www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: ContentXperience

ICT-onderzoek wijst uit: IBM System i is springlevend

Capelle aan den IJssel, 24 september 2010 – Wie denkt dat het IBM System i-platform (voorheen iSeries, AS/400) ten onder is gegaan aan een misplaatst oubollig imago, heeft het mis. Voor de overgrote meerderheid van gebruikers geldt dat System i als platform cruciaal en onmisbaar is voor de bedrijfsvoering. Dit blijkt uit recent marktonderzoek ‘Trends & ontwikkelingen System i in Nederland’, uitgevoerd door Heliview Research & Consultancy in opdracht van Advanced Programs.

Uit het onderzoek kwam verder naar voren dat er nog volop wordt geïnvesteerd in het IBM System i-platform. Bij de helft van de gebruikers werd zelfs recentelijk nog geïnvesteerd in het platform. Opvallend is dat meer dan de helft van de geïnterviewden aangaf IBM System i pas sinds een paar jaar of korter te gebruiken. Redenen hiervoor zijn het aanbod aan applicaties, de prettige ervaringen met het platform en de in het verleden ontwikkelde systemen en maatwerkmogelijkheden. Daarnaast zijn zowel ex-gebruikers als gebruikers positief over de technische mogelijkheden van System i. Ruim 77% is zelfs van mening dat System i cruciaal is voor de kritische bedrijfsprocessen.

Onderzoek
Om een zo representatief mogelijk beeld te kunnen weergeven, werden voor het in augustus en september uitgevoerde onderzoek ruim driehonderd gebruikers en ex-gebruikers geïnterviewd. Voor het merendeel waren dit IT-managers uit de marktsegmenten Industry, Distribution & Retail, Travel & Transport, Financial Services & Insurance, gemeenten en overige sectoren. Het feit dat System i een breed draagvlak heeft over zoveel verschillende sectoren is voor Jack van Driel, directeur Advanced Programs, slechts een bevestiging van de nieuw gekozen bedrijfsstrategie. “We waren aangenaam verrast door de uitkomsten van het onderzoek. We wisten allang dat System i onterecht kampt met een verkeerd imago. Er is niets oubolligs of slaperigs aan dit platform. Dit wordt weer eens bevestigd door de respondenten. Zelfs ex-gebruikers merkten op weer terug te willen switchen naar dit platform. Wat dat betreft blijft de System i-gebruikerscommunity een aparte no-nonsense groep mensen.”

Presentatie onderzoeksresultaten
Voor iedereen die meer informatie wenst over het onderzoek ‘Trends & ontwikkelingen System i in Nederland’, is er een presentatie tijdens INSPIRE Planet 2010 op dinsdag 5 oktober in het Media Plaza congresgebouw, Jaarbeurs Utrecht.

Tijd: 10.30 uur
Sprekers: Ruud Alaerds van Heliview en Ronald Velten van IBM

Na afloop van de presentatie wordt de pers in de gelegenheid gesteld interviews af te nemen met de betrokkenen van Heliview Research, IBM en Advanced Programs.

Meer informatie: www.advancedprograms.nl en www.inspireplanet.nl



Over Advanced Programs
Advanced Programs zorgt ervoor dat alles op het gebied van ICT binnen uw bedrijf in dienst staat van de business waar u mee bezig wilt zijn. Advanced Programs regelt, optimaliseert en denkt mee over de rol van ICT binnen uw bedrijf. Het bedrijf bouwt en onderhoudt heldere infrastructuren, moderniseert applicaties en staat garant voor het optimaal managen van data en consulting. Het bedrijf haalt het beste uit de huidige IBM Power Systems (System i, iSeries, AS/400), begeleidt de overstap naar nieuwe mogelijkheden, zorgt dan voor een zachte landing en optimale benutting van kansen en mogelijkheden. Daarnaast detacheert Advanced programs de beste IT-professionals.

Advanced Programs
Bisletweg 2
2905 AW Capelle aan den IJssel
T: 010 - 28 44 333
F: 010 - 28 44 339
E: info@ap400.nl
W: www.advancedprograms.nl




Over Heliview Research
Heliview Research is lid van de MOA (MarktOnderzoekAssociatie) en is een full-service marktonderzoekbureau gespecialiseerd in onderzoek op het gebied van ICT, Mobiliteit, HRM, Charitatief, Financieel, Facilitair en Milieu.

Heliview Research
Lage Mosten 1, 4822 NJ Breda
Postbus 3327, 4800 DH Breda
T: 076 - 548 20 00
F: 076 - 548 20 99
W: www.heliview.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 87 dagen
PR contact  

Logo ContentXperience
Advanced Progr.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl