www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:

Mproof behaalt Microsoft Gold status als Independent Software Vendor

Wassenaar, 26 mei 2011Mproof, leverancier van Clientele software voor IT service management, customer support en self service software, heeft als Microsoft-partner de status van Gold Independent Software Vendor (ISV) behaald. ‘Gold’ is het hoogste niveau dat Microsoft toekent binnen het Microsoft Partner Network (MPN) en sinds 2010 zijn de voorwaarden daarvoor nog eens extra aangescherpt. Gemiddeld beschikt slechts 25 procent van de ISV’s van Microsoft over de juiste competenties om op dit niveau toegang te krijgen tot de nieuwste Microsoft-ontwikkelingen.

“Het behalen van de Gold-status van Microsoft was geen eenvoudig traject”, vertelt Gerben van Kesteren, Business Development Director van Mproof. “Op basis van verschillende tests en onderbouwing met verschillende customer cases hebben we bewezen over de juiste technologische expertise te beschikken en aangetoond dat onze producten voldoen aan de Microsoft-standaarden.” Microsoft onderscheidt 29 verschillende competenties, die de diversiteit aan technologische kennis en vaardigheden duidelijk in kaart brengen. Dit helpt klanten om snel en eenvoudig de juiste leverancier te vinden. “De Gold-status van Microsoft geeft ons toegang tot de laatste technologische ontwikkelingen en biedt nieuwe kansen in de markt. De flexibiliteit en veelzijdigheid van de Microsoft-technologie maakt dat we nauw betrokken blijven bij alle ontwikkelingen die het bedrijf doormaakt.”

In Nederland werkt Mproof samen met zusterorganisatie Mproof Nederland voor de distributie en verkoop van Clientele software.



Over Mproof
Mproof is een Nederlands softwarehuis dat werd opgericht in 1997. Mproof ontwikkelt en levert Clientele software voor onder meer (IT) service management, klantensupport en self service, en heeft verkooppartners en klanten in meer dan 43 landen. Voor productontwikkeling, verkoop, implementatie en support werkt Mproof op internationaal niveau nauw samen met Epicor, dat het Mproof-product Clientele ITSM onder de naam Epicor ITSM en via een eigen partnerkanaal op de markt brengt. Mproof is Microsoft Gold Certified partner. Voor meer informatie: www.mproof.com.

Over Clientele ITSM
Clientele ITSM is zeer uitgebreide, out of the box software voor service management met ondersteuning voor de belangrijkste in ITIL vastgelegde IT-processen. Het stelt ondernemingen in staat tijdige en deskundige IT-services aan te bieden, met een hoog persoonlijk detailniveau en maakt gedetailleerd beheer van incidenten, problemen, wijzigingen, configuraties, kosten en het gewenste serviceniveau mogelijk. Uitgebreide rapportage, trendanalyse en performance management functionaliteiten maken de software suite compleet. Clientele software is gebouwd op basis van Microsoft.NET, volledig web based en speciaal geschikt voor gebruik met SQL Server. De service oriented architecture (SOA) en web services maken eenvoudige en flexibele integratie mogelijk. Clientele ITSM is ITIL gecertificeerd (PinkVerify) op het hoogst mogelijke niveau.

Meer informatie
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E mproof@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 33 dagen
Mproof contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu