Nieuwegein, 16 februari 2010 – EMC, marktleider in informatie-infrastructuuroplossingen, introduceert de nieuwe EMC Atmos cloud infrastructuuroplossing. EMC Atmos, is een private cloud storageplatform waarmee organisaties automatisch de distributie van rijke ongestructureerde informatie over geografisch verspreide locaties kunnen beheren en optimaliseren. De nieuwste versie biedt verbeterd informatiebeheer en hogere performance tegen lagere kosten. Met de innovatieve GeoProtect-functionaliteit biedt EMC ongeëvenaarde flexibiliteit voor contentbescherming in cloud infrastructuuroplossingen.
Daarnaast heeft EMC het Atmos platform geüpgrade met de nieuwe Intel Xeon processor 5500 series (een performanceverbetering van meer dan 50%) en high density 2 TB disk drives voor efficiency, performance en schaalbaarheid . Daarmee wordt, vergeleken met bestaande systemen, de capaciteit voor cloud infrastructuren verdubbeld en de footprint gehalveerd.
Verhoogde databescherming en flexibiliteit met GeoProtect
De vernieuwende GeoProtect-functionaliteit van EMC biedt organisaties controle en flexibiliteit. Zo is het mogelijk om performance - en beschermingsniveaus aan specifieke content toe te kennen op basis van de levenscylus, waarde en beschikbaarheidvereisten van de content. Gebruikmakend van ‘erasure coding’, een geavanceerde beschermingstechniek, repliceert GeoProtect geen gehele objecten maar worden deze objecten in verschillende segmenten verdeeld en verspreid over de wereldwijde infrastructuur. Zo kan EMC Atmos de content, in het geval van bijvoorbeeld site of server downtime, probleemloos herstellen.
Daarnaast kan GeoProtect worden gebruikt om content te repliceren en te distribueren naar de juiste locatie op het juiste moment. Zodra deze extra content zijn waarde verliest is EMC Atmos op basis van de door de organisatie ingestelde richtlijnen in staat om het aantal kopieën automatisch te reduceren en te archiveren.
Het volledige Engelstalige persbericht vindt u hier
Noot voor de redactie:
Over EMC
EMC is de belangrijkste producent van informatie-infrastructuurtechnologieën en -oplossingen die organisaties van elke omvang helpen de prestaties te verbeteren en een hogere toegevoegde waarde uit hun informatie te halen. Meer informatie over onze oplossingen en diensten is te vinden op www.emc2.nl
Wilt u geen EMC persberichten meer van ons ontvangen? Stuur dan een e-mail naar fvdiepen@porternovelli.nl
Voor meer informatie
EMC
Angelique van der Kroft, Marketingmanager
T +31 (0)30 630 50 00
E VanderKroft_Angelique@emc.com
Porter Novelli
Ruud den Rooijen
T +31 (0)20 543 76 00
E rdrooijen@porternovelli.nl