www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 76 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

COOLProfs viert tienjarig jubileum

Oude Wetering, 13 september 2010 – COOLProfs viert op 21 september dat ze 10 jaar bestaat. Sinds de oprichting in 2000 is de Nederlandse IT-dienstverlener erin geslaagd om als relatief kleine speler vooraanstaande klanten aan zich te binden. Dit is vooral dankzij de geheel eigen manier van werken van COOLProfs, waarbij het gezamenlijk toewerken naar resultaat centraal staat en de menselijke factor een belangrijke rol speelt.

In 2000 startte een groep gedreven consultants COOLProfs, vanuit de visie op tijd, binnen budget en volgens de afgesproken kwaliteit applicaties te bouwen met het ontwikkel platform CA Gen.

Eind 2007 is besloten om vanuit dezelfde ‘customer satisfaction drive’ naast CA Gen ook de ontwikkelomgeving Microsoft .NET te ondersteunen. Daarvoor werd Tri-IT, een gespecialiseerd bedrijf in de ontwikkeling en het beheer van .NET systemen, overgenomen. In2009 is het OutSystems-platform aan de portfolio van COOLProfs toegevoegd.

In 10 jaar lukte het COOLProfs om een mooie en trouwe klantenkring op te bouwen, uiteenlopend van multinationals tot lokale overheden. In de afgelopen jaren is het bedrijf uit Oude Wetering uitgegroeid tot de absolute marktleider op het gebied van maatwerkontwikkeling van Gen-systemen en de belangrijkste OutSystems-partner in Nederland. Dit viert het bedrijf met een feestelijke bijeenkomst voor klanten en relaties.

IT’s all about people
‘De afgelopen tien jaar zijn ongelofelijk snel gegaan’, stelt algemeen directeur Eric ten Harkel. ‘Het idee waar we mee begonnen om de eindgebruiker centraal te stellen en echt te leveren wat de klant wenst tegen reële kosten, is uitgegroeid tot een bedrijf dat nog altijd volgens deze basisprincipes handelt.’

Ten Harkel heeft inmiddels vele veranderingen in het IT-landschap voorbij zien komen: ‘Het is een continue uitdaging om als IT-dienstverlener in te spelen op de verschillende ontwikkelingen. Ik ben er bijzonder trots op dat we ons de afgelopen jaren telkens hebben weten te vernieuwen en in te spelen op nieuwe ontwikkelingen, met als resultaat een gezond bedrijf met een heel eigen karakter. Daarbij speelt ons motto “IT’s all about people” een leidende rol.’

Daar zit muziek in
’Wij houden er wel van iets te vieren’, aldus Ten Harkel. ’Daarom hebben wij al onze klanten en relaties uitgenodigd om op 21 september onze verjaardag te komen vieren. Dit doen we met een feestelijke bijeenkomst in de Amsterdam Wharf. Als thema hebben we gekozen: ”Samenwerking: Daar zit muziek in”. Dat is precies waar het om draait. En onze relaties onderkennen dat, want de opkomst wordt groot.’

Over COOLProfs
COOLProfs is specialist in het bouwen van bedrijfskritische informatiesystemen op maat, onder andere in CA Gen en Outsystems. Voorbeelden van gerealiseerde projecten zijn het systeem voor kredietverlening bij ABN AMRO Bank, het C1000 winkelinformatiesysteem en een Global Account Management systeem voor TNT Express.
COOLProfs onderscheidt zich door haar aanpak, waarin de menselijke factor van IT centraal staat en waarbij in nauwe samenwerking met de klant het gewenste resultaat wordt gerealiseerd. Mede dankzij haar ontwikkel- en beheeromgeving haalt COOLProfs een hoge productiviteit en is zij in staat binnen de afgesproken tijd en het overeengekomen budget op te leveren. Tot de vaste klanten van COOLProfs behoren onder meer ABN AMRO Bank, Kadaster, Delta Lloyd, C1000, Wasco, Ministerie van Verkeer en Waterstaat en TNT. Kijk voor meer informatie op www.COOLProfs.nl.

Interviewmogelijkheid
Bent u geïnteresseerd in een persgesprek met Eric ten Harkel over COOLProfs, de strategie voor de komende jaren, of systeemontwikkeling in het algemeen, neem dan contact op met Wilco Rutenfrans via Wilco@l-dj.nl of 020-4210565

Voor meer informatie voor de pers
COOLProfs
Eric ten Harkel
T: (071) 331 16 23
E: eric.ten.harkel@coolprofs.com

Lubbers & De Jong PR
Wilco Rutenfrans
T: (020) 421 05 65
E: Wilco@l-dj.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 76 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
COOLProfs contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu