www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 125 dagen geleden)

Bart van Winden versterkt het Scense team.

Rotterdam, 15 maart , 2010 – Scense, de snelst groeiende leverancier van user workspace management oplossingen heeft haar team versterkt met de komst van evangelist Bart van Winden. Bart is 15 maart gestart als Senior Pre-Sales Manager.

De afgelopen drie jaar heeft Bart gewerkt bij RES Software als Pre-Sales Consultant. Voor die tijd was Bart werkzaam bij Softricity dat in 2006 is overgenomen door Microsoft. Bart heeft uitgebreide ervaring met en kennis van applicatie en desktop virtualizatie en is daarnaast in staat om een sterk verkoopkanaal te bouwen en nieuwe software oplossingen naar de markt te brengen.

Ik ben er erg trots op dat ik onderdeel ben van het Scense team en kan helpen om het verkoop en distributie kanaal te versterken”, zegt Bart. “Ik heb de afgelopen jaren gezien dat de markt zich beweegt van gesloten desktop-omgevingen naar meer open en flexibele oplossingen. Ik verwacht dat Scense de leidende rol zal nemen in die sterk veranderende markt”.

Koen Bouwers, CEO van Scense, “Scense verwacht veel van Bart bij het verder uitbouwen en ondersteunen van het verkoop en distributiekanaal. Hij heeft veel relevante ervaring met pre-sales in user workspace management alsmede met applicatie en desktop virtualizatie. Eigenlijk een schaap met 5 poten.”

Over Scense
Scense is Europa's snelst groeiende leverancier van user workspace management oplossingen. Door het creeeren van een transparante laag tussen de desktop van de eindgebruiker en het onderliggende besturingssysteem, transformeert de Scense User Workspace Management Suite kostbare, complexe en gedistribueerde desktop omgevingen in een eenvoudig te beheren en transparante infrastructuur. Scense adresseert alle IT management uitdagingen gerelateerd aan virtuele en fysieke desktops & laptops, applicatievirtualisatie, applicatiedistributie en het virtualiseren van gebruikersprofielen. Eindgebruikers genieten flexibiliteit terwijl de controle stevig in de handen van IT beheer blijft.

Voor meer informatie over Scense kunt u contact opnemen met:

Koen Bouwers, CEO Tel.: 010 – 40 90 999
Email: kbouwers@scense.com

www.scense.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 125 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103950 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17601 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl