Donkere modus
PERSBERICHT NU AANLEVEREN
BEDRIJFSABONNEMENT
Volg ook via:
IT BEDRIJVEN
GIDS
IT PR-BUREAU
GID
S
ZOEKEN
UPLOAD
TAGS
ALGEMEEN
Inloggen
Vaakst getagd:
Onderzoek
Personalia
Artificial intelligence (AI)
Cloud
Samenwerking
Overname
Cybersecurity
Financieel
Datacenter
Awards
Rapport
HR (Human Resource)
MKB
Low-code
Digitale transformatie
Microsoft
Internet of Things (IoT)
Schneider Electric
Groei
e-commerce
Innovatie
Gartner Magic Quadrant
Software-as-a-Service-(SaaS)
Start-up
Trends
Partnership
Kaspersky
ICT onderzoek
SAP
Duurzaam
Recent getagd:
OpenShift
Red Hat
Hybride cloud
Artificial intelligence (AI)
Sophos
Sophos Fusion
Computerclub HCC
Cybersecurity
Digitale euro
Xebia Axis
Agentic AI
Xebia
Agentic Data Foundation
Unit4
Vertrouwen
Onderzoek
reichelt elektronik
Smart home
Tech Reality Check
Conclusion
KVK
KVK Noodsituatiescan
Oracle Fusion
Oracle
AI-native
Schneider Electric
Healthcare Monitor
Wisse Kommunikatie
OAuth
Proofpoint
Datum:
woensdag 24 feb 2010 • 12:36
(16 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:
Salesforce.com
PR:
Archetype Agency BV
Salesforce.com brengt gesloten betaversie van Salesforce Chatter uit
De eerste zakelijke collaboration-oplossing die gebruik maakt van social features bekend van Facebook, Twitter en Google Buzz
Utrecht, 24 februari 2010
- Salesforce.com, de onderneming voor zakelijke cloud computing, brengt de gesloten betaversie van Salesforce Chatter op de markt. Dit is de eerste real-time zakelijke collaboration-applicatie en platform. Honderd vernieuwende organisaties wereldwijd, waaronder Reed Exhibitions, Schumacher Group en TransUnion, zijn gekozen om hun medewerkers te voorzien van enterprise collaboration tools. In de gesloten betaversie hebben klanten daarnaast overal en altijd toegang tot real-time feeds van Salesforce Chatter via BlackBerry of iPhone.
Veel ondernemingen hebben moeite om volledig op de hoogte te blijven van ontwikkelingen binnen de eigen organisatie en missen continu belangrijke informatie. Dit komt doordat veel collaboration tools te veel werk overlaten aan de gebruikers zelf. Salesforce Chatter daarentegen helpt organisaties om af te komen van de kosten en complexiteit van legacy software zoals SharePoint en Lotus Notes. Chatter is eenvoudig te gebruiken en biedt iedere gebruiker relevante informatie op basis van de mensen, documenten en applicaties die hij of zij besluit te volgen. Naast dat het vergelijkbaar is met populaire consumentgerichte social networking sites, is Chatter de eerste beveiligde, zakelijke applicatie die organisaties de mogelijkheid biedt om in real-time samen te werken op basis van profielen, feeds en status updates.
“Het einde van legacy collaboration software zoals Microsoft SharePoint en IBM Lotus Notes is in zicht”, zegt Marc Benioff, voorzitter en CEO bij salesforce.com. “Consumentgerichte internetdiensten zoals Facebook en Twitter hebben aangetoond hoe betere samenwerking mogelijk is. Salesforce Chatter verandert de manier van samenwerking binnen organisaties aanzienlijk door gebruik te maken van dezelfde social features en real-time feeds als de consumentgerichte diensten. Dit zonder de hoge kosten en de complexiteit die we zien bij software-oplossingen.”
“Legacy collaboration software laat je al het werk zelf doen”, zegt Jon Green, vice president of technology bij Den-Mat. “Wij zien betere mogelijkheden voor optimale samenwerking binnen de organisatie. Door Salesforce Chatter beschikken we direct over real-time collaboration-mogelijkheden binnen onze organisatie, zonder de hoge kosten en complexiteit van software.”
De gesloten betaversie van Chatter biedt klanten de mogelijkheid om real-time collaboration te introduceren binnen hun organisatie. Tegelijkertijd bieden deze organisaties salesforce.com feedback over hun ervaringen met de technologie voordat deze algemeen beschikbaar is. Honderd organisaties uit diverse branches zijn gekozen om deel te nemen aan het programma. Zij zijn geselecteerd op basis van hun bestaande gebruik van salesforce.com technologie.
Salesforce Chatter – een betere oplossing voor zakelijke collaboration
Salesforce.com onthulde Chatter tijdens Dreamforce ’09 en werd erg goed ontvangen. Salesforce Chatter bevat de volgende features:
·
Profielen:
Medewerkers kunnen zakelijke profielen creëren en deze vullen met contactinformatie, expertisegebieden en werkgeschiedenis.
·
Status Updates:
Met status updates kunnen medewerkers iedereen binnen het netwerk geïnformeerd houden over waar ze mee bezig zijn.
·
Chatter Feeds:
Salesforce Chatter’s feeds voorzien medewerkers van relevante informatiestromen, real-time status updates, niet alleen van andere gebruikers maar ook van applicaties en documenten. Medewerkers kunnen zo samenwerken aan zaken die snel wijzigen zoals klantprojecten, verkopen en marketingcampagnes.
·
Applicatie-updates:
Alle relevante status updates van applicaties in de Sales Cloud, Service Cloud of custom Force.com zijn aanwezig in de feed.
·
Documentuitwisseling:
Medewerkers kunnen veilig en in real-time zoeken naar documenten via Chatter feeds zonder te hoeven zoeken in inboxen of op servers.
·
Beveiliging en social uitwisselmodel:
Chatter stelt medewerkers in staat om te bepalen wie toegang heeft tot welke informatie.
Salesforce Chatter maakt gebruik van Force.com’s multi-tenant uitwisselmodel dat zorgt dat privé-informatie veilig bewaard blijft.
·
Social networks:
Salesforce Chatter biedt gebruikers de mogelijkheid om de relevante feeds van klanten, partners en medewerkers uit sociale netwerken als Twitter en Facebook te filteren en binnen te halen in hun Chatter-applicatie.
·
AppExchange:
Iedere applicatie van salesforce.com’s AppExchange kan nu social worden en kan updates sturen naar de Chatter feed. Daar zij geleverd worden via het Force.com platform kunnen ontwikkelaars cloud applicaties bouwen en aanpassen om Chatter- profielen, real-time streams en Application Programming Interfaces (APIs) te gebruiken.
·
Mobile & desktop:
Zoals met alle applicaties van salesforce.com is Salesforce Chatter beschikbaar op iedere desktop en op alle mobiele apparaten zoals BlackBerry of de iPhone.
Prijzen en beschikbaarheid:
· Salesforce Chatter komt naar verwachting beschikbaar in 2010.
· Salesforce Chatter zal worden toegevoegd aan alle betaalde edities van Salesforce CRM en Force.com.
· Een nieuwe Chatter-editie zal worden verkocht voor 54 EUR per maand en bevat Salesforce Chatter, Salesforce Content en Force.com.
Voor meer informatie, kijk op:
http://www.salesforce.com/chatter
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over salesforce.com
Salesforce.com is de zakelijke cloud computing onderneming. Het portfolio van Salesforce CRM-applicaties, beschikbaar op
http://www.salesforce.com/nl/crm
, heeft de wijze waarop bedrijven samenwerken en communiceren met hun klanten via sales, marketing en service, revolutionair veranderd. Met het Force.com-platform (
http://www.salesforce.com/nl/platform
) kunnen klanten, partners en ontwikkelaars snel krachtige bedrijfsapplicaties bouwen waarmee ieder onderdeel van het bedrijf in de cloud kan draaien. Gebaseerd op salesforce.com’s real-time, multi-tenant architectuur, bieden Salesforce CRM en Force.com de snelste weg naar klantsucces met cloud computing.
Vanaf 31 oktober 2009 beheert salesforce.com de klantinformatie van circa 67.900 klanten, waaronder Allianz Commercial, Dell, Dow Jones Newswires, Japan Post, Kaiser Permanente, KONE en SunTrust Banks. Alle nog niet aangekondigde diensten of features waar in dit of andere persberichten en openbare verklaringen aan wordt gerefereerd, zijn momenteel nog niet beschikbaar en hoeven niet op tijd of helemaal niet te worden geleverd. Klanten die onze diensten aanschaffen moeten de aankoopbeslissing maken gebaseerd op de features die momenteel aanwezig zijn. Het hoofdkantoor van salesforce.com is gevestigd in San Francisco. Daarnaast heeft salesforce.com kantoren in Europa en Azië. Het bedrijf is genoteerd aan de New York Stock Exchange met het ‘ticker’ symbool ‘CRM’. Bezoek voor meer informatie
http://www.salesforce.com/nl/
###
Copyright (c) 2010 salesforce.com, inc. All rights reserved. Salesforce.com and the "no software" logo are registered trademarks of salesforce.com, inc., and salesforce.com owns other registered and unregistered trademarks. Other names used herein may be trademarks of their respective owners.
Voor verdere persinformatie, Engelstalige persberichten, fotografie of een interview kunt u kijken op
http://lewiswire.com/nl/lewiswire/salesforcecom/Salesforcecom-brengt-gesloten-betaversie-van-Salesforce-Chatter-uit/n/7244
of contact opnemen met Claudia Top van LEWIS Communicatie:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail:
claudiat@lewispr.com
Website:
http://www.lewispr.com
Voor overige informatie kunt u contact opnemen met Hans Brouwer, Regional Director Benelux bij salesforce.com:
Tel: +31 (0)30 210 6415
E-mail:
hbrouwer@salesforce.com
Website:
http://www.salesforce.com/nl
Vandaag gepubliceerd
Red Hat maakt OpenShift 4.22 algemeen beschikbaar, voor kostenefficiënte en veilige AI in de hybride cloud
Sophos lanceert Sophos Fusion, het eerste en meeste complete AI-native cybersecuritysysteem
HCC stelt onwrikbare voorwaarden voor invoering digitale euro – beschermen van privacy, inclusie en veiligheid
Xebia Axis nu beschikbaar: een 'agentic' dataplatform dat bedrijfsdata klaarstoomt voor AI
14 juli 2026
Unit4 lanceert "AI for Your World", een vrijblijvend initiatief voor dienstverlenende organisaties
Onderzoek reichelt elektronik: Vertrouwen wordt doorslaggevend voor verdere groei van smart home
Nederland mist de basis voor succesvolle datasamenwerking
Elektro Internationaal versnelt zijn energietransitie met de geïntegreerde AC- en AC/DC-microgrid oplossing van Schneider Electric
Vervalsing van OAuth client-ID’s
Frank's Smoke House, al meer dan 25 jaar leverancier van ambachtelijk gerookte vis en vlees, ervaart dagelijks de kracht van het Weegbaas FoodERP-platform!
Lees meer in het weekoverzicht
Woensdag 24 feb 2010 • 12:36
Verstreken tijd: 16 jaar en 145 dagen
PR contact
Salesforce.com contact
00800 7253 3333
info@emea.salesforce.com
www.salesforce.com/nl
Spotlight
Productowner.nl neemt Expandior over
ZAMKO ontwikkelt slimme palletboxoplossingen
Innvolve versterkt managementteam voor volgende groeifase
Waarom hogere klikprijzen bedrijven dwingen anders naar online adverteren te kijken
NetRom Software en Trivium eSolutions vormen nieuw groeiplatform voor software-engineering
FC Barcelona Academy markeert nieuwe internationale stap voor Ravi Ryan Mohanlal
Antennex wint BTG High Tech Award, Startups 2026
Gratis omscholen of bijscholen via NHA
Stefan Mackaaij per 1 juli nieuwe ceo Polly.Help
Neo ZIS|EPD-klanten omarmen nieuwe aanmeldzuil met groot enthousiasme
Incentro gaat full agentic: 'Wie AI op oude processen plakt, lost niks op'
Nieuwe Amsterdamse rondvaart verbindt de stad van nu met een 360° virtual reality-reis naar de 17e eeuw
synaforce kondigt de overname van Fairbanks International Group aan en zet daarmee een belangrijke stap in de verdere uitbouw van haar Europese platform voor overheidsclouds, open source oplossingen en AI-ready infrastructuren
Overname Valid Managed Services door DATAGROUP succesvol afgerond
Heftruck certificaat bewijs dat je veilig en professioneel werkt
Frank's Smoke House, al meer dan 25 jaar leverancier van ambachtelijk gerookte vis en vlees, ervaart dagelijks de kracht van het Weegbaas FoodERP-platform!
PQR versterkt Data & AI-dienstverlening met strategisch partnerschap met DAAT
AI kan veel, maar doordacht webdesign blijft mensenwerk
Spryng introduceert RCS als veilige en toekomstbestendige standaard voor klantcommunicatie
Digitale reisplatforms pakken de bureaucratische wirwar van Europese milieuzones aan
Victoria-ID lanceert React Native Bridge: ID-Check direct integreerbaar in iOS en Android-apps
DNA Services lanceert MKB SOC: Veilig online ondernemen met ons Security Operations Center
AI klantenservice helpt MKB bij bereikbaarheid en opvolging
Lokale aanbieder speelt in op stijgende vraag naar mobiele service
Waarom steeds meer mensen kiezen voor een VPN
BusinessCom reikt partner awards uit tijdens Cybersecurity LIVE 2026
Msafe: veilig bestanden delen wordt auditvraagstuk voor organisaties
Analyseer Encrypted Dataverkeer met PCAP Wireshark 29 juni 2026
Keuze.nl presenteert de beste internetproviders van 2026
Ruim helft Nederlanders vindt no-show kosten zonder duidelijke afspraakherinnering onredelijk
Red Hat maakt OpenShift 4.22 algemeen beschikbaar, voor kostenefficiënte en veilige AI in de hybride cloud
HCC stelt onwrikbare voorwaarden voor invoering digitale euro – beschermen van privacy, inclusie en veiligheid
Xebia Axis nu beschikbaar: een 'agentic' dataplatform dat bedrijfsdata klaarstoomt voor AI
Unit4 lanceert "AI for Your World", een vrijblijvend initiatief voor dienstverlenende organisaties
Onderzoek reichelt elektronik: Vertrouwen wordt doorslaggevend voor verdere groei van smart home
Nederland mist de basis voor succesvolle datasamenwerking
Elektro Internationaal versnelt zijn energietransitie met de geïntegreerde AC- en AC/DC-microgrid oplossing van Schneider Electric
Vervalsing van OAuth client-ID’s
PQR versterkt Data & AI-dienstverlening met strategisch partnerschap met DAAT
Onderzoek KnowBe4: Europeanen zijn 83% minder gevoelig voor phishing na één jaar security awareness-training
AI kan veel, maar doordacht webdesign blijft mensenwerk
Schneider Electric behaalt voor het vierde jaar op rij de eerste plaats in de Gartner® Top 25 Supply Chain 2026
Bijna één op drie medewerkers stuurt leidinggevende naar cursus leidinggeven
IBM en Red Hat breiden Lightwell uit en zetten een ijzersterk fundament voor veilige open source in het AI-tijdperk
Veeam benoemt Michelle Graff tot Senior Vice President of Global Partners and Channel