www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 123 dagen geleden)
Bedrijf:

AllSolutions stelt Ruud Ramakers aan als commercieel directeur

Woerden, 5 januari 2010 – AllSolutions, ontwikkelaar en leverancier van de geïntegreerde online bedrijfssoftware WebSolutions QX, heeft Ruud Ramakers (47) onlangs benoemd tot commercieel directeur. Als commercieel directeur is hij verantwoordelijk voor de verdere positionering van AllSolutions, de uitbouw van het klantenportfolio en het vermarkten van het SaaS-portfolio. Ruud Ramakers heeft tijdens de recente verzelfstandiging van AllSolutions tevens een belang genomen in de onderneming.

Ruud heeft al meer dan twintig jaar ervaring binnen de ICT-sector, waarin hij diverse commerciële functies heeft bekleed. De laatste tien jaar is hij intensief betrokken geweest bij de ontwikkeling van nieuwe businessmodellen (ASP, SaaS, Cloud computing, mobile data) binnen de ICT-sector. Zo was hij voorzitter en medeoprichter van het Forum Innovatieve Media en bestuurslid en medeoprichter van het ASP Forum Nederland, momenteel onderdeel van het SaaS-Cloud Netwerk van ICT-Office waar hij nu lid is van de programmacommissie. De laatste jaren was hij actief op interim basis als sales director bij Priority Telecom en marketing manager bij Simac. Tevens was hij vanaf 2004 commercieel directeur van 12 Care, een SaaS-provider in de gezondheidszorg. Het laatste jaar was hij actief als SaaS-Cloud evangelist binnen Mitopics.

“AllSolutions is een innovatief bedrijf met zeer betrokken medewerkers en interessante diensten. We zijn een belangrijke speler in de groeimarkt van ERP Software as a Service leveranciers”, aldus Ruud Ramakers. “Het is voor mij een grote uitdaging om in deze functie het SaaS-portfolio verder te positioneren en zo vorm te geven aan de verdere groei van AllSolutions.”


Ruud Ramakers, commercieel directeur AllSolutions.

Over AllSolutions
AllSolutions Business Applications heeft zich sinds de oprichting in 1987 ontwikkeld tot een professioneel softwarehuis. AllSolutions biedt volledig geïntegreerde online bedrijfssoftware, waarmee bedrijfsinformatie altijd en overal toegankelijk is. Door het webbased karakter en de modulaire opbouw is de bedrijfssoftware flexibel inzetbaar en eenvoudig in inrichting en gebruik. De oplossingen worden volgens het SaaS-principe geïmplementeerd. AllSolutions is verantwoordelijk voor de hosting, het onderhoud en het beheer. Volledig verzorgd tegen aantrekkelijke tarieven en met maximale zekerheid. AllSolutions is gespecialiseerd in het automatiseren van zakelijke dienstverleners, verenigings- en onderwijsorganisaties. De online bedrijfssoftware WebSolutions QX biedt functionaliteit voor onder meer CRM, financiële administratie, projectmanagement, ERP, HRM & urenregistratie, ledenadministratie, logistiek & verhuur, service & onderhoud. De communicatie met leveranciers en klanten is eenvoudig en vindt plaats via het internet. Voor meer informatie kunt u terecht op www.allsolutions.nl.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:

Marcommit PR
Marianne van Barneveld
035-5822730
marianne@marcommit.nl

Verstreken tijd: 16 jaar en 123 dagen
AllSolutions contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Lumex
Logo alpha.one
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl