ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 67 dagen geleden)
Bedrijf:

Platform Outsourcing Nederland benoemt Wouter van Assendelft tot Operationeel Manager

Per 1 maart jl. heeft het Platform Outsourcing Nederland (PON) Wouter van Assendelft benoemd tot Operationeel Manager. In deze nieuwe functie is Wouter verantwoordelijk voor marketing en communicatie, ledenwerving en –behartiging en voert hij de dagelijkse leiding.

Wouter is geen onbekende in de wereld van outsourcing. In 2005 was hij initiator en uitgever van het managementtijdschrift Outsource Magazine. Wouter over zijn nieuwe rol bij het PON: “Ik kijk er naar uit om het PON verder op de kaart te zetten, en hoop dat ik samen met de leden en het bestuur er voor kan zorgen dat iedereen die iets te maken heeft of wil hebben met (out)sourcing uitkomt bij het Platform Outsourcing!”.

Platform Outsourcing Nederland is opgericht in 2005 en streeft naar een professionalisering van IT-gedreven (out)sourcing in Nederland. Het PON is een onafhankelijk platform dat zich richt op kennisontwikkeling, kennisdeling, markttransparantie en een betere aansluiting tussen vraag- en aanbodzijde. Leden van PON zijn uitbesteders, kennisinstellingen, adviesbureaus, leveranciers, advocaten en sinds kort ook zelfstandige professionals.

Noot voor de redactie:

Voor meer informatie en/of fotomateriaal kunt u contact opnemen met Wouter van Assendelft, 06 55 77 1110, wouter@platformoutsourcing.nl of het secretariaat van het PON: Carmen Asensio, secretariaat@platformoutsourcing.nl, 06 11 33 00 71.

www.platformoutsourcing.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 67 dagen
Platform Outso.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl