www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 9 dagen geleden)
Bedrijf:

Java- en Microsoft-professionals gaan de strijd aan in de 'Battle of the Gurus'

Microsoft- en Java-professionals kunnen hun krachten meten in de 'Battle of the Gurus'. In verschillende rondes kunnen deelnemers collega's uit het vak uitnodigen om elkaars kennis te testen. Uiteindelijk verschijnen de beste Gurus tegen elkaar in de finale om te strijden voor de titel 'Microsoft Guru 2011' of 'Java Guru 2011'. De uiteindelijke winnaars ontvangen van Ordina een iPad en natuurlijk het recht om de titel 'Masterguru' te voeren.

Ordina organiseert de Battle of the Gurus als onderdeel van haar recruitmentcampagne. "We hechten bij Ordina veel waarde aan kennisdeling en -ontwikkeling", aldus Barend de Zoete, Directeur van de divisie ICT bij Ordina. "Dat willen we met deze actie laten zien. In de markt is heel veel kennis aanwezig. Met de Battle of the Gurus willen we de echte gurus op het gebied van Microsoft en Java eens op een ludieke manier in het zonnetje zetten. Zij kunnen zich met een onafhankelijke game onderscheiden van de rest. En natuurlijk kunnen ze daarna schermen met de titel 'Masterguru'."

Professionals kunnen meedoen via www.battleofthegurus.nl. Na de eerste battle, kunnen zij zelf collega's, vrienden en kennissen uitnodigen om tegen hen te strijden. In iedere battle krijgen de deelnemers vragen voor hun kiezen, waarmee ze hun kennis van Microsoft of Java kunnen bewijzen. Iedere gewonnen battle levert punten op. Na enkele weken worden de deelnemers met de meeste punten uitgenodigd om een finale te spelen. De finalisten wordt gevraagd om een case op te lossen. Uiteindelijk bepalen de Microsoft en Java communities welk antwoord zij het beste vinden. En wie dus uiteindelijk met de titel 'Microsoft Guru 2011' of 'Java Guru 2011' mag schermen.

De Battle of the Gurus is te volgen via www.battleofthegurus.nl of op twitter via #botg.

Over Ordina
Ordina is een specialistische kennisleverancier die met een samenhangend aanbod van Consulting, ICT en Application Outsourcing de basis legt voor verbeteringen bij klanten. Ordina helpt haar klanten bij het realiseren van strategische doelstellingen en het oplossen van maatschappelijke vraagstukken. Onze kennis van de lokale markt en van bedrijfsprocessen in combinatie met het inventief toepassen van ICT ondersteunt klanten bij het versterken van hun concurrentievermogen en slagkracht. Onze professionals werken, in multidisciplinaire teams, in nauwe samenwerking met klanten. We verlenen onze diensten in de Benelux aan organisaties in de financiële markt, overheid, zorg en industrie. Ordina N.V. is opgericht in 1973 en het aandeel is genoteerd aan Euronext Amsterdam. Het bedrijf maakt onderdeel uit van de Midkap index.

Voor meer informatie:
Ordina N.V.
Sabine Steen-Lakerveld, PR Manager
Tel: +31(0)30 663 7878
www.ordina.nl
Recent van Sopra Steria  
Sterke samenwerking tegen financiële criminaliteit: Sopra Steria en INFORM werken samen om financiële dienstverleners in de Benelux te ondersteunen

Verstreken tijd: 15 jaar en 9 dagen
Sopra Steria contact  

+31(0)30 663 7000
www.soprasteria.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl