Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ook via:
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
Digitale weerbaarheid
Security information & Event Management (SIEM)
Security Operating Center (SOC)
EightFence
Shadow-IT
AI-tools
Shadow AI
Aces Direct
EU AI Act
Artificial intelligence (AI)
IT-Indicator 2026
Voetbal
Sport
Director
Manager
Consultant
Ravi Ryan Mohanlal
Sharp
Personalia
IBM X-Force
StealC
Proofpoint
Operation Endgame
Zscaler
Aston Martin Aramco
Lancom
Cybersecurity
Amazon Web Services (AWS)
Workday
Workday Data Cloud
Datum:
woensdag 23 mrt 2011 • 15:44
(15 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:
Decos
Gemeente Delfzijl neemt Decos zaaksysteem in gebruik
Noordwijk, 23 maart 2011 –
Het afgelopen half jaar heeft de gemeente Delfzijl hard gewerkt aan het opbouwen van een zaaksysteem om een nieuwe manier van werken mogelijk te maken. Het zaaksysteem van Decos dat onlangs in gebruik is genomen, stelt de gemeente in staat om sneller antwoord te geven op vragen van burgers, bedrijven of andere overheidsinstellingen. Het Decos zaaksysteem zorgt er bovendien voor dat alle documenten, brieven, e-mails, faxen en telefoonnotities met betrekking tot een aanvraag in één zaakdossier gebundeld worden. Alle benodigde informatie is hierdoor op één plek terug te vinden en de gemeente heeft dankzij het zaaksysteem meer controle over de afhandeling van aanvragen. De implementatie van het zaaksysteem is een belangrijke stap voor het verbeteren van de dienstverlening. Het Decos zaaksysteem werd afgelopen maand door wethouder Meindert Joostens van de gemeente Delfzijl tijdens een feestelijke bijeenkomst in gebruik genomen.
Het zaakgericht werken is een belangrijke voorwaarde om de dienstverlening verder te verbeteren. Door informatie te bundelen in een zaakdossier, is er meer inzicht in de status van aanvragen en deze informatie kan vervolgens gedeeld worden met burgers. Op dit moment kunnen de inwoners van de gemeente Delfzijl telefonisch en aan de balie inzicht krijgen in de status van hun aanvraag en vanaf het derde kwartaal van 2011 wordt het ook mogelijk om de status via internet te raadplegen met behulp van DigiD.
“Met de implementatie van Decos D5 en de invoering van het zaakgericht werken hebben wij een belangrijke eerste stap gezet om de dienstverlening te moderniseren”, stelt Arnold Dik, projectleider zaakgericht werken bij de gemeente Delfzijl. “Dit maakt de weg vrij voor verdere verbeteringen, zodat burgers, bedrijven en instellingen op termijn via ieder gewenst communicatiekanaal bij de gemeente terecht kunnen en hun vragen tijdig beantwoord worden. Het nieuwe zaaksysteem biedt meer grip op de verschillende documentstromen en helpt ons om de doorlooptijden te bewaken. Het biedt ons ook de mogelijkheid om informatie over de voortgang van een aanvraag via verschillende communicatiekanalen te ontsluiten. Wij verwachten de inwoners van de gemeente Delfzijl nog dit jaar inzicht te kunnen bieden via internet.”
Voor meer informatie over Decos D5 en het zaakgericht werken:
http://www.decos.nl/zaaksysteem
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Decos Information Solutions
Decos Information Solutions is een Nederlands softwarebedrijf gespecialiseerd in oplossingen op het gebied van document- en informatiebeheer. Sinds de oprichting in 1987 heeft Decos Information Solutions diverse succesvolle applicaties op de markt gebracht. Met de introductie van de complete en veelzijdige oplossing voor document- en recordsmanagement Decos D5, geldt Decos Information Solutions als één van de belangrijkste spelers in Nederland op de markt van informatiebeheer. Onafhankelijk onderzoek heeft Decos D5 tevens aangewezen als het beste geïntegreerde zaaksysteem met eigen NEN 2082-gecertificeerd DMS/RMA. In nauwe samenwerking met diverse gemeenten heeft Decos Information Solutions in 2010 een klantcontactsysteem ontwikkeld. Het Decos KCS vormt dé toegang tot alle informatie die van belang is voor de behandeling van klantcontact. Inmiddels maken ruim 500 organisaties in diverse landen binnen onder andere de overheid, zorg en het onderwijs gebruik van onze oplossingen voor het organisatiebreed beheren van informatie. Meer informatie:
www.decos.nl
Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS, Global Public Relations:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail:
rogier.heemskerk@lewispr.com
Voor verdere persinformatie kijkt u op:
http://bit.ly/hLm8y5
Voor verdere algemene informatie kunt u contact opnemen met Alrik van Kuijk van Decos:
Tel: +31 (0)71 364 0700
E-mail:
a.vankuijk@decos.nl
Recent van Decos
OneGov gaat verder onder de vleugels van Decos
Decos neemt TM7 over en voegt anonimiseeroplossing Carp-E toe aan zijn portfolio
vrijdag 26 juni 2026
Brainport vanaf komend seizoen op shirt Helmond Sport
EightFence geselecteerd voor SIEM/SOC-dienstverlening Gemeente Steenwijkerland
Een op de vijf werknemers koopt zelf AI-tools in voor werkgebruik
FC Barcelona Academy markeert nieuwe internationale stap voor Ravi Ryan Mohanlal
25 juni 2026
Paul Yokoyama benoemd tot nieuwe President Sharp Europe
Proofpoint en IBM X-Force ondersteunen verstoring van Operation Endgame
Innovatie meets Zero Trust: Zscaler en Aston Martin F1 Team herdefiniëren snelheid en veiligheid
LANCOM Systems en Rohde & Schwarz Cybersecurity fuseren tot Rohde & Schwarz Networks and Cybersecurity
Workday integreert Workday Data Cloud met AWS, waardoor ontwikkelaars directe toegang krijgen tot de beheerde datalaag van Workday
80 procent van CISO’s investeert extra in monitoring nu bots internet domineren
Lees meer in het weekoverzicht
Woensdag 23 mrt 2011 • 15:44
Verstreken tijd: 15 jaar en 100 dagen
Decos contact
+31 8833 26700
info@decos.com
www.decos.com
Spotlight
FC Barcelona Academy markeert nieuwe internationale stap voor Ravi Ryan Mohanlal
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Gratis omscholen of bijscholen via NHA
Stefan Mackaaij per 1 juli nieuwe ceo Polly.Help
Neo ZIS|EPD-klanten omarmen nieuwe aanmeldzuil met groot enthousiasme
Incentro gaat full agentic: 'Wie AI op oude processen plakt, lost niks op'
Nieuwe Amsterdamse rondvaart verbindt de stad van nu met een 360° virtual reality-reis naar de 17e eeuw
synaforce kondigt de overname van Fairbanks International Group aan en zet daarmee een belangrijke stap in de verdere uitbouw van haar Europese platform voor overheidsclouds, open source oplossingen en AI-ready infrastructuren
Overname Valid Managed Services door DATAGROUP succesvol afgerond
Heftruck certificaat bewijs dat je veilig en professioneel werkt
Box Brownies gaat verder als Brownies.nl en wil hét online browniecadeauplatform van Nederland worden
Nextview Consulting signs definitive agreement to acquire POLE Consulting to scale its Salesforce powerhouse in Sweden and accelerate Agentic Enterprise transformation across the Nordics
Wachttijden en kosten rijbewijs zetten druk op voorbereiding: focus verschuift naar theorie
Keuze.nl presenteert de beste energieleveranciers van 2026
VirtualPBX.nl introduceert volledige One-Touch Auto Provisioning voor alle Gigaset-toestellen via PortSIP
AI klantenservice helpt MKB bij bereikbaarheid en opvolging
Lokale aanbieder speelt in op stijgende vraag naar mobiele service
Waarom steeds meer mensen kiezen voor een VPN
BusinessCom reikt partner awards uit tijdens Cybersecurity LIVE 2026
Msafe: veilig bestanden delen wordt auditvraagstuk voor organisaties
Analyseer Encrypted Dataverkeer met PCAP Wireshark 29 juni 2026
Keuze.nl presenteert de beste internetproviders van 2026
Ruim helft Nederlanders vindt no-show kosten zonder duidelijke afspraakherinnering onredelijk
BusinessCom en Q data solutions bundelen krachten voor managed datasim-oplossingen
Lagerhuis Rosa keert terug met het ondernemersdebat
Slimmer online winkelen: nieuwe inzichten helpen consumenten betere deals te vinden
Online modeverkoop groeit harder dan fysieke kledingwinkels
Toenemende aandacht voor levensduur van huishoudelijke apparaten
Software Improvement Group door Gartner® erkend als leider in Magic Quadrant™ voor technical debt management-tools
BusinessCom wint Barracuda Distributor of the Year Award tijdens Discover26
Een op de vijf werknemers koopt zelf AI-tools in voor werkgebruik
Proofpoint en IBM X-Force ondersteunen verstoring van Operation Endgame
Innovatie meets Zero Trust: Zscaler en Aston Martin F1 Team herdefiniëren snelheid en veiligheid
LANCOM Systems en Rohde & Schwarz Cybersecurity fuseren tot Rohde & Schwarz Networks and Cybersecurity
Workday integreert Workday Data Cloud met AWS, waardoor ontwikkelaars directe toegang krijgen tot de beheerde datalaag van Workday
80 procent van CISO’s investeert extra in monitoring nu bots internet domineren
KnowBe4-onderzoek: 50 procent van de Nederlandse organisaties gebruikt AI-agents zonder duidelijke governance
NTT DATA en Cursor gaan IT-modernisering en AI-governance binnen ondernemingen versnellen
EUDR-update Europese Commissie: bedrijven moeten nu starten met leveranciersdata en due diligence
Thinkwise kiest Marcommit voor versterking zichtbaarheid rondom legacy modernisering
VIEREN OP VOLLE KRACHT! - PARKSIDE viert 30-jarig jubileum
Meer dan driekwart van de accountantskantoren zet AI in, maar strategische toepassing blijft uit
Slechts één op de vijf bedrijven weet wie verantwoordelijk is voor de DSO
Driekwart ouders wil uit eten zonder kinderen
Van efficiëntiewinst naar strategische transformatie: de volgende AI-stap voor Nederland