ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 43 dagen geleden)
Bedrijf:

Authasas zorgt voor biometrische zekerheid binnen Microsoft Vergence

Amsterdam -11 maart 2011 - Authasas® Authentication at your Service lanceert deze maand haar Authasas Advanced Authetication for Microsoft Vergence. Deze oplossing integreert naadloos met Microsoft's vlaggenschip Sentillion® voor in de zorg gebruikte medische werkstations. Het biedt zorgprofessionals zowel single sign-on (SSO), context management en authenticatie op deze speciaal voor de zorg ingerichte systemen.

Authasas Advanced Authetication laat zorgverleners eenmalig inloggen met biometrische vingerafdrukautheticatie in combinatie met andere autheticatiemethodes zoals smart cards, contactless smart cards en USB-tokens. "Juist in de zorg is is single sign-on inloggen in combinatie een met vingerafdruk een perfecte manier van zeker stellen dat degene die bijvoorbeeld een MRI-scan bekijkt ook daadwerkelijk de arts is die toegang moet hebben," legt Reinier van der Drift, CEO van Authasas uit. "Smart cards, tokens en goede wachtwoorden zijn belangrijk maar tevens eenvoudig overdraagbaar of zelfs door kwaadaardigen te stelen. De combinatie met biometrische kenmerken garandeert dat privacygevoelige medische gegevens ook echt alleen maar toegankelijk zijn voor de daartoe gerechtigde zorgprofessional."

Met de overname van Sentillion heeft Microsoft® haar brede gamma voor de zorgsector nog verder uit weten te breiden met een unieke serie oplossingen die niet alleen de privacy van patiënten garandeert maar tevens de workflow van artsen en andere zorgprofesionals significant verbetert. Het apart inloggen op de verschillende applicaties en het vinden van de juiste patiëntgegevens vraagt veel tijd en is erg foutgevoelig. Door single sign-on te combineren met Context Management heeft een bevoegde zorgverlener altijd snel toegang tot de juiste patiëntgegevens en is tevens een betrouwbare audit trail gegarandeerd.

Reiner van der Drift van Authasas: "Vergence, dat deel uitmaakt van Microsoft Sentillion wordt op dit moment al door ruim een half miljoen zorgprofessionals gebruikt in medische centra wereldwijd. Het heeft zichzelf ruimschoots bewezen als platform om de toegang via sterke authenticatie tot medische systemen en patiëntgegevens te garanderen."

De authenticatieoplossingen van Authasas zorgen samen met Microsoft Sentillion voor een omgeving die volledig compliant is aan de Amerikaanse HIPAA en HITECH Act die ook in Europees verband wordt gebruikt. Naast deze Amerikaanse certificering, passen de oplossingen van Authasas om te voldoen aan de NEN 7510-normering voor de zorgsector. Biometrische authenticatie zorgt dat volledig aan deze strenge reguleringen wordt voldaan met een minimum aan kosten en complexiteit in zowel het gebruik als het beheer.

De nu gepresenteerde versie biedt volledige 1:1 biometrische integratie met Microsoft Vergence. De roadmap van Authasas Advanced Authetication for Microsoft Vergence voorziet in de ontwikkeling van 1:n identificatie en authenticatie met een naadloze integratie met WEB-key, BIO-key International's geavanceerde vingerafdruk algoritme. BIO-key International wordt gezien als de belangrijkste speler op het gebied van biometrische technologie. De BIO-key software is in gebruik bij overheidsinstellingen, medische centra en bedrijven over de hele wereld voor wie indentity- en access management van levensbelang is. "BIO-key stond aan de wieg van deze bijzondere samenwerking tussen Authasas en Microsoft. Deze alliantie biedt gebruikers in de zorgsector een forse toename in zowel security als performance," meent Scott Mahnken, vice-president Markering van BIO-key International Inc.®

Over Authasas
Authasas is volledig aangepast aan een client/server omgeving en staat stand-alone installaties toe. Het is verreweg de meest universele authenticatieoplossing die er op dit moment op de markt is en het ondersteunt de grootste hoeveelheid verschillende biometrische en niet-biometrische authenticatietechnologieën en -apparaten.

Authasas biedt zowel software als ondersteunende diensten om sterke authenticatie op Windows-netwerken mogelijk te maken. Authasas Advanced Authentication wordt wereldwijd gedistribueerd via een groeiend netwerk van gespecialiseerde value added distributeurs en resellers.

Authasas is een divisie van BioXS International BV.

Over BioXS International BV
BioXS International is één van de weinige distributeurs in de Benelux die zich heeft gespecialiseerd in producten rond identificatie, authenticatie en autorisatie voor fysieke en logische toegang. Daarvoor is men onder andere exclusief distributeur voor de biometrische producten van Zvetco, UPEK en Secugen. Daarnaast levert BioXS biometrisch beveiligd geheugen van MXI Security, harddisk-encryptie van WinMagic en ontwikkelde het een eigen lijn biometrische tijdregistratieapparatuur voor het MKB.

BioXS levert al sinds 1999 mid- en high-end oplossingen rond authenticatie. Via haar verschillende partners was zij verantwoordelijk voor authenticatieprojecten van onder andere de ING, het CBS, de Hoge Raad der Nederlanden en waterleidingbedrijf PWN.

BioXS International BV
www.bioxs.nl
Reinier van der Drift
rvanderdrift (at) bioxs.nl
Asterweg 19D12
1031 HL Amsterdam
+31 (0)26 372 4276

Contact voor de pers
BioXS International BV
Mark Nieuwenhuizen
Marketing & Public Relations
mnieuwenhuizen@bioxs.nl
+31 (0)6 513 62 670

Verstreken tijd: 15 jaar en 43 dagen
BioXS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Feesd
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
Logo Unit4
Logo We talk SEO B.V.
Logo SAS Nederland
Logo Geotab
Logo Veeam Software
Logo Palo Alto Networks
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103389 persberichten
7013 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17248 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu