www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

Versterking van het corporate team Edelman

Edelman versterkt haar corporate team met de aanstelling van Marije Nieuwenhuis als Account Manager en Maarten Simons als Senior Account Executive

Amsterdam, 26 augustus 2010 – Marije Nieuwenhuis is per 1 maart bij Edelman in dienst getreden als Account Manager. In deze functie zet zij zich in voor klanten als Starbucks, Shell en NetJets Europe. Voordat Marije bij Edelman aan de slag ging, werkte zij als PR Professional Consumer Products bij Canon Europe. Hier was zij onder andere verantwoordelijk voor de ontwikkeling van het lange termijn PR-plan voor Europa, de creatie van persmaterialen ter ondersteuning van Europese productlanceringen, internationale persreizen en diverse sponsoractiviteiten, zoals World Press Photo. “Juist door mijn ervaring aan klantzijde kan ik meerwaarde bieden bij Edelman,” aldus Nieuwenhuis. “Ik weet als geen ander welke belangen er bij internationale, gelaagde organisaties spelen en daardoor kan ik mij beter inleven in én inspringen op de wensen van de klant.”

Maarten Simons is per 1 juli in dienst getreden als Senior Account Executive binnen het corporate team van Edelman en zet zich in voor verschillende klanten, zoals Sime Darby, BioMCN, BSCI en Duisenberg school of finance. Door zijn achtergrond in marketing en televisieproductie is hij gewend om in zijn benadering de visie van verschillende stakeholders mee te nemen. Dit uit zich ook in zijn interesse voor Corporate Social Responsibility (CSR) en Social Media strategieën. Simons: “Bedrijven moeten steeds transparanter worden, omdat een groeiende kritische massa dat van ze verlangt. Authenticiteit in al hun communicatie is daarbij van wezenlijk belang. Ga via social media de dialoog aan met de stakeholders die je vroeger niet wist te bereiken en doe er je voordeel mee. Er wordt toch wel over je gepraat en dan wil je liever zelf achter het stuur zitten dan gereden worden.”

Over Edelman
Edelman is het grootste onafhankelijke PR-bureau ter wereld met 3.200 werknemers verdeeld over 51 kantoren in Europa, Noord-Amerika, Zuid-Amerika en Azië. Edelman is in 2009 uitgeroepen tot ‘Agency of the year’ door PR week en tot ‘Large Agency of the Year’. Door het Holmes Report is Edelman verkozen tot ‘Agency of the Decade’ en ‘2009 Best Large Agency to Work for’. Het Nederlandse kantoor, gevestigd in Amsterdam, telt 40 communicatieprofessionals en diverse gespecialiseerde teams: Corporate, Consumer Brands, Healthcare en Technology. Edelman is ervaren in het plannen, organiseren en uitvoeren van corporate, crisis- en marketingcommunicatieprogramma’s voor (inter)nationale bedrijven en organisaties. Kijk voor meer informatie op: www.edelmanpr.nl/

- Einde bericht-

Hoge resolutiefoto’s van Marije Nieuwenhuis en Maarten Simons kunt u downloaden via www.edelmanpr.nl/pressroom.php.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Edelman
Gustav Mahlerplein 66A
1082 MA Amsterdam,
020-301 09 80
E-mail: nl@edelman.com
Website: www.edelman.com/nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 58 dagen
Edelman contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl