ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 141 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Zeekhoe Communicatie

Qualys integreert QualysGuard en Cyber-Ark’s Privileged Identity Management Suite

Nieuwe integratie stelt gebruikers in staat Privileged Accounts van meerdere IT omgevingen te beheren en biedt Remote Access voor meer gedetailleerde scans

Redwood Shores (USA), 4 oktober 2010Qualys®, de leverancier van oplossingen voor on-demand IT security risk en compliance management, en Cyber-Arkâ Software, wereldwijde leverancier van software om bedrijfskritische applicaties, identiteiten en informatie te beschermen, maken de integratie bekend van QualysGuardâ met Cyber-Ark’s Privileged Identity Management (PIM) Suite. Dankzij deze integratie kunnen gebruikers rechtstreeks in de Cyber-Ark Enterprise Password Vaultâ (EPV) de aanmeldinformatie opslaan en beheren die nodig is om geauthenticiteerd vulnerability en compliance scans binnen het netwerk uit te voeren. De Cyber-Ark EPV maakt deel uit van de PIM suite. Dit maakt binnen een collaborative omgeving veiliger beheer van de aanmeldgegevens van de beheerder mogelijk, terwijl QualysGuard de mogelijkheid krijgt om gemakkelijk trusted scans uit te voeren.

De QualysGuard IT Security en Compliance Suite gebruikt een Software-as-a-Service (SaaS) architectuur om het proces van vulnerability management en policy compliance te automatiseren. Cyber-Ark PIM Suite beveiligt, beheert en monitort alle geprivilegieerde accounts en activiteiten die bij datacenter management komen kijken – on premise of in de cloud.

Met de nieuwe integratie kunnen gebruikers QualysGuard configureren om rechtstreeks vanuit Cyber-Ark’s PIM toegang te krijgen tot de geprivilegieerde accountgegevens van IT systemen teneinde geautomatiseerd veilige scans uit te voeren. Met Cyber-Ark's PIM Suite zijn de geprivilegieerde inloggegevens beschermd en worden ze periodiek veranderd om tegemoet te komen aan corporate security policies en om te voldoen aan regelgeving. De gezamenlijke oplossing beschermt de toegang tot bedrijfsdata, terwijl de reikwijdte van de security scans wordt verbreed. Dit verschaft een compleet, accuraat beeld van de IT security en compliance.

“Bedrijven bekennen zich in toenemende mate tot de voordelen van oplossingen voor cloud computing,” zegt Udi Mokady, president en CEO van Cyber-Ark Software. “De integratie van QualysGuard met Cyber-Ark’s PIM Suite beschermt de toegang tot inloggegevens van IT systemen terwijl zij klanten in staat stelt hun netwerken te scannen om een afgerond beeld te krijgen van de veiligheid van de onderneming. De gebruikers kunnen volledig profijt trekken van een cloud-based service.”

“Trusted of authenticated scanning is de enige praktische manier geworden om een compleet, up-to-date beeld te krijgen van de IT assets en om misconfiguraties, ontbrekende patches en andere security issues op het spoor te komen,” zegt Philippe Courtot, chairman en CEO van Qualys. “Deze integratie stelt ondernemingen in staat om Cyber-Ark’s mogelijkheden voor privileged identity management te benutten voor het uitvoeren van trusted scans. Daarmee vervalt de noodzaak om deze aanmeldgegevens aan Qualys te verstrekken.”

Prijs en beschikbaarheid
De QualysGuard versie met de Cyber-Ark integratie is nu beschikbaar voor alle klanten van Qualys. Kijk op https://community.qualys.com/blogs/qualys-tech voor meer informatie over hoe deze integratie werkt. Meer informatie over QualysGuard vindt u op www.qualys.com/products/qg_suite/. Meer informatie over de Cyber-Ark PIM Suite staat op www.cyber-ark.com/digital-vault-products/privileged-identity-management/index.asp.

Over Cyber-Ark
Cyber-Ark® Software is een wereldwijd informatiebeveiligingsbedrijf dat is gespecialiseerd in het beschermen en beheren van geprivilegieerde gebruikers, applicaties en zeer gevoelige informatie, teneinde compliance en productiviteit te verbeteren en organisaties te beschermen tegen dreigingen van binnenuit. Met de bekroonde software voor Privileged Identity Management (PIM) en Highly-Sensitive Information Management kunnen organisaties de toegang tot applicaties effectiever managen en sturen, terwijl ze hun investeringen in security terugverdienen. Cyber-Ark werkt met meer dan 700 wereldwijde klanten, waaronder meer dan 35 procent van de Fortune 50. Cyber-Ark heeft het hoofdkantoor in Newton, Mass. en kantoren en authorized partners in Noord-Amerika, Europa het Verre Oosten. Kijk voor meer informatie www.cyber-ark.com.

Over Qualys
Qualys, Inc. is de toonaangevende leverancier van oplossingen voor on-demand IT security risk en compliance management. Het implementeren van de Software-as-a-Service oplossingen van Qualys is een kwestie van een paar uur, waar dat ook ter wereld moet gebeuren. Klanten krijgen onmiddellijk inzicht in de staat van hun security en compliance.

De QualysGuard® service wordt gebruikt door meer dan 4.000 organisaties in 85 landen, waaronder 42 van de Fortune Global100. Meer dan 500 miljoen IP audits worden per jaar door QualysGuard uitgevoerd. Qualys heeft bij een Fortune Global 50 company de grootste vulnerability management toepassing ter wereld gerealiseerd.

Qualys heeft strategische partnerships afgesloten met toonaangevende managed service providers en adviesorganisaties, waaronder BT, Etisalat, Fujitsu, IBM, I(TS)2, LAC, NTT, SecureWorks, Symantec, Tata Communications, en TELUS. Kijk voor meer informatie op www.qualys.com

Qualys, the Qualys logo and QualysGuard are proprietary trademarks of Qualys, Inc. All other products or names may be trademarks of their respective companies.

Contact:
Theo Loth
Loth PR Writing
+31 652 322 210
theo@loth.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 141 dagen
Qualys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR