ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 157 dagen geleden)
Bedrijf:

Rozis en DDinformatica treden toe tot Platform ELFA

Platform ELFA heeft twee nieuwe deelnemers verwelkomd. Rozis uit De Steeg is aanbieder van producten en diensten op het gebied van EDI, XML en Internet. DDinformatica uit Hoofddorp, focust zich op het elimineren van papier en het optimaliseren van documentstromen. Met Rozis en DDinformatica breidt het aantal deelnemers van het samenwerkingsverband rondom e-factureren en geautomatiseerde factuurverwerking zich verder uit.

Over Rozis
Rozis is een toonaangevend ICT-bedrijf uit De Steeg, dat gespecialiseerd is in elektronische communicatie in de B2B-omgeving. Het levert producten en diensten op het gebied van EDI, XML en Internet. De kernactiviteiten bestaan uit software-ontwikkeling, consultancy, en service. Ook voor outsourcing kunt u bij Rozis terecht. Bij het Rozis Facilitair Centrum (RFC) kunt u al uw elektronisch berichtenverkeer uitbesteden.

Over DDinformatica
Sinds het ontstaan in 1993 richt DDinformatica zich op de ontwikkeling van effectieve software voor de automatisering en beheersing van uiteenlopende documentstromen. Al in een vroeg stadium signaleerden zij de mogelijkheden van het scannen en elektronisch verwerken hiervan. Inmiddels is DDinformatica een autoriteit op het gebied van Document Proces Automatisering met een breed scala aan slimme oplossingen en producten.

Over Platform ELFA
Platform ELFA heeft als missie om de penetratiegraad van e-factureren in Nederland te vergroten om zo iedereen versneld te laten profiteren van de grote financiële en praktische voordelen van elektronisch factureren.

Platform ELFA bestaat uit meer dan 50 deelnemende organisaties en bedrijven uit binnen- en buitenland. Onder haar deelnemers bevinden zich Billing Service Providers, Credit Managementorganisaties, eindgebruikers en adviseurs. De website van Platform ELFA biedt veel achtergronden en nieuws over de onderwerpen. Daarnaast werkt het samen met tal van partners om het gebruik en de adoptie van e-factureren te versnellen.

De organisatie beschikt over kennis, ambitie en daadkracht om concrete resultaten neer te zetten en om de toonaangevende vertegenwoordiger van dit onderwerp in Nederland te blijven.

Voor meer informatie over Platform ELFA kunt u contact opnemen met de heer Pieter Kwant. U kunt bellen naar 026-3214607 of mailen naar kwant@platformelfa.nl

Platform Elektronisch Factureren
Westervoortsedijk 50
6827 AT ARNHEM
www.platformelfa.nl
info@platformelfa.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 157 dagen
Platform E-fac.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu