchView: “Door aankomende wijzigingen in het frequentiespectrum, waarbij de ruimte in de ether voor de inzet van draadloze microfoonsystemen significant afneemt, zijn investeringen op audio-gebied noodzakelijk. Middels de technologie van Sennheiser, speelt DutchView in op toekomstige vraag van onze klanten.”

DutchView en Sennheiser kijken ernaar uit om hun samenwerking verder uit te bouwen en te verdiepen. Vanwege de wijzigingen in het frequentiespectrum en de toenemende technische complexiteit, zijn beide partijen overtuigd dat hun expertise en ervaring in sterke mate aanvullend is. De samenwerking gaat daarom verder dan alleen het leveren van de producten. Service, training, maatwerkoplossingen, (on-site) ondersteuning bij complexe frequentieplanning vormen een minstens zo belangrijk onderdeel. 

Over Sennheiser:
Sennheiser Benelux is een dochter van de Sennheiser Groep met zijn hoofdkantoor in Wedemark (Hannover omgeving). Sennheiser is een van de leidende producenten van microfoons, Hoofdtelefoons en draadloze geluidssystemen. Dit Duitse familie bedrijf werd opgericht in 1945 en heeft op dit moment een omzet van ongeveer € 468 miljoen, 2100 medewerkers wereldwijd en eigen fabrieken in Duitsland, Ierland en de VS. Sennheiser wordt vertegenwoordigd door eigen dochterondernemingen in Frankrijk, Groot Brittannië, België/ Nederland, Duitsland, Denemarken (Nordic), Rusland, Hong Kong, India, Singapore, Japan, China, Canada, Mexico en de VS en door onafhankelijke distributeurs in vele andere landen. Sennheiser Benelux voert naast de eigen Sennheiser Group merken (Sennheiser, Sennheiser Communications, & Neumann) ook König & Meyer, RDL, Apart, Fisher Amps, Overline, K-Array en Televic voor de Benelux markt.

Over DutchView:
DutchView is in Nederland dé marktleider in het realiseren van televisie- en multimediale producties en zet met gepassioneerde professionals de trend in het leveren van topservice aan haar klanten. Eerder dit jaar heeft DutchView aangekondigd duurzaam te gaan produceren. Een opmerkelijke en vooruitstrevende stap in de televisiewereld. Eind vorig jaar is DutchView overgenomen door Consolidated Media Industries (CMI). CMI omvat ook de bedrijven ParkPost, Team Facilities, Glasvezelring Hilversum en Avi-Drome.





Niet voor publicatie:

Voor meer informatie over Sennheiser of een persoonlijk gesprek met de Managing Director Hans Kortenhorst, kunt u contact opnemen met: Marc Roodveldt, bereikbaar via +31 (0)36 53 58 433 of mroodveldt@sennheiser.nl
Sennheiser Benelux
Jool Hulstraat 16
1327 HA Almere
www.sennheiser.nl

Kijk voor meer informatie over DutchView op www.dutchview.nl

of neem contact op met Lotte Mastwijk via 035-6774524 of Lotte.mastwijk@dutchview.nl).

Foto’s zijn vrij van rechten en mogen vrij worden ingezet.

Verstreken tijd: 15 jaar en 63 dagen
Sennheiser Ben.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl