Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ook via:
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
Lavide
Europese Commissie (EC)
Europa
EU Technological Sovereignty Package
AI-infrastructuur
Q data solutions
My-Connect
Strategische samenwerking
BusinessCom
Europese Unie (EU)
Digital Signage Summit Europe (DSSE)
Sharp
NetApp
AI-innovatie
Cisco
Samenwerking
Veeam
Veeam DataAI Command Platform
Agentic AI
VeeamON
Artificial intelligence (AI)
Onderzoek
Protime
Certificering
CO2-voetafdruk
Azelis
Duurzaamheid
Fellowmind
Datamanagement
Exact MKB Barometeronderzoek
Datum:
dinsdag 30 mrt 2010 • 16:40
(16 jaar en 71 dagen geleden)
Bedrijf:
ZANOX Benelux
PR:
Lubbers De Jong
Affiliate marketing-goeroe op podium bij zanox ExpertDay
Kevin Edwards, voorzitter IAB Affiliate Marketing Council UK presenteert laatste ontwikkelingen in performance based marketing
Amsterdam – 30 maart, 2010
–
zanox, de Europese marktleider in affiliate netwerken, organiseert op vrijdag 16 april in de Heineken Experience in Amsterdam zanox ExpertDay. Via inspirerende presentaties en aansprekende cases worden online marketing experts volledig bijgepraat over de laatste ontwikkelingen in performance based marketing. De keynote-presentatie wordt verzorgd door Kevin Edwards, Strategy Director van Affiliate Window en voorzitter van de IAB Affiliate Marketing Council UK.
Om publishers en adverteerders in staat te stellen het maximale rendement uit hun affiliate programma’s te halen, houdt zanox voor de zesde maal het kennisevenement zanox ExpertDay. zanox brengt een brede groep online marketing experts bijeen om middels presentaties en cases kennis en ervaringen uit te wisselen om het inzicht in performance based marketing te vergroten. Het evenement wordt ondersteund door telecombedrijf Mobistar en direct marketing expert WDM.
Top publishers en adverteerders delen nuttige tips & tricks voor het optimaliseren van programma’s. Daarnaast worden verschillende presentaties verzorgd. Roger Kenbeek, country manager zanox Benelux, praat de aanwezigen bij over de laatste ontwikkelingen binnen zanox. Performance based marketing expert Christiaan Solcer, mede-oprichter van Midsol Media en Somira Media, gaat in op concurrentie binnen affiliate marketing.
Kevin Edwards biedt de bezoekers een blik in de toekomst van performance based marketing. Als voorzitter van het onafhankelijke affiliate marketing kennisplatform in de UK en strategisch brein achter het meest succesvolle Britse affiliate netwerk, laat Edwards zien hoe de markt voor performance based marketing zich ontwikkelt en welke kansen er in de Nederlandse en Europese markt liggen voor publishers en adverteerders. Sinds augustus 2009 zijn Affiliate Window en zanox onderdeel van Axel Springer en PubliGroupe.
“Kevin Edwards is als visionair en invloedrijk expert een begrip in onze markt. Het is dan ook een grote eer dat we hem als spreker mogen verwelkomen tijdens zanox ExpertDay”, zegt Roger Kenbeek. “De Britse affiliate marketing markt is de meest volwassen markt van Europa. Bovendien staat Affiliate Window te boek als het beste affiliate netwerk in de UK. Sinds het aantreden van Kevin Edwards heeft Affiliate Window de ene na de andere award gewonnen. Afgelopen jaar werd het verkozen tot meest innovatieve netwerk. Kevin Edwards zal de bezoekers van zanox ExpertDay dus absoluut van nieuwe inzichten en conversie-verhogende tips kunnen voorzien.”
Ga voor meer informatie over het programma van zanox ExpertDay en registratie naar: www.zanoxexpertday.nl.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Belangrijke links:
zanox affliliate marketing:
http://www.zanox.com/en/publisher/products/prm.html
zanox landing page optimalisatie:
http://www.zanox.com/en/landingpages/
zanox Web Services:
http://www.zanox.com/en/publisher/products/web_services.html
zanox blog:
http://www.zanox.xom/en/blog
zanox Wiki:
http://wiki.zanox.com/nl/
Over zanox
zanox is wereldwijd marktleider in global performance based marketing. Via het internationale affiliate netwerk koppelt zanox meer dan tweeduizend advertisers aan meer dan een miljoen publishers, die gebruikmaken van alle vormen van online marketing channels: affiliate marketing, search marketing, e-mailmarketing, shopping- en loyaltyprogramma’s. zanox werkt onder meer voor Transavia, Martinair, KPN, T-Mobile, Amazon, Esprit, Otto en Citibank.
Sinds de oprichting in 2000 is zanox uitgegroeid tot een bedrijf met meer dan 350 werknemers en veertien kantoren, verdeeld over Europa, Azië en Noord-Amerika. Vanuit Amsterdam is zanox Benelux sinds mei 2006 actief op de Nederlandse markt. Sinds mei 2007 maakt zanox deel uit van Axel Springer AG, Berlijn, en PubliGroupe AG, Lausanne.
Meer informatie vindt u op www.zanox.nl
Voor verder persinformatie kunt u kijken op
http://www.lewiswire.com/nl/lewiswire/zanox/Affiliate-marketing-goeroe-op-podium-bij-zanox-ExpertDay/n/7500
of contact opnemen met:
Vera Kops/ Sander van Buuren van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00 Fax: + 31 (0) 40 235 46 01
Email:
zanox@lewispr.com
Web:
http://www.lewispr.com
donderdag 4 juni 2026
BusinessCom en Q data solutions bundelen krachten voor managed datasim-oplossingen
Reactie Casper Klynge (Zscaler) op het European Technological Sovereignty Package
NetApp en Cisco bundelen krachten voor snelle, veilige AI-innovatie
Veeam vernieuwt operationele privacy en AI-governance voor het agenttijdperk op zijn DataAI Command Platform
Veeam vindt toenemende vertrouwenskloof in data en AI; belofte en realiteit stroken niet met elkaar
Onbevoegd aan het werk in de industrie? Eén op de drie werknemers mist de juiste certificering
Azelis versterkt met Fellowmind regie over duurzaamheidsdata als basis voor ketenimpact
Mkb’ers lopen gemiddeld €20.000 mis en bijna de helft weet het niet eens
Bij financiële problemen ervaart ruime meerderheid jongeren weinig begrip vanuit samenleving
Triple Finance Group tekent intentieverklaring voor financiering Europese NVIDIA GPU AI-infrastructuur
Lees meer in het weekoverzicht
Dinsdag 30 mrt 2010 • 16:40
Verstreken tijd: 16 jaar en 71 dagen
PR contact
ZANOX Benelux contact
+ 31 20 5558900
service.nl@zanox.com
www.zanox.com/nl
Spotlight
Heftruck certificaat bewijs dat je veilig en professioneel werkt
Box Brownies gaat verder als Brownies.nl en wil hét online browniecadeauplatform van Nederland worden
Nextview Consulting signs definitive agreement to acquire POLE Consulting to scale its Salesforce powerhouse in Sweden and accelerate Agentic Enterprise transformation across the Nordics
Wachttijden en kosten rijbewijs zetten druk op voorbereiding: focus verschuift naar theorie
Keuze.nl presenteert de beste energieleveranciers van 2026
VirtualPBX.nl introduceert volledige One-Touch Auto Provisioning voor alle Gigaset-toestellen via PortSIP
Expertum Nederland, Qrcus en Partners in Technology bundelen krachten tot full-service SAP partner
Valid Managed Services kondigt overname door DATAGROUP aan
OneGov gaat verder onder de vleugels van Decos
Companial and Fênix announce strategic alliance to strengthen Business Central support in Brazil
Companial Expands to Brazil, Strengthening the Dynamics Ecosystem in LATAM
12Build lanceert vernieuwing in de pre-constructie
Bas Wevers Joins Key2XS Advisory Board
Stedin kiest voor Genesys Cloud CX en Frontline Solutions
Delta-N behaalt Microsoft Specialization voor Agentic DevOps met Azure en GitHub
BusinessCom en Q data solutions bundelen krachten voor managed datasim-oplossingen
Lagerhuis Rosa keert terug met het ondernemersdebat
Slimmer online winkelen: nieuwe inzichten helpen consumenten betere deals te vinden
Online modeverkoop groeit harder dan fysieke kledingwinkels
Toenemende aandacht voor levensduur van huishoudelijke apparaten
Software Improvement Group door Gartner® erkend als leider in Magic Quadrant™ voor technical debt management-tools
BusinessCom wint Barracuda Distributor of the Year Award tijdens Discover26
CONTACTCENTER4ALL receives Microsoft Unify certification for CC4Teams
Victoria-ID lanceert vernieuwde BIG-check: vollediger, slimmer en geïntegreerd in het screeningrapport
Keuze.nl presenteert de beste energieleveranciers van 2026
FF Chemicals versterkt productiezekerheid dankzij geïntegreerde IT-aanpak Reverse IT en DNA Services
Victoria-ID voegt SKJ-registercheck toe aan screeningsplatform
Meer dan helft Gen Z mist zorgafspraak: 74% verwacht actievere rol van zorgorganisaties
Onventis en Adjust bundelen krachten voor succesvolle implementaties
Versgroothandel De Waal ervaart een robuuste samenwerking met IT-partner DNA Services
Reactie Casper Klynge (Zscaler) op het European Technological Sovereignty Package
NetApp en Cisco bundelen krachten voor snelle, veilige AI-innovatie
Veeam vernieuwt operationele privacy en AI-governance voor het agenttijdperk op zijn DataAI Command Platform
Veeam vindt toenemende vertrouwenskloof in data en AI; belofte en realiteit stroken niet met elkaar
Onbevoegd aan het werk in de industrie? Eén op de drie werknemers mist de juiste certificering
Azelis versterkt met Fellowmind regie over duurzaamheidsdata als basis voor ketenimpact
Mkb’ers lopen gemiddeld €20.000 mis en bijna de helft weet het niet eens
Bij financiële problemen ervaart ruime meerderheid jongeren weinig begrip vanuit samenleving
Zes op de tien professionals in zakelijke dienstverlening verwachten komend jaar meer werkvolume of complexere werkzaamheden
Oplossing personeelstekort in Nederland zit niet in meer mensen maar in slimmer werken
Meer dan helft van Nederlanders vindt collega's die naar werk fietsen productiever en gezonder
Palo Alto Networks voltooit overname van Portkey om AI-agents te beveiligen
PocketBook lanceert compacte Verse Pro Color e-reader in trendy zomerkleur ‘Sage Glow’
airfocus by Lucid-onderzoek: Bijna de helft van de productteams durft niet te vertrouwen op AI vanwege gefragmenteerde context
Schneider Electric toont toekomst van machinebouw tijdens Automation Xperience 2026