www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 170 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Whizpr

AccountView biedt integratie met bankmutaties ABN AMRO

Webdienst ondersteunt zowel internet- als backofficegebruiker

Amsterdam, 1 december 2010 – Als eerste softwareleverancier biedt AccountView nu een webdienst voor het automatisch inlezen van bankmutaties van ABN AMRO voor zowel internet- als backofficegebruikers. Door deze directe koppeling vervalt voor AccountView-klanten de noodzaak om zelf eerst bestanden met bankmutaties op te halen en in te lezen voordat AccountView de mutaties automatisch kan matchen met de bijbehorende facturen.

“De integratie met ABN AMRO betekent een flinke tijdwinst voor de klant. Ook de gebruikerservaring gaat er op vooruit, omdat het gemiddelde bankpakket gedateerd aandoet,” zegt Casper Haspels, commercieel directeur van AccountView. “Deze integratie past bij het streven van de bank om internetbankieren nauwer te integreren met boekhoudprogramma’s. De bankmutaties gaan nu naar ons toe, wij zetten deze per rekeningnummer per dag klaar en via een webdienst ontvangen al onze klanten de bankmutaties direct in hun boekhoudprogramma. Deze dienst sluit aan bij onze doelstelling om alle AccountView-gebruikers optimaal te ondersteunen met webdiensten, of men nu online werkt of voornamelijk op kantoor.

AccountView verwacht dat na de integratie met ABN AMRO ook andere banken zullen volgen. De koppeling met ABN AMRO is een onderdeel van de AccountView 9.0E upgrade die per vandaag beschikbaar is.

Over AccountView
Sinds 1987 levert AccountView modulair opgebouwde business software aan meer dan 27.000 klanten in Nederland, Duitsland en Engeland. Deze flexibele en snel te implementeren software automatiseert en integreert meerdere bedrijfsprocessen, waaronder de financiële administratie, handel, projecten, uren, relatiebeheer en accountancy - al dan niet met een internetkoppeling. AccountView wordt verkocht en ondersteund door een netwerk van onafhankelijke partners die evenals AccountView de nadruk leggen op kwaliteit en langdurige relaties. AccountView maakt onderdeel uit van Visma AS, marktleider in business software in de Scandinavische landen met ruim 230.000 klanten.

Bekende namen in het klantenbestand van AccountView zijn onder andere: Formido, Koningszuivel, Xenos, IHC, Koninklijk Theater Carré, SER, Madurodam, CBF, Humanitas, Nederlandse Sportalliantie, ABAB Accountants en Alfa Accountants.

Meer informatie over AccountView vindt u op www.accountview.nl.
Recent van Visma  
Update Q1 toont sterke start van 2026 voor Visma

Recordresultaten en sterke vooruitgang op vlak van duurzaamheid

Visma benoemt Stian Svendsen tot nieuwe Segment Director voor Publieke Sector

Verstreken tijd: 15 jaar en 170 dagen
PR contact  

Logo Whizpr
Visma contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR