Amsterdam, 19 april 2010 – Een echte fashionista laat geen kans voorbij gaan om mode te scoren in de sale. De Sales Locator, een mobiele applicatie van Styletoday.nl, biedt dé oplossing. De Sales Locator laat op basis van jouw locatie zien waar er sale is, welke producten er in de uitverkoop zijn en wat de korting is.
De Sales Locator werkt als volgt:
1) Download de Layar applicatie via je App Store
2) Zoek en selecteer “Sales Locator” in de Layar applicatie
3) Beweeg je mobiel door de winkelstraat waar je aan het shoppen bent
4) Je mobiel geeft automatisch alle aanbiedingen en kortingen in jouw buurt weer
5) Tik op een roze ‘kortingsstip’ als je meer informatie wilt over een speciale sale
Bekijk ook de instructievideo op Styletoday.
De Sales Locator werkt op alle Iphone 3GS en Google Android telefoons. Niet in het bezit van de juiste telefoon? Ga dan naar Styletoday.nl/saleslocator. Daar kun je alle aanbiedingen online terugvinden.
De Launching partners van de Sales Locator zijn H&M, Vero Moda, ONLY, Livera, Hunkemöller en Sacha. Er worden regelmatig nieuwe shops toegevoegd.
De Sales Locator is ontwikkeld in samenwerking met Muzar.org en werkt op de augmented reality browser Layar.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Styletoday.nl
Styletoday.nl is een uniek online platform voor en door glossy vrouwen. Styletoday biedt de ultieme selectie op het gebied van fashion en beauty op hoogwaardig niveau. Styletoday heeft een gemiddeld bereik van 220.000 unieke bezoekers per maand.
Voor meer informatie:
Noortje van den Berg
T: 020-8404505
E:
noortje.van.den.berg@sanomadigital.nlOver Sanoma Digital
Sanoma Digital is actief sinds 1995 en is sindsdien uitgegroeid tot de grootste digitale uitgever van Nederland. Met een rijk portfolio van 180 websites, waaronder Kieskeurig.nl, Startpagina.nl, NU.nl, Vrouwonline.nl, Viva.nl, Autoweek.nl, SchoolBANK.nl, Autotrader.nl, Jongegezinnen.nl en web-log.nl bereikt Sanoma Digital ca. 80 procent van alle internetters van 13 jaar en ouder in Nederland. Sanoma Digital exploiteert tevens TVGids.nl. Het hele Sanoma Digital netwerk heeft per maand meer dan een miljard pageviews.
Sinds 2006 is Sanoma Digital ook actief op mobiel internet. Het mobiele netwerk van Sanoma Digital bestaat inmiddels uit 15 websites of apps, waaronder Startpagina.mobi, Mobiel.NU.nl, m.Autoweek.nl, m.Viva.nl, Mobiel.Kieskeurig.nl en HIER.nl.
Sanoma Digital is onderdeel van Sanoma Uitgevers. Met bijna 80 publiekstijdschriften (met bijbehorende extensies en evenementen) en alle digitale media is Sanoma Uitgevers in bereik het grootste mediabedrijf in Nederland.
Meer informatie over Sanoma Digital:
www.sanomadigital.nlVolg ons op Twitter: Twitter.com/sanomadigitalNL
Voor meer informatie:
Annette Knijnenberg
T: 020-840 47 11
M: 06-51639439
E:
pers@sanomadigital.nl