ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 32 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

AMIS Services sleept Oracle Partner of the Year Award in de wacht

Nieuwegein, juni 2011 – Tijdens de Oracle Partner Awards uitreiking afgelopen woensdag 15 juni in Bloomingdale te Bloemendaal, heeft AMIS Services uit Nieuwegein de felbegeerde Award in de categorie Middleware Partner of the Year 2011 weten te bemachtigen. De samenwerking met partners is voor Oracle van strategisch belang. De kennis van de markt die partners hebben en hun geboden oplossingen bepalen voor een groot deel het succes van Oracle. Daarom worden jaarlijks de Partner Awards in diverse categorieën uitgereikt.

Om voor de Award in aanmerking te komen moest een onderbouwde motivatie ingediend worden. Criteria die hierbij aan de orde kwamen waren onder meer een uitvoerige beschrijving van de propositie van AMIS Services, de samenwerking met Oracle, maar vooral aantoonbare kennistoepassing in de vorm van succesvolle implementaties van Oracle Middleware technologie. 

Met name de indrukwekkende lijst van Oracle implementaties, die AMIS het afgelopen jaar heeft gedaan, werd gewaardeerd. Bijvoorbeeld de implementatie van een service georiënteerde infrastructuur gebruikmakend van SOA Suite, Oracle Service Bus (OSB) en Weblogic Server bij CTB te Ede. De OSB geeft CTB één component waarlangs alle berichtuitwisseling met haar klanten en andere partijen kan plaatsvinden.

Bij WoningNet werd, door middel van een Enterprise Service Bus, delen van de data en functionaliteit die beschikbaar is via de FlexiMatch (Forms)-applicatie voor medewerkers van woningbouwcorporaties in de vorm van WebServices toegankelijk gemaakt voor afnemers. De WebServices zijn geïmplementeerd met behulp van de Oracle SOA Suite 11g – ondermeer met Database Adapter, Mediator en BPEL componenten.

Daarnaast werd AMIS Services gewaardeerd op basis van haar kennis en expertise; zij beschikt over drie Oracle ACE Directors die veelvuldig kennis op conferenties en via Masterclassess delen. Ook beschikt AMIS over een aantal auteurs die vakgerelateerde artikelen aan magazines aanleveren.

Paul Uijtewaal, Algemeen Directeur AMIS Services, is zeer enthousiast over de Award die AMIS in de wacht heeft gesleept. Hij licht toe: “AMIS heeft de keuze gemaakt dé specialist in Nederland te willen zijn op het gebied van Middleware toepassingen. De erkenning dat we dat goed doen middels deze Award is zeer motiverend en een onderstreping van onze goede relatie met Oracle."

Over AMIS Services

AMIS Services is een ICT-dienstverlener gespecialiseerd in Oracle en Java Technologie. Op dit gebied houdt AMIS zich bezig met advisering, detachering, projecten en beheer. Klanten van AMIS zijn Nederlandse bedrijven en overheden met Oracle en leveranciers van Oracle gebaseerde applicaties.  De dienstverlening van AMIS is gericht op het moderniseren en beschikbaar houden van Oracle databases en applicaties. Zo helpt AMIS haar klanten met het verbeteren van de flexibiliteit en toegankelijkheid van applicaties en het verlagen van de kosten van infrastructuur en beheer. Daarnaast zorgt AMIS voor de optimale performance, security en availability van de hele Oracle infrastructuur.


Noot voor de redactie - Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Selina Schabracq, Marketing Manager AMIS Services B.V., 

T: 030 6016000 / 06-46 433405 E: selina.schabracq@amis.nl


Verstreken tijd: 15 jaar en 32 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
AMIS Conclusio.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR