Venlo, 19 april 2010 – Office Depot, een vooraanstaand internationaal leverancier van kantoorartikelen en -diensten, staat samen met zijn online dochter Tech Depot op het Informatieplein van het congres Het Nieuwe Werken 2.0, dat op 22 april in de Fabrique in Utrecht georganiseerd wordt. Samen presenteren zij hun totaaloplossing voor het nieuwe werken.Het congres Het Nieuwe Werken 2.0 is opgezet rond de andere manier van werken en samenwerken die hoe langer hoe meer in zwang raakt. Aangezien Office Depot en Tech Depot het belang van deze nieuwe benadering onderkennen en met hun gecombineerde activiteiten en producten als one stop shop kunnen dienen voor bedrijven die het nieuwe werken in praktijk willen brengen, hebben zij zich als subpartners aan het congres verbonden. Beide bedrijven presenteren zich op het Informatieplein aan de deelnemers aan het congres.
“Het nieuwe werken gaat niet om nieuwe snufjes en producten, maar juist om slimmer en efficiënter gebruik van de beschikbare technologie”, aldus Pascale Noyens, Sales Director Major Accounts Benelux van Office Depot. “Mensen kunnen inmiddels overal en altijd gebruikmaken van internet en zijn voor hun werk niet meer gebonden aan een bepaalde plaats of tijd. Daardoor werken ze doorgaans efficiënter en voor hun gevoel prettiger, hetgeen zijn weerslag heeft op de totale processen binnen het bedrijf. Door de huidige technologieën slim in te zetten, kunnen bedrijven aantoonbaar sneller en innovatiever werken dan vroeger.”
Het Nieuwe Werken houdt onder andere in dat mensen veel flexibeler kunnen omgaan met factoren die eerder nog als regel golden binnen hun werkomgeving. Office Depot speelt in op deze flexibiliseringsontwikkeling door ervoor te zorgen dat alle benodigde producten en diensten via één kanaal te benaderen zijn, in de gewenste vorm en van het gewenste merk. Pascale Noyens hierover: “Wij zorgen ervoor dat we alles onder een dak hebben, zodat onze klant zo efficiënt mogelijk kan omgaan met de flexibiliteit en veelzijdigheid van ons productassortiment.”
Het Congres het Nieuwe Werken 2.0 vindt plaats op 22 april 2010 in De Fabrique in Utrecht. De ontvangst is om 13.00 uur, de presentaties starten om 14.00 uur. Rond 17.00 uur zal het officiële gedeelte van het congres eindigen, waarna er tijd is ingeruimd voor een borrel op het Informatieplein.
Noot voor de pers
Meer informatie over Office Depot is te vinden op
www.officedepot.eu/U kunt ook contact opnemen met Serge Beckers van Wisse Kommunikatie via 026-4431523 of
serge.beckers@wisse-worldcom.nl.
Indien u persberichten over Office Depot op een ander adres wenst te ontvangen of niet meer wenst te ontvangen, dan kunt u dat via een antwoord op deze mail aangeven.
Over Office Depot
Office Depot levert elke dag kantoorartikelen aan miljoenen klanten overal ter wereld. Of het nu gaat om de plaatselijke winkel op de hoek of bedrijven uit de Fortune 500, de producten en diensten van Office Depot vinden wereldwijd aftrek. De 1.584 winkelvestigingen, het gespecialiseerde verkooppersoneel, de catalogi en online winkels (met een omzet van 4,1 miljard dollar) spelen daarbij een belangrijke rol. Office Depot heeft wereldwijd ca. 41.000 medewerkers in dienst en is goed voor een jaaromzet van ca. 12,1 miljard dollar. Via postorder en filialen in 51 landen verkoopt het bedrijf meer kantoorartikelen en -diensten aan meer klanten in meer landen dan welk ander bedrijf dan ook.
De aandelen van Office Depot zijn genoteerd aan de New York Stock Exchange onder het symbool ODP en zijn opgenomen in de S&P 500-index (Standard & Poor). Meer persinformatie vindt u op:
mediarelations.officedepot.comOver het congres Het Nieuwe Werken 2.0
Meer informatie is te vinden op
www.hetnieuwewerken20.nlU kunt ook contact opnemen met Susanne Plank van Magenta Publishing via 024-3454150 of
s.plank@kantoornet.nl