www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 2 dagen geleden)

Braz organiseert ‘mensenveiling’ ten behoeve van ondernemers in Thailand en Zuid-Afrika op 28 mei

Amsterdam, 18 mei 2010 - Stichting Braz, een jong initiatief op het gebied van microfinanciering, veilt op 28 mei twintig mensen in de Odeon, het oude veilinghuis van Amsterdam. Tijdens deze spectaculaire avond bieden jongens en meiden zichzelf op het podium aan. De hoogste bieder mag gebruik maken van de diensten van deze jongeren. De opbrengst van de veiling wordt door stichting Braz ingezet voor microfinancieringen in Thailand en Zuid-Afrika.

Stichting Braz helpt ondernemers in ontwikkelingslanden bij het opzetten van ondernemingen door middel van microfinanciering. De mensen die zichzelf en hun aangeboden diensten ter veiling stellen doen dat geheel vrijwillig en kosteloos om op deze ludieke manier geld in te zamelen voor Braz. Alle donaties komen ten goede aan een aantal ondernemers in Thailand en Zuid-Afrika zodat zij een kans krijgen hun eigen bedrijf op te bouwen.

Drie energieke veilingmeesters zullen in een paar uur tijd een flink aantal interessante veilingobjecten in de vorm van diensten onder de hamer brengen. Een greep uit de te veilen objecten: een weekend Barcelona bij twee zeer leuke jongemannen, een wijncursus van de expert, prive lessen latin dance, sexy glazenwassers, een middag met een driemaster op het IJsselmeer inclusief schipper en hapjes en drankjes, een champagneboottocht op de Amsterdamse grachten, een rally race in Luxemburg en meer.

Wat staat er te gebeuren?
18:00 - 19:30 uur     Ontvangst
19:30 - 21:30 uur     Veiling
21:30 - 02:00 uur     Alles is Retro-feest! Lekker swingen, zonder bijbetaling

Locatie
Odeon
Singel 460
1017 AW Amsterdam

Aanmelden
Een kaartje kost € 7.50 bij aanmelding via www.brazworld.org/home/event of €12,50 aan de deur van de Odeon.

Noot voor de redacties:
Journalisten zijn van harte welkom in de Odeon en kunnen zich kosteloos aanmelden via info@brazworld.org.

Hoe werkt Braz?
Er kan aan Braz worden gedoneerd. Vanuit je eigen huiskamer kun je via www.brazworld.org een ondernemer of project selecteren waaraan jij je geld geeft. Deze donatie wordt door locale partners, erkende microfinancieringsinstellingen, omgezet in een lening. Je krijgt actieve terugkoppeling via video, foto's en blogs over wat er met je geld gebeurd. Wanneer de door jou gekozen ondernemer het geld aflost kun je het weer inzetten voor een nieuw initiatief. Zo is jouw donatie meerdere malen zijn geld waard en heb jij er langer plezier van.

Over Braz
Stichting Braz is een jonge dynamische organisatie zonder winstoogmerk, gevestigd in Nederland, die samenwerkt met microfinancieringsorganisaties in ontwikkelende landen. Het doel van Braz is om donaties uit de wereld te lenen aan kleine ondernemers in de ontwikkelende landen zodat deze ondernemers zichzelf uit hun armoede kunnen ontrekken. Braz is online sinds eind 2009. Door middel van de veilingsaktie wil Braz bekendheid vergaren voor haar activiteiten en een aantal ondernemers op weg helpen zodat hierover terugkoppeling kan worden gegeven aan de donateurs. Momenteel heeft Braz samenwerkingsverbanden met Thaise en, zeer recentelijk, Zuid Afrikaanse microfinancieringsinstellingen. Voor meer informatie zie: www.brazworld.org

Meer informatie voor de pers:
Braz
T: 06 46572747
E: Marjolein@Brazworld.org
W: www.brazworld.org
Zie ook 'Brazworld fundraising event' op facebook en Hyves.

Verstreken tijd: 16 jaar en 2 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl