ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 43 dagen geleden)

Groei elektronica-retailmarkt zet door

Sneek, 11 augustus 2010 – De markt voor consumentenelektronica zal zich in de tweede helft van 2010 verder herstellen, verwacht Claudio Missaglia, directeur van marketingorganisatie Hamilton Bright. ‘Ten opzichte van het afgelopen jaar zal er sprake zijn van een geringe groei.’

Hamilton Bright verzorgt de fieldmarketingactiviteiten voor een aantal grote merken en retailers op het gebied van consumentenelektronica en bedient het grootste deel van de markt. Dankzij specifieke software waarmee Hamilton Bright de fieldmarketingactiviteiten van zijn klanten aanstuurt en bewaakt heeft een nauwkeurig inzicht in de branche.

Claudio Missaglia, directeur van Hamilton Bright: ‘De groei zit zowel in het zakelijke als het consumentensegment. Zo zet de verkoop van smart phones zet sterk door. Waar de early adaptors al enige jaren gretig gebruik maken van alle mogelijkheden die deze mobiele wondertjes bieden, zie je dat nu ook de grote massa overstag gaat. Deze ontwikkeling wordt versterkt door het feit dat veel mensen het bijna als een eerste levensbehoefte beschouwen om altijd en overal online te kunnen zijn en op alle mogelijke manieren in contact met vrienden en kennissen te blijven. Voor deze mensen voldoet een telefoon waarmee je alleen kunt bellen en smsen al lang niet meer.’

Missaglia verwacht ook een groei in het televisiesegment: ‘Ten eerste is deze groei toe te schrijven aan de verdere opmars van het fenomeen LCD-TV. Ten tweede zullen er meer en meer televisiesets met directe internettoegang worden verkocht.

De verkoop van het traditionele bruin- en witgoed zal daarentegen wat achterblijven. Dit hangt uiteraard samen met de woningmarkt die nog altijd op slot zit.’

Wat de verkoop eveneens stimuleert, zo is de overtuiging van Missaglia, is dat fabrikanten in een enorme wedloop om de gunst van de consument zijn verwikkeld. Ze proberen elkaar voortdurend af te troeven met steeds weer nieuwe producten. Dit zie je momenteel heel duidelijk gebeuren met de eBooks en tablet PC’s. De introductie van dit soort nieuwe producten gaat over het algemeen gepaard met enorme, slimme marketingcampagnes die de koopbereidheid van de consument sterk beïnvloeden.

Over de Hamilton Bright Group
Hamilton Bright Group bestaat uit een verzameling bedrijven die zich elk vanuit hun eigen kennis- en focusgebied richten op het stimuleren van de consumentenaankoopbeslissing. Door middel van activiteiten op onder meer het gebied van field account management, training, category management, merchandising, mystery shopping, sales promotions, rack jobbing, evenementen en warehousing ondersteunt Hamilton Bright producenten en retailers hun merken en producten zo goed mogelijk onder de aandacht van de consument te brengen. Hamilton Bright staat voor transparantie, passie en kwaliteit en is met zijn jarenlange ervaring in de branche de partner voor topmerken als Microsoft, KPN, TomTom, Unilever en Etos. Hamilton Bright richt zich op de markten Consumer Electronics, Food en Body & Healthcare. Voor meer informatie bezoekt u www.hamiltonbright.com

Voor meer informatie, neemt u contact op met:
Hamilton Bright
Claudio Missaglia
T: 0515 42 98 50
E: c.missaglia@hamiltonbright.com

Lubbers & De Jong PR
Wilco Rutenfrans
T: (020) 421 05 65
E: Wilco@l-dj.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 43 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl